Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam cyfrówkę od 17 lipca i miałem mieć do końca wakacji wszystkie kanały, 5.09 pojawily sie ograniczone uprawnienia wrześniowe, mimo tego miałem jeszcze 5 dni extra ;p

Posprawdzać sobie można w "Dostęp Warunkowy -> Conax -> Statut zamówienia", uprawnienia z:

01000004 - daje tylko pakiet podstawowy (aka zloty ;p)

01000efc - daje wszystkie kanały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i cyfrowa Vectra zawita do Białegostoku :wink:

 

Dzisiejszej nocy dokonano zmian w układzie kanałowym analogowej Vectry w Białymstoku. 15 kanałów TV zmieniło swoje dotychczasowe częstotliwości. Uruchomienie cyfrowych multipleksów ma nastąpić tej jesieni, brak jest na razie konkretnej daty.

 

Jestem ciekawy oferty w swoim mieście. No zobaczymy co z tego będzie. Może się skuszę na ich dekoderek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchomienie cyfrowych multipleksów ma nastąpić tej jesieni, brak jest na razie konkretnej daty.

 

Rok temu, na Śląsku komercyjne udostępnienie cyfrówki miało miejsce ok 1,5 miesiąca po przetasowaniu częstotliwości analogowych.

 

Jestem ciekawy oferty w swoim mieście. No zobaczymy co z tego będzie. Może się skuszę na ich dekoderek :wink:

 

Oferta niczym nie będzie się różniła od tej w pozostałych miastach. Różnice mogą jedynie być w promocjach na dodatkowe pakiety. Jeżeli jesteś już abonentem pakietu Złotego to nie musisz się zastanawiać czy się "skusić na dekoderek" bo go bezproblemowo dostaniesz. A jeżeli nie jesteś abonentem tegoż pakietu to polecam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A też prawda. Całkowicie o tym zapomniałem :oops:

 

Pytanie odnośnie listy kanałów w dekoderach, która jest podana tutaj :arrow:http://www.cyfrowavectra.pl/kanaly_telewizyjne.php Czy jest aktualna obecnie? Czy też sporo już się zmieniło?

 

Jeżeli jesteś już abonentem pakietu Złotego to nie musisz się zastanawiać czy się "skusić na dekoderek" bo go bezproblemowo dostaniesz. A jeżeli nie jesteś abonentem tegoż pakietu to polecam :]

Otóż kilka miesięcy temu zrezygnowałem z usług swojej kablówki, ale jednak chyba wrócę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi dekoder w Cyfrowej Vectrze:

 

Witam,

 

niestety przeciągnęły się negocjacje związane z ostateczną ceną dekodera.

 

Oferta uruchomiona zostanie od 01.08.2007. Na chwilę obecną ceny ( brutto )wynosić będą:

1. Opłata aktywacyjna 79 zł

2. Opłata miesięczna 29,90 zł

 

W ramach tej ceny na drugim dekoderze dostępny będzie pakiet złoty. Być może że ceny ulegną jeszcze zmianie, ale nie będą to zmiany rewolucyjne.

 

Początkowo możliwość pobrana drugiego dekodera będą mieć tylko klienci zamieszkujący obszar Górnego Śląska.

 

Oczywiście sygnał analogowy dostępny będzie na pozostałych odbiornikach.

 

pozdrawiam

Albert

 

Źródło: stk.net.pl

 

 

 

Gdzie uzyskałeś tą wiadomości.

Mówiąc szczerze interesuje mnie rozdział cyfrowej Vectry ale za pomocą splitera. Czy może mi ktoś w tym pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości rozdziału sygnału przy użyciu splittera, w celu niezależnego odbioru cyfrówki na drugim TV trzeba wykupić (i opłacać) drugi dekoder, innej opcji nie ma. Opcja z drugim dekoderem dostępna jest obecnie jedynie na śląsku.

Informacja o cenach pojawiła się na forum ŚTK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista kanałów na stronie http://www.cyfrowavectra.pl/kanaly_telewizyjne.php przedstawia aktualny stan. W przypadku dodawania jakichś nowych pozycji jest ona na bieżąco aktualizowana.

I tak powinno być z każdą inną kablówką czy platformą cyfrową. Dzięki za informację :wink:

 

W nocy z 11/12 września w związku z wprowadzanie tv cyfrowej nastapi zmiana częstotliwości nadawania niektórych kanałów. :D

Nawet nie zauważyłem wcześniej Twojego posta. Witam na forum podwójnie, bywaj u nas często i gęsto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kielcach już chyba na dobre ruszyła TV cyfrowa. Przyszedł katalog Vectry dużo informacji do domu i w prasie ulotki na temat cyfry że można zamawiać. Wczoraj czy przedwczoraj mozna było zapoznać sie w jednym sklepie z tv cyfrową. A po drugie czyżby zrobili jak w analogu że na nowe kanały się czeka i czeka lata. A miało być ok 100 do końca roku.To chyba przez to że nowe miasta sie pojawiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że w październiku się pojawi ;p Wrocław się dowiedział o cyfrówce pod koniec kwietnia i od tego momentu do ruszenia cyfrówki w lipcu dodano aż 5 kanałów, w tym 3 z nich dodano również do analoga ;p a potem nic, tylko nowe oprogramowanie do STB przyszło i dodali DD do C+ Film. Aktualnie w Vectrze pracuje 11 transponderów na tym ostatnim jest miejsce jeszcze na z 5 kanałów SD, więc dodanie tam czegoś to kwestia prawna. Po trzecie obiecują ruszenie pierwszych kanałów HD do końca roku i chyba tym zajęci ;p a na początku przyszłego VOD, na forum ŚTK PiotrG który się zajmuje centralą cyfrówki wspomniał że już dobierają bibliotekę a do HD wybierają STB.

 

A oto lista kanałów w którym wspominano że trwają rozmowy ;p

 

-Paczka SPI (Filmbox, Nonstop Kino)

-The History Channel

-TVN CNBC Biznes

-KidsCo

-Style Network

-również obiecywano paczkę dodatkowo płatną i jedynym pewniakiem w niej to SportKlub+ ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się, że były one rozkodowane na czas nieokreślony ( tzn. 2 tygodnie w sumie wyszło ). Jak sama pani z BOK-u powiedziała, może jeszcze "bedo" albo nie "bedo" odkodowane :cry:

A w umowie jest wyraźnie napisane, że okres testowy trwa do końca tegóż oto miesiąca... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko wy ( Wrocław ) mieliście prawie 2 miesiące, a my z Kielc ledwo 2 tygodnie.

Albo ja jestem słaby z matematyki, albo oni mają w swojej załodze samych humanistów. Nie liczę na to, że będzie jeszcze odkodowane.

Są oszustami i tyle :oops::evil:

A pro po kanałów sportowych to już byśmy mieli niezłą paczkę ( no może jeszcze DSF i NASN ) i mamy dodatkowy kosztowny pakiet. Bo na pewno będą chcieli dużo za niego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...