Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, tomi8181 napisał:

Jakby dali c+4k nawet w prestige to by było warto, a nie jakieś ochłapy dają i to w wyższym pakiecie, może w końcu kablówki zrozumią że 4k to przyszłość, a canal plus jest cwany bo nie daje możliwości zeby obejrzeć 4k po za swoją platformą, a szkoda, mam c+select i gdyby dali 4k to wziąłbym prestige, a tak to po co, nie opyla się ludzie😁

Najpierw niech może Canal+ poradzi sobie z nadawaniem tego kanału u siebie:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Arkon napisał:

Przepraszam, ale czy Ty nie zrezygnowałeś z UPC na rzecz Vectry? Nie żałujesz teraz? Bo ich oferta Mikołaj jest rewelacyjna.

Tak dokładnie. Dlatego że w UPC dostawałem zawsze droższą ofertę niż nowi i obecni dlatego przeszedłem do Vectry bo mieli Netflixa na cały rok za free i były braki których potrzebowałem. I obecnie żałuję trochę zamiany przez internet który w godzinach 23-1 nie działa albo działa jak sobie chce. Albo wrócę do UPC albo do Playa w maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś abonenci orange  mają dostęp do C+ 4K

https://www.orange.pl/telewizja/canalplus

A my w Vectrze jak zwykle w tyle i chyba nigdy się do niezmienni 

Jak by tego było mało mają dostęp do C+ Online a my nie możemy oglądać materiałów w VOD ani TV Online  

Edytowane przez staszek1503
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, staszek1503 napisał:
@jakubina
Podaj przykład aplikacji 
Nie wszystkie aplikacje są dostępne na android TV, taka lista również zależy od boxa.
W każdym androidzie można zainstalować aplikacje z pliku apk ale czy taka aplikacja będzie działać to już inna kwestia 

Kolego np zero tier.Pisze ze program jest nieobsługiwany na tym urządzeniu a u znajomego na canal + box chodzi.
Ogólnie to tak jakby vpn.
Próbowałem zainstalować przez przeglądarkę i też nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jakubina

W pewnym sensie sam sobie już odpowiedziałeś jeśli na C+ box-sie chodzi o vectry nie to znaczy że jest zablokowana dla tego urządzenia
 

Cytat

Pobierz sobie apk skopiuj na pedrive i spróbuj zainstalować z USB ale gwarancji działania nie ma, a tak po za tym czy nie lepiej korzystać z pewnego markowego VPN-a niż bawić się w instalowanie aplikacji mało znanych ale decyzja należy do ciebie   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, staszek1503 napisał:
Pobierz sobie apk skopiuj na pedrive i spróbuj zainstalować z USB ale gwarancji działania nie ma, a tak po za tym czy nie lepiej korzystać z pewnego markowego VPN-a niż bawić się w instalowanie aplikacji mało znanych ale decyzja należy do ciebie   

Dzięki za podpowiedź spróbuję twoim sposobem.
Muszę mieć zero tier bo tylko tak mogę streamowac z mojej tunera sat. na androida.
Pozdro
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...