Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Wyłącz telewizor z prądu i wyjmij moduł. Po włączeniu wykasuj listę kanałów jeśli jakieś są zapisane. Podłącz telewizor do internetu i z menu wybierz aktualizację oprogramowania urządzenia. Postępuj zgodnie z komunikatami na ekranie. W pewnym momencie telewizor uruchomi się ponownie. Na uruchomionym telewizorze poczekaj z 5 minut. Potem wyłącz telewizor i odłącz z prądu. Włóż moduł do telewizora, podłącz telewizor i spróbuj wyszukać kanały. Problemem może być oprogramowanie w telewizorze, jeśli aktualizacja nic nie da to zostaje przesiadka na dekoder lub wymiana modułu na inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak donosi Canal+ na swojej stronie internetowej "Novelas+ to kanał w całości poświęcony telenowelom tureckim i południowoamerykańskim, nadający niesamowite historie 24 godziny 7 dni w tygodniu. O przyjaźni, miłości, trudnych relacjach, zdradach, pełne wątków sensacyjnych, ale również metafizycznych. Charyzmatyczne bohaterki, interesujący bohaterowie, życiowe dramaty i emocjonujące wątki. To ponad 1000 godzin nowych odcinków rocznie!"

 

Mama będzie zachwycona. Ale kibic sportowy liczący na PSP z pewnością nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączę się do dyskusji 

Novelas + nie emituje tylko tureckich seriali, ramówka jest podzielona na dwie sekcje dwa seriale " tureckie " i dwie pozycje latino.
Dizi to kolejny kanał powtórka na start kupili kilka seriali i teraz wałkują je w kółko, ale co można się spodziewać po nadawcy Zoom.TV, Stopklatka itd.
Novelas + od startu emituje premierowe seriale które nie są przerywane reklamami tak jak w przypadku innych kanałów C + ( dodatkowo dla abonentów PC+ seriale są dostępne w C+ Online ) 
Nie mam kuli ale obstawiam że jeśli dodadzą ten kanał to będzie on w wyższych pakietach złoty/platynowy tak jak PB dał do najwyższego pakietu gdzie w PC + jest on już dostępny od 9,99 zł o to filozofia :) 
 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie brakuje w ofercie kanałów filmowych CBS Europa, AMC, Sundance TV oraz SCI-FI na których od czasu do czasu można by obejrzeć jakiś film, często ciut starszy ale za to niedostępny gdzie indziej (w innych sieciach są dostępne więc nie powinno być problemu z ich dodaniem).

 

Rozumiem też że fanom sportu brakuje Polsat Sport News oraz Premium bo trochę słabo jak leci tam jakaś interesująca kogoś transmisja a płacąc w Vectrze i tak kilkadziesiąt złotych nie ma do tego dostępu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem telefon z Vectry, numer z Gdańska mi się wyświetlił. Koniec umowy mam w maju, ale przedstawiono mi "promocję świąteczną" zwiększenie internetu z 300 na 600. Umowa leci od stycznia, cyrograf na 2 lata. Cena 1zł z groszami więcej od obecnej, czyli 96,79 zł za Platynę, SNO, Eleven i i internet 600mb/s. Po 24mcach umowa ulega przedłużeniu na tych samych warunkach.

Mam jeszcze C+ i HBO, które nie uległy przedłużeniu i w kwietniu mogę je wypowiedzieć.

Wydaje mi się, że tragedii nie ma,  tym bardziej, że latem proponowali mi to za 20 czy 15zł. Oczywiście zostaje dekoder PVR na czym mi zależało, bo Smartem nie jestem zainteresowany.

PS. Za C+ płacę 34,99, a HBO 24,99.

Edytowane przez picassopawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi proponują przejście z internetu 150 na 450 za dodatkowe 15 zł do abonamentu. Ciekawe skąd promocja na upgrade za 1 zł? Możesz podrzucić regulamin oferty, który powinieneś dostać wraz z nowymi warunkami?
On tego nie dostał jako sam upgrade internetu tylko przekalkulowali mu całą paczkę tv z netem i wyszło ponad zeta więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...