Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, andrzejgratis napisał:

W routerze Technicolor możesz tylko zmienić nazwę wifi i hasło...

nie prawda, możesz zmienić tryb pracy na bridge wtedy masz wszyskie porty odblokowane ale podłączysz max 3 urządzenia w trybie router porty zablokowane ale podłączysz wiele urządzeń 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, qset napisał:
nie prawda, możesz zmienić tryb pracy na bridge wtedy masz wszyskie porty odblokowane ale podłączysz max 3 urządzenia w trybie router porty zablokowane ale podłączysz wiele urządzeń 

Jak się tam zalogować do Technicolora?

Edytowane przez Sentence
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2021 o 03:15, kfm877 napisał:

Spisywać imię i nazwisko konsultanta i zgłosić do kierownictwa. Jeśli pracuje w Vectrze wyciągną konsekwencje. Jeśli to firma zewnętrzna, która pracuje dla nich jako pośrednik sprzedaży, to mają to w dóóópie.
 

Nawet nie potrafią czytać ze zrozumieniem reklamacji. Czekam

na koniec na szczęście krótkoterminowej umowy i liczę ze Orange wprowadzi dekoder z funkcjami Smart i wracam do Orange. 
właściwie to z powodu braku TV4HD który jest w mojej umowie wśród kanałów gwarantowanych to mogę bez kar wcześniej rozwiązać umowę (fakt dostarczania mi tego kanału w SD zgłaszałem dwa mce temu i nic się nie wydarzyło od tamtego czasu).

W dniu 2.11.2021 o 15:33, Bartosz1 napisał:

Wszystkie aktualizacje nastąpią dopiero 4.11.2021 

 

Aktualizacje nie-Smart dekoderów? 
Nie wierze, że będą napisy dostępne na filmowych kanałach, a przede wszystkim nawigacja tego nie-Smart dekodera się poprawi o możliwość poruszania jedynie po kanałach ulubionych. 

Edytowane przez Sentence
Hamuj się z pisownią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Dzis zostalem klientem Vectry. Zdecydowalem sie na paczke internetu z tv. Mialem do wyboru dekoder smart 4k badz zwykly hd. Niestety konsultanci gubili sie w odpowiedziach dotyczacych dekodera 4k. Pytalem czy do ogladania na nim telewizji potrzebny jest dzialajacy internet (nie chodzilo mi o telewizje smart ).Jeden konsultant powiedzial mi ze podlaczajac dekoder smart w domu dziala on jak zwykly dekoder a podlaczajac go w innym miejscu dziala jako smart z dostepem do mniejszej ilosci kanalow. Czy ktos moze mi napisac jak to faktycznie dziala skoro w ofercie smart jest 79 kanalow a w pakiecie zlotym 139 ? Z racji tego ze dekoder potrzebuje internetu do odbioru kanalow (przynajmniej tak wnioskuje) zdecydowalem sie na zwykly hd. Jakie dekodery hd daje teraz Vectra ? Czy wszystkie sa z Graphyne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, qset napisał:

nie prawda, możesz zmienić tryb pracy na bridge wtedy masz wszyskie porty odblokowane ale podłączysz max 3 urządzenia w trybie router porty zablokowane ale podłączysz wiele urządzeń 

Ja mam w trybie ruter i mam odblokowane. Podłączone 2 laptopy , 4 telefony drukarka i dwa TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiacie o dekoderach, to się podłączę. W grudniu kończy się moje zobowiązanie. Co do pakietów, wiem wszystko co mnie interesuje. Natomiast problem mam z dekoderem. Obecnie posiadam STB ADB 3831CDX (z możliwością nagrywania). Ogólnie działa całkiem w porządku, jedynie epg długo się załącza i muli. Mam porównanie do dekoderów Polsat Box i tam wszystko działa naprawdę szybko. Co możecie polecić zamiast ADB 3831CDX? Nie oczekuję 4K ani smart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...