Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Anita Kaźmierska
Ten odpowiedź został doceniony przez Anita Kaźmierska!

kfm877 otrzymał(a) odznakę 'Pomocny' i 1 punktów.

Mecze Bundesligii z Viaplay jako kanał telewizyjny w Vectrze, na kanale 258 (stare PPV). Na kanale wybrane mecze Bundesligii do 16 stycznia w takim harmonogramie:

 

7/1/2022

20.30

Bayern München – Borussia Mönchengladbach

 

8/1/2022

15:30

TSG Hoffenheim – FC Augsburg

18:30

Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund

 

9/1/2022

17:30

VfL Bochum 1848 – VfL Wolfsburg

 

15/1/2022

15.30

Union Berlin – TSG Hoffenheim

 

16/1/2022

15.30

FC Augsburg – Eintracht Frankfurt

 

Kanał otwarty dla wszystkich abonentów usługi DTV od najniższego pakietu.

Byc może współpraca Vectry z Viaplay w zakresie kanału tv cyfrowej potrwa dłużej, to się okaże. 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lapin napisał:

 

  

 

Z tym https://testujpredkosc.pl/ testerem Vectra "ma dobre połączenie" :D

Wyniki przyzwoite i uzyskane po 802.11ax – Wi-Fi 6

I przy okazji sprawdzam na wyjściu sieciówki że jest stabilne 72-75MB/s.

0cps84m.png

 

 

 

 

Jak dzwonicie do\dzwoni do Was DOK to zacznijcie rozmowę, że jest u Was osiedlówka, która daje 600mbit w szalenie niskiej cenie (u mnie akurat tak jest) ;) Po tych słowach konsultantka od razu zastosowała dla mnie 2x promocję, w której klient przedłużający umowę może podnieść prędkość internetu za 0zł, ale tylko o jeden poziom wyżej. I faktycznie na wypisce dokumentów mam 2x ten PDF i w tabelce upgrade z 300 do 450 i z ponownie upgrade z 450 do 600 ;) 

 

 

 

@Zuzia Rzeczywiście z tym testowaniem masz rację. Nawet na Appletv4K inna apka i pokazało 603, a upload 68. Jestem pod wrażeniem. 

@lapin to jest ta promocja, o której parę stron wcześniej pisałem i wstawiałem linki z pdf-a. U mnie konsultant też mówił, że za 0, ale ta złotówka wyszła drożej, ale nie narzekam. Odnośnie konkurencji pewnie masz rację, w moim mieście są dwie kablówki, druga Asta-net nawet prężnie działającą na wielkopolskę, na poprzednim mieszkaniu ich miałem i nie narzekałem. Podobny manewr co ty zastosowałem 4 lata temu i sporo mi obniżyli. Tylko, że powiedziałem wprost, u konkurencji za to samo mam taniej i rezygnuję, telefon był na drugi dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kfm877 napisał:

Mecze Bundesligii z Viaplay jako kanał telewizyjny w Vectrze, na kanale 258 (stare PPV). Na kanale wybrane mecze Bundesligii do 16 stycznia w takim harmonogramie:

 

7/1/2022

20.30

Bayern München – Borussia Mönchengladbach

 

8/1/2022

15:30

TSG Hoffenheim – FC Augsburg

18:30

Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund

 

9/1/2022

17:30

VfL Bochum 1848 – VfL Wolfsburg

 

15/1/2022

15.30

Union Berlin – TSG Hoffenheim

 

16/1/2022

15.30

FC Augsburg – Eintracht Frankfurt

 

Kanał otwarty dla wszystkich abonentów usługi DTV od najniższego pakietu.

Byc może współpraca Vectry z Viaplay w zakresie kanału tv cyfrowej potrwa dłużej, to się okaże. 

Chciałoby się powiedzieć w końcu, pytanie na jak długo? Dla osób, które mają Platynę powinno być na stałe. Jeżeli o mnie chodzi, ja sobie wykupię Viaplay i nie robię z tego problemu, ale sporo jest starszych osób, które zwyczajnie nie ogarniają tych apek i są pozbawione możliwości oglądania Bundesligi, a Bundesligę czy Premier  League w Polsce się oglądało, ogląda i będzie oglądać.

5 minut temu, Delta21 napisał:

@picassopawel asta-net? vectra? znaczy się Piła lub okolice? ;)

Piła😉, ale nie jak w tym kawale:

- skąd jesteś?

- z Piły.

- a dokładnie, ulica?

- ze Złotowa 😀

No fakt 30km to prawie Piła😀.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, picassopawel napisał:

 

Piła😉, ale nie jak w tym kawale:

- skąd jesteś?

- z Piły.

- a dokładnie, ulica?

- ze Złotowa 😀

No fakt 30km to prawie Piła😀.

 

no proszę ;) ale dość już tego spamowania ;) z mojej strony oczywiście ;)

Edytowane przez Delta21
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, xut2zs napisał:

Ile mogę ugrać składając dziś wypowiedzenie, umowa  jeszcze rok czasu ważna

Mam  Platyna + SnO+ Eleven  PVR ADB 3831CDX + 600 Mb  UBEE evw32c

 

Chciałbym canal plus sport dodać, obecnie płacę 105 zł.

Niewiele ugrasz, za długi czas do końca umowy. Możesz zapytać za ile Canal+ dokupisz. Select był za 35, a Prestiż 5 zł drożej.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Krótko po świętach brałem to co Ty, czyli Platyna, PVR, SNO, Eleven, net 600 - ale nie za 125,00 zł tylko za 96zł, miasto Piła, wielkopolska. Spory rozstrzał. Umowa kończy mi się za 5mcy, konsultant sam dzwonił z promocją. 
Ps. Po 24mcach cena bez zmian.


Składałeś wypiewiedzenie czy tak po
prostu zadzwonili?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Do mnie też dzwonią co jakiś czas z ofertą upgradu neta ze 150 na 450 za dodatkowe 15 zł, ale sukcesywnie odmawiam. Też mam właśnie 5 miesięcy do końca umowy i czekam na dobrą ofertę kontynuacji współpracy. Wypowiedzenia jeszcze nie składałem. Obecnie płacę niecałe 82 zł za Platynę PVR, SNO i net 150.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na mnie czas przyszedł, chcę odświeżyć ofertę (mam wolną od 07.2017).
Obecnie: Platyna, PVR, SNO, net 150 - 99,79 zł
Proponują (na 24 mce): Platyna, PVR (bo nie chcę smart), SNO, Eleven, net 600 - 125,00 zł.
I tu pytanie, może ktoś niedawno przedłużał umowę (jeśli to istotne - Olsztyn), warunki lepsze do wyrwania? W sumie to chyba cenowe, bo oferty więcej nie potrzeba mi.
Wypowiadać? Dzwonić i pytać?

AKTUALIZACJA: telefon do sprzedaży w sprawie przedłużenia, bo poprzednia oferta była z tabelki, "jak pan zadzwoni na 601601601 na pewno coś zaproponują w okolicy 110 zł". No i zadzwoniłem, a tam głos w słuchawce za to co wyżej zaproponował... 138 zł i nic innego nie znajdzie. WTF???
To są jakieś jaja... u mnie 125 albo 138 za Platynę/SNO/Eleven/Dekoder PVR/net600 a u Was 100-110 max. Czy to dlatego, że moje zobowiązanie się skończyło w lipcu 2017 i od tej pory siedzę bez promocji i uznali, że i tak u nich będę?
A może jednak spróbować wypowiedzieć umowę? Może to być skuteczna "prowokacja"? Z tego co pamiętam, to u mnie w Olsztynie zwykle w promocjach posucha zwykle bywa jeśli chodzi o oferty dla obecnych :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Canalem uważaj. Z końcem tego sezonu tracą również Premier League. Bundesligi już nie ma. Z żużla Speedway Grand Prix również nie wiadomo, bo przejęło Discovery. Praktycznie zostaje Ekstraklapa, nie liczę WTA, czy ochłapy francuskiej i hiszpańskiej. Jak nic konkretnego nie zgarną, to cena od czerwca będzie musiała iść w dół. Mi się kończy w maju i potem przechodzę na C+Online, można dobrać HBO, czy Netflix i jest taniej niż gdybyś brał w Vectrze. Ja obecnie skoczyłem współdzielenie Netflixa, bo też jak poczytasz to przymierzają się do likwidacji takiej opcji, testy już były w Hiszpanii.

Edytowane przez picassopawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, picassopawel napisał:

Z tym Canalem uważaj. Z końcem tego sezonu tracą również Premier League. Bundesligi już nie ma. Z żużla Speedway Grand Prix również nie wiadomo, bo przejęło Discovery. Praktycznie zostaje Ekstraklapa, nie liczę WTA, czy ochłapy francuskiej i hiszpańskiej. Jak nic konkretnego nie zgarną, to cena od czerwca będzie musiała iść w dół. Mi się kończy w maju i potem przechodzę na C+Online, można dobrać HBO, czy Netflix i jest taniej niż gdybyś brał w Vectrze. Ja obecnie skoczyłem współdzielenie Netflixa, bo też jak poczytasz to przymierzają się do likwidacji takiej opcji, testy już były w Hiszpanii.

Extraklapa też jest tylko ten sezon do końca i następny i też nie wiadomo co dalej. Pewnie pójdzie do Viaplay a na c+ będą pokazywać archiwalne odcinki łapu capu albo ligę peruwiańską.

Edytowane przez andjaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie chciałem urazić, zawsze mówię Ekstraklapa, bo poziom jest jaki jest, co widać co roku w pucharach. Śmiem twierdzić, że najbardziej przepłacona liga w Europie. Choć też od czasu do czasu obejrze Lecha i wierz mi, gdyby żużlowa Ekstraliga była w Canale, to płaciłbym nawet 50zł i dlatego rozumiem kibiców, którzy mają C+ tylko dla ligi.

Edytowane przez picassopawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, picassopawel napisał:

Z tym Canalem uważaj. Z końcem tego sezonu tracą również Premier League. Bundesligi już nie ma. Z żużla Speedway Grand Prix również nie wiadomo, bo przejęło Discovery. Praktycznie zostaje Ekstraklapa, nie liczę WTA, czy ochłapy francuskiej i hiszpańskiej. Jak nic konkretnego nie zgarną, to cena od czerwca będzie musiała iść w dół. Mi się kończy w maju i potem przechodzę na C+Online, można dobrać HBO, czy Netflix i jest taniej niż gdybyś brał w Vectrze. Ja obecnie skoczyłem współdzielenie Netflixa, bo też jak poczytasz to przymierzają się do likwidacji takiej opcji, testy już były w Hiszpanii.

Ile płacisz za C+ online z HBO i Netflixem(rozumiem, że plan HD)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...