Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, marcindworzan napisał:

Jaka jest teraz „oficjalna” apka online Vectry? Posiadam Vectra TV Online, ale widze, ze jest jeszcze Smart TV Go. To z ktorej lepiej korzystac?

Z tej co lepiej pasuje, ja używam obydwie.

 

 

3 godziny temu, CureMar napisał:

A jest może jakaś nowsza od wersja niż 0.3?

Jest wersja 0.4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przedłużeniu umowy na dotychczasowych warunkach Vectra pobiera opłatę 3 zł  za usługę czyli w moim wypadku było to 6 zł. Oficjalnie jest to opłata aktywacyjna. Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak można aktywować coś co jest aktywowane/włączone/kontynuowane przez 30 lat?  To się nadaje do UOKIK, bo inaczej jak złodziejami nazwać ich nie można...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KENZO napisał:

Przy przedłużeniu umowy na dotychczasowych warunkach Vectra pobiera opłatę 3 zł  za usługę czyli w moim wypadku było to 6 zł. Oficjalnie jest to opłata aktywacyjna. Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak można aktywować coś co jest aktywowane/włączone/kontynuowane przez 30 lat?  To się nadaje do UOKIK, bo inaczej jak złodziejami nazwać ich nie można...


oplata utrzymaniowa 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dostałem taką propozycję, ale za dodatkowe 15 zł miesięcznie. Do końca umowy 4 miesiące, liczę że przy przedłużeniu otrzymam to bez zmiany abonamentu. Myślicie że już mogę dzwonić do DUK czy czekać jeszcze? Czy wypowiedzenie jest niezbędne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mieszkam w Poznaniu i mam internet Vectry ale przez Play 600/60 Mb

Ale od początku stycznia prędkość uploadu znacznie spadła z 60 na ledwo 15Mb

Sprawdzane po kablu na trzech różnych komputerach i nie pomagają restarty.

Zgłosiłem do Play ale odpowiedź zwrotna że wszystko jest ok bo to jest upload do 60Mb :/

Dodam tylko że do stycznia przez rok Upload był nawet 74Mb i nigdy nie spadał poniżej 50Mb

Jak z nimi rozmawiać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...