Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Potrafią dogadać się z: Canal +, TVP, w sumie komitywie żyją z Grupą Discovery (bo jak to inaczej nazwać jeżeli kanał TVN 24 mamy na trzech pozycjach). Jeszcze jakby się dogadali z Polsatem i byłby git. Jakie kanały słoneczny nadawca ma to wiemy wszyscy, ale coś czuje że pełna paczka Polsatów wyjdzie taniej dla Vectry niż jakbym miała za nie płacić na raty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znajdę gdzieś spis kanałów z Platyny dostępnej z dekoderem PVR (taki posiadam) i Platyny z opcji Smart (rozważam)? Zauważyłem np. że w Smart nie ma Polsatu Sport Extra i Eurosportu 2. Pewnie są też inne różnice, ale nie mam tyle cierpliwości, żeby sprawdzić spis aktualny na stronie i klikać w dekoderze. Są gdzieś dostępne spisy w jakimś pliku? Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem na wypowiedzeniu, umowa do 31.12. 
Płacę 99,99 zł za TV Platynowy i Internet 600 Mb/s. Co mogę wyciągnąć od nich w tej cenie lub niższej?
 
Alternatywą jest przejście na Hit Mikołajkowy z UPC, który wydaje się bezkonkurencyjny. 
 
 

Szkoda ze nie mam u siebie UPC 5 min bym się nie zastanawiał ,wziąłem za to C+ online za 20 zł na 2 miesiące.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, P3dr0s napisał:

Czy znajdę gdzieś spis kanałów z Platyny dostępnej z dekoderem PVR (taki posiadam) i Platyny z opcji Smart (rozważam)? Zauważyłem np. że w Smart nie ma Polsatu Sport Extra i Eurosportu 2. Pewnie są też inne różnice, ale nie mam tyle cierpliwości, żeby sprawdzić spis aktualny na stronie i klikać w dekoderze. Są gdzieś dostępne spisy w jakimś pliku? Ktoś coś?

Echhh, chwila klikania na stronie Vectry:

https://www.vectra.pl/baza-dokumentow/#wykaz-programow

 

Inna sprawa, że z żadnego wykazu nie wynika, czy nowe kanały od C+ powinny być dostępne tylko w pakiecie Prestige czy także w Select.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Sport 3,4 i Now są dostępne od pakietu Canal+ Prestige. Co do innych nowości to obawiam się że innych nie będzie. Może na to świadczyć np. nowy wykaz kanałów na stronie www vectry https://n-8-3.dcs.redcdn.pl/file/o2/Vectra/www/Vectra/www/uploads/20211201132604/6488-epg-2021-in01-1-90.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echhh, chwila klikania na stronie Vectry:
https://www.vectra.pl/baza-dokumentow/#wykaz-programow
 
Inna sprawa, że z żadnego wykazu nie wynika, czy nowe kanały od C+ powinny być dostępne tylko w pakiecie Prestige czy także w Select.
Dziękuję za pomoc. Kopałem dziś na www w poszukiwaniu opisu działania "dekodera" Smart, m.in. jak działa nagrywanie, na FB odesłali mnie... do handlowca, żeby o to pytać

Wysłane z mojego KB2003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Arkon napisał:

Taki ruch tylko mnie utwierdza w decyzji, żeby odejść z tej beznadziejnej kablówki. Nawet ja nie przypuszczałem, że zmiany będą tak mizerne. Vectra w pełnej krasie.

Ja też jestem negatywnie zszokowany. Kurde robią otwarte okna tylko dla abonentów najniższym pakietów. Dodają nowe kanały tylko dla tych pakietów premium - a dla abonentów złota lub platyny nic !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, muza_tv napisał:

 

To chyba wymóg Canal+, bo TOYA kilka miesięcy temu też wprowadzała do Prestige. Zresztą Canal+ dąży do tego, żeby ludzie wybierali pełną ofertę

A co mają te kanały z prestiżu? Akurat Now powinien być w Select, bo tam są wydarzenia sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lukasz1122a napisał:

Potrafią dogadać się z: Canal +, TVP, w sumie komitywie żyją z Grupą Discovery (bo jak to inaczej nazwać jeżeli kanał TVN 24 mamy na trzech pozycjach). Jeszcze jakby się dogadali z Polsatem i byłby git. Jakie kanały słoneczny nadawca ma to wiemy wszyscy, ale coś czuje że pełna paczka Polsatów wyjdzie taniej dla Vectry niż jakbym miała za nie płacić na raty.

 

to jak potrafią z TVP do dogadaliby funkcje catch up dla TVP Dokument i TVP Kultura - w UPC jest dostepne.

 

a ten Sundance i AMC to będą czy plotka?

Ciekawe kiedy więcej niż kosmetyczne aktualizacje dla dekoderów anty-smart, jak opcja napisów dodanie czy możliwość poruszania się jedynie po kanałach ulubionych - obecnie można stworzyć listę ich, ale przełączać się tylko po nich nie można, oraz w tej liście nie ma podglądu co obecnie jest emitowane

Edytowane przez Tok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...