Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Przestrzegam przed tą oszukańczą firmą. Do mnie po wielu latach od zakończenia umowy wystąpili o zapłatę niby zaległej faktury. Co było po pierwsze kłamstwem a po drugie nie zgodne z prawem. Zrobili to sprytnie, wysyłając mi sms, żebym sam zadzwonił i wtedy można by nadać bieg sprawie. Trochę poszperałem wtedy w sieci i takich byłych klientów jak ja , krótszych chcieli za jakieś niby nie zapłacone faktury orżnąć było mnóstwo. Ja od nich nie chcę już nic nawet za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś widział gdzieś ich ofertę black friday?

Trzeba chyba z czegoś skorzystać, żeby nie wskoczyć na nieokreśloną i i tak sobie podwyższyć opłatę abonamentową tylko bez zmiany pakietu ;)

 

image.png

Oferty są już na stronie głównej, ale brak jakichkolwiek ofert (migracyjnych) dla obecnych klientów. Jak ktoś będzie miał namiary na ofertę/pdfa z regulaminem migracji to proszę o linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a czemu miałaby być każda a nie dla Android TV ?
A co do kanałów to tak szczerze. Jakiego wartościowego kanału brakuje ? Jeśli już to jakiegoś niszowego. Czekam na jakieś wymysły typu Cricket tv czy Konie HD. 
Pisząc każda aplikacja miałem na myśli tylko i wyłącznie te w sklepie play, Vectra ma jakies poukrywane opcje że nie znajduje wszystkich dostępnych apk w google sklep


Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, helkern napisał:

A co do kanałów to tak szczerze. Jakiego wartościowego kanału brakuje ? Jeśli już to jakiegoś niszowego. Czekam na jakieś wymysły typu Cricket tv czy Konie HD. 

MTV 80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, helkern napisał:

No a czemu miałaby być każda a nie dla Android TV ?

A co do kanałów to tak szczerze. Jakiego wartościowego kanału brakuje ? Jeśli już to jakiegoś niszowego. Czekam na jakieś wymysły typu Cricket tv czy Konie HD. 

Napisałem parę postów wyżej- PSP, Canal+ 4K i dobrej promocji na Viaplay. Widocznie nie jesteś kibicem, jeśli tych kanałów Ci nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2021 o 15:52, Bartosz1 napisał:

Podobno ma być Telewizja News 24 - bo trwają rozmowy. 

Jak może być ta tv skoro nie wystartowała 🤭

22 godziny temu, kingofsouth napisał:

MTV Base , ten kanał był w Vectrze dawno dawno temu. 

W 2008 r z powodu niskiej oglądalności zastąpiony został MTV Dance, a w 2020 r przeszedł rebranding w ClubMTV.

MTV Base zostało tyko w UK.

 

cala paczkę kanałów MTV ma Orange TV jak i taka perełkę jak Stingray Festival 4K bez reklam 24:7 retransmituje koncerty z muzyka rożna także klubowa z np plenerowych festiwali z Holandii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...