Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko pięknie, tylko że wciskają ten beznadziejny, powszechnie krytykowany dekoder Smart. Zdecydowanie wolę ofertę UPC. Dla kibica piłkarskiego(czyli dla mnie) jest absolutnie bezkonkurencyjna. W Vectrze nie dość, że nie ma LM, to za chwilę nie będzie Premier League, bo Viaplay kosztuje tyle samo co bez umowy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, d107 napisał:

Ale zapomnieliscie dodać, ze te dodatki CANAL+, HBO, EOLEVEN, TIDAL są TYLKO na 6 miesięcy w prezencie!. A w UPC PSP, HBO VIAPLAY I Eleven na cały okres umowy

Dobrze, że wspomniałeś. Można tę pułapkę usunąć przy zamawianiu, ale wtedy oferta jest krótko mówiąc jeszcze bardziej do kitu.

Wiedziałam, że nie przebiją Hitu Mikołaja UPC, ale  kruczek z 6 mies. zmroził mnie.

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO kitu i to nawet pszczelego.  Porównując na szybko:
UPC / VECTRA:

tv 184 kanały (max+cinemax+filmbox) / pakiet goły złoty
750 mb/s / 600 Mb/s
eleven, viaplay, HBO, PSP - na cały okres / C+, HBO, eleven, Tidal - na 6 mies. free
umowa 24 mies. / umowa 24 mies.

99,- / 85,- - 12m; 95,- - 13-24m

Bartosz1 -
Te kanały mają być zamawiane i zarabiać, a nie być dostępne dla wszystkich w okresie największej sprzedaży TV

Bez obaw, jeszcze trochę i będą się sami prosić aby ludzie je włączali, 

Edytowane przez d107
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli Vectra dla obecnych abonentów nie daje tak naprawdę jeśli nie opłaca się pakietu dodatkowego Canal+
bo to żaden prezent zobowiązać się umowa na 12 mcy i z tego 3 za darmo

kpina z klienta ale ta firma od 30 lat nie może zrozumieć co znaczy podejście pro klient na dość nasyconym i mocno konkurencyjnym rynku

 

Czy ktoś kto ma canal + przez Vectrę może powiedzieć czy te kanały maja opcje nagrywania i catch up do 7 dni - na anty smart dekoderach ? O dostępność napisów nie pytam, bo te szajs dekodery ich z defaulta nie posiadają. Lepiej wziąć canal+ online ze wspomnianymi funkcjami ale na nie-smart dekoderze co rusz appka się wysypuje. Niestabilny internet Vectry czyżby….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zauważyłem ostatnio że zniknęła opcja z epg obejrzenia programów które już się skończyły. A u teściowej dalej ta opcja jest i działa... mam dekoder 4730cdx i czy ta opcja zostanie jeszcze dodana czy już usunęli na stałe z tego dekodera?

Wysłane z mojego SM-A528B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy dekoder ma swoje funkcjonalności i to co w ADB jest często nie ma na (nie)Smart. Jak na przykład zrobienie listy kanałów ulubionych z możliwością poruszania się w ich zakresie tylko i podglądu co na danym kanale z takiej listy jest obecnie emitowane. Albo funkcjonalność - ostatnio/najczęściej oglądane. Czy opcja włączenia napisów na wybranych kanałach. Wszystkich wspomnianych nie ma na dekoderach nie-Smart Vectra 4K Box. 
 

 

Macie z teściowa ten sam dekoder?

dodatkowo to nadawcy dogadują się z operatorami w zakresie wspomnianej funkcjonalności. Np od niedawna dodana te funkcje (co mnie cieszy i to jedna zmoze 3 rzeczy co za chwale Vectra) na kanałach autorskich canal + tj. Planete,Domo,Kuchnia,Alekino. Funkcjonalność jako taka jest na dekoderach (nie wiem czy na wszystkich) ale to już zależy od

negocjacji operator z nadawała kanałów czy będzie opcja oglądania zakończonych programów - catch up (strzałka wstecz na ekranie) lub tez

opcja nagrania.

 

Pytanie, na dekoderach PVR ADB jaki jest limit nagran? W nie-Smart zaledwie 10h nagran.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...