Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.11.2021 o 13:56, Bartosz1 napisał:

Nowe kanały w sieci VECTRA mają się pojawić w okolicy 6 grudnia.  - informacja od dobrze poinformowanej osoby.

 

Lepiej niech na anty-smart dekoder wprowadza opcje napisów dla kanałów filmowych w tym kanałów premium jak cinemax filmboxy ale takie z oferty pakietowej: alekino, tvpkultura, wbtv(d.TNT), i inne

38 minut temu, kingofsouth napisał:

Szkoda , ponieważ wraz z Trace Urban , to są jedyne dwa kanały mające treści co mnie interesują.

Niestety nie ma ich już w naszym pięknym , cudownym kraju. 

Popieram. W tym kraju co lepsze, inne niż mainstream ma słaba siłe przebicia, pozostawania w ofercie.

Trace Urban widziałem ze jest w aplikacji na android tv, nie wiem czy darmowo. 
czasami na ArteTV aplikacji są może i Ciebie interesujące koncerty. 

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2021 o 13:56, Bartosz1 napisał:

Nowe kanały w sieci VECTRA mają się pojawić w okolicy 6 grudnia.  - informacja od dobrze poinformowanej osoby.

 

A ja poza kanałem Novelas+ stawiam na brakujące stacje z logiem Polsatu. Pewnie mnie zaraz zjedziecie w komentarzach że głupoty piszę, ale patrząc na kilka faktów może wskazywać na to: pamiętacie tą aferę że MM i Vectra pod koniec 2020 roku miała usunąć stacje Polsatu (https://gsmonline.pl/artykuly/multimedia-polska-bedzie-polsat), potem jakoś to wszystko ucichło. W kolejnych miesiącach wprowadzili podwyżkę a wiadomo że jeżeli chodzi o kanały Polsatu to taniej wychodzi brać przez operatora całą paczkę niż kanały na raty. I jakoś kanały Polsatu te które są u nas w ofercie 31 października tego roku weszły na listę tych gwarantowanych.

 

Obecnie brakuje tylko do kompletu: Seriale, Rodzina, Games, Music, Disco Polo Music, Sport News, Sport Fight + Polo TV i Eskę TV podnieść z SD na HD

 

 

 

Edytowane przez lukasz1122a
Dopisanie jednej myśli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Tok napisał:

Popieram. W tym kraju co lepsze, inne niż mainstream ma słaba siłe przebicia, pozostawania w ofercie.

Trace Urban widziałem ze jest w aplikacji na android tv, nie wiem czy darmowo. 
czasami na ArteTV aplikacji są może i Ciebie interesujące koncerty. 

W jakiej aplikacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, bartmeces napisał:

Polsat Sport News i Polsat Sport Premium!

Polsat Sport Premium nie dodadzą bo znów będzie że płatna. Chyba że by dodali tylko narazie PSP 1,2 bo na reszcie nie ma nic. I dołożyli by do kanałów SnO bez dodatkowych opłat - wtedy to by się sprawdziło.

 

 

Edytowane przez Bartosz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam umowę do końca roku i za bardzo nie wiem, jak to najlepiej rozegrać aby dostać coś fajnego. Obecnie płacę 91,97 za takie coś:

 

I067BBiN_o.png

 

Z neta jestem zadowolony (mam własny router a ten vectrowy jest w trybie mostu), z tv korzystam rzadko (to głównie kącik serialowy wiadomo dla kogo) i wystarczy nam co jest.

 

Ten dekoder bez nagrywarki za 20zł miesięcznie trochę mnie boli bo od Canal+ mam do Superpremium+ za 15zł dekoder 4k z dyskiem więc trochę parodia z tą ceną za takie coś.

 

Interesowałby mnie dostęp do Viaplay albo Netflixa, umowa na 2 lata jak najbardziej mi odpowiada. Internet ze względu na lokalizację zostanie pewnie ten sam bo szybciej się nie da.

 

Ogólnie prosiłbym o podpowiedź jak teraz podziałać aby uzyskać jak najwięcej w dobrej cenie czyli nie przekroczyć stówki ;)

 

Pisać wypowiedzenie i potem się targować? Czy wystarczy zadzwonić na infolinię, ponarzekać że słaba oferta i przełączają bez problemu na utrzymanie klienta?

 

Najlepsze jest to, że oni sami z siebie wcale nie dzwonią z jakąkolwiek ofertą - dostałem tylko maila parę dni temu informującego o końcu umowy 31 grudnia i tyle.

 

Z góry dzięki za pomoc :)  

Edytowane przez lamparcicho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zadzwoniła do mnie niemiła pani z DUK, o której chyba już ktoś pisał wcześniej. Zaczęła mi wmawiać, że nigdzie na rynku nie ma Viaplay taniej, że HBO za 20 zł to najtańsza oferta na rynku, podobnie jak 35 zł za Canal+. Jak zapytałem czemu kłamie w żywe oczy, to się rozłączyła. :) Nawet w DUK pracują już jakieś dziwne osoby. Coraz niżej upada ta firma.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma Vectra to jakas totalna pomylka. Dzisiaj mial odbyc sie u mnie montaz uslug. Wczoraj dostalem sms oraz maila aby byc w domu w okreslonych godzinach. Siedzialem, czekalem i tak jak przypuszczalem nikt sie nie zjawil. Zero informacji o odwolaniu wizyty. Kpina z klientow...

Zrezygnuj z nich dopóki jest na to czas
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...