Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś z was zauważył kolejny popis techników z Vectry:

W grudniu jako otwarte okno jest między innymi kanał Canal+Kuchnia HD - można go oglądać na pozycji 108. Tylko jest mały problem - na belce jest napis i logo że to jest Canal+Kuchnia HD, ale EPG i kanał jaki tam jest nadawany wskazuje na stare otwarte okno czy FOX HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wirtualne Media piszą, że 3 kanały C+ to jedyne nowości Vectry, jakie będą. Więc chyba nie ma co liczyć na inne kanały.

 

I pomyśleć, że gdybym nie był taki niecierpliwy i poczekał do maja lub czerwca to miałbym już UPC u siebie w domu. A tak muszę prawie 1,5 roku z nimi się męczyć.

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, lukasz1122a napisał:

Nie wiem czy ktoś z was zauważył kolejny popis techników z Vectry:

W grudniu jako otwarte okno jest między innymi kanał Canal+Kuchnia HD - można go oglądać na pozycji 108. Tylko jest mały problem - na belce jest napis i logo że to jest Canal+Kuchnia HD, ale EPG i kanał jaki tam jest nadawany wskazuje na stare otwarte okno czy FOX HD.

1 miesiąc nadawania Wydarzenia 24 miały EPG Superstacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Beks napisał:

 

Użytkownik @Bartosz1 pisał, że mają być jeszcze kanały od 6 grudnia. Poczekamy i zobaczymy co będzie. 

Jakby miały być jeszcze jakieś nowe kanały to by tak szybko nie zaktualizowali układu kanału w wersji papierowej na stronie www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bartmeces napisał:

A jakie kanały odkodowali w Grudniu ?

na vectra.pl nadal wisi promocja z listopada, na profilu fb cisza... możliwe, że coś się ruszy 6 grudnia?

zresztą jak już od dawna vectra ma w zwyczaju, bezczelnie kłamie o tym odkodowaniu - udostępnienie programu w pakiecie złotym, to nie odkodowanie

Edytowane przez ACloserLook
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2021 o 15:16, P3dr0s napisał:

Dziękuję za pomoc. Kopałem dziś na www w poszukiwaniu opisu działania "dekodera" Smart, m.in. jak działa nagrywanie, na FB odesłali mnie... do handlowca, żeby o to pytać emoji23.png

Wysłane z mojego KB2003 przy użyciu Tapatalka
 


nagrywanie to kpina w tym dekoderze. Limit nagrań to jedyne 10h. 
Które kanały umożliwiają nagrywanie - z paska epg nie dowiesz się dopoki nie będziesz „na czuja” sprawdzał przeklikujac się pilotem na taka ledwo widoczna kropkę z lewej strony. Ew chodząc po kanałach w zakładce program tv rozwijając ich opisy przesuwając na sam koniec i tam pojawi się - nagraj w chmurze - bądź się nie pojawi. 
bardzo smart obsługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Arkon napisał:

Już chciałem się zdziwić, że Vectra tak nas zaskoczyła. W końcu mieliby jakiś kanał wcześniej niż jakakolwiek inna kablówka, ale to tylko marzenie ściętej głowy.

Żadna kablówka w Polsce nie ma Canal+ 4K...więc też się zdziwiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby dali c+4k nawet w prestige to by było warto, a nie jakieś ochłapy dają i to w wyższym pakiecie, może w końcu kablówki zrozumią że 4k to przyszłość, a canal plus jest cwany bo nie daje możliwości zeby obejrzeć 4k po za swoją platformą, a szkoda, mam c+select i gdyby dali 4k to wziąłbym prestige, a tak to po co, nie opyla się ludzie😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...