Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Czy można zostać abonentem Vectry  czy UPC przez Smart TV nie będąc w zasięgu ich TV kablowej?
 
Ktoś tak korzysta ?
 
Jeśli chodzi o Vectre to można z Smart 4k korzystać na łączach innego operatora, nie koniecznie trzeba być w zasięgu Vectry.
Są do wyboru 3 pakiety
https://www.vectra.pl/tv-smart-4k
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, kfm877 napisał:

Jeśli chodzi o Vectre to można z Smart 4k korzystać na łączach innego operatora, nie koniecznie trzeba być w zasięgu Vectry.
Są do wyboru 3 pakiety
https://www.vectra.pl/tv-smart-4k

Niestety nie zamówisz bez sprawdzenia, czy pod danym adresem są usługi Vectry.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Zuzia napisał:

Niestety nie zamówisz bez sprawdzenia, czy pod danym adresem są usługi Vectry.

 

 

Jesteś pewna/y ? Z tego co kojarzę jest to oferta dla Kowalskiego z ulicy nie z tej ulicy Vectrowej :D 

Łącze niezależne wystarczy.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, kingofsouth napisał:

Jesteś pewna/y ? Z tego co kojarzę jest to oferta dla Kowalskiego z ulicy nie z tej ulicy Vectrowej :D 

Sam/a możesz sprawdzić :)

Wystarczy kliknąć w link i zacząć składać zamówienie, bez weryfikacji, że jesteś w ich zasięgu dalej nie przejdziesz.

Klientów, którym nie będzie dało się wepchnąć usług stacjonarnych, Vectra ma gdzieś.

 

Zresztą UPC też, ich BOX 4K i ten nowy wynalazek Media Streamer tylko dla tych w zasięgu usług i z pakietem TV.

 

 

 

18 minut temu, kingofsouth napisał:

Łącze niezależne wystarczy.

Ale tylko do korzystania, nie do zamówienia Smart TV.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdybym chciał mogę podać rodziców lub teściowej adres , ale nie mam takiej potrzeby.  Wystarcza dwa konta Vectra Online z pełną ofertą.  Choć kiedyś sam sprawdzę Cię , i podjade do Vectry i zapytam sie czy faktycznie tak jest Zuzio. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% da się korzystać na obcej sieci. Zamówić można na infolinii sprzedażowej 3x 601 lub u PH, tam nikt nic nie sprawdza.

Nie mylić z usługą OTT smart 4k i multiroom smart 4k, które działają 1:1 jak dekodery antenowe na sieci Vectra i do poprawnego działania muszą korzystać z internetu macierzystej sieci.

 

PS

Od dziś jest zmiana cen planów Netflix w Vectrze.

1. Netflix podstawowy - obniżają cenę z 34zł na 29zł

2. Netflix standard - bez zmian 43zł

3. Natflix premium - podwyższają cenę z 52zł na 60zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% da się korzystać na obcej sieci. Zamówić można na infolinii sprzedażowej 3x 601 lub u PH, tam nikt nic nie sprawdza.
 
Czyli mogę zamówić Vectre Smart TV na osiedlu gdzie tylko Orange? Vectra to ma zasięg jakieś 12 km od mojego mieszkania,  bo tyle mam do centrum Wrocławia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kingofsouth napisał:

Czyli mogę zamówić Vectre Smart TV na osiedlu gdzie tylko Orange? Vectra to ma zasięg jakieś 12 km od mojego mieszkania,  bo tyle mam do centrum Wrocławia.
 

Możesz, ale tylko te pakiety: start, standard, max. To nie są te same pakiety co w tv kablowej srebrny, złoty czy platyna.

https://www.vectra.pl/tv-smart-4k

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kfm877 napisał:

Zamówić można na infolinii sprzedażowej 3x 601 lub u PH, tam nikt nic nie sprawdza.

Masz rację, i ja potwierdzam, że te kanały mają gdzieś procedury i sprzedają jak leci, zwłaszcza "opiekun budynku" (czyt. zwykły handlarz) :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kfm877, a gdyby tak dobrać do umowy w Vectrze Smart dekoder(MR),  to czy będą na łączu Orange mi działały te same kanaly z pakietu co są aktywne w Vectra Online?
Wątpię, nikt tego do tej pory nie sprawdzał. Ale myślę że to nie przejdzie, inne multicasty.
Pełna oferta dostępna jest tylko z puli IP Vectry, tak jak telewizja online w domu. Z innych IP nic z tego, tylko te dedykowane pakietu, które wymieniłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kfm877 mam taką ofertę w Online :

 

Aktywne pakiety:

VOD_FREE + Otwarte Okno Kanałowe - Sierpień 2021 + HBO Pack + Cinemax Pack + FilmBox + Platynowy + Eleven Pack + Sport na Ostro + VOD_VIASATHISTORY + VOD_H2 + VOD_DISNEYXD + VOD_DISCOVERY + VOD_CARTOONNETWORK + VOD_TNTFILM + VOD_HISTORY + VOD_DISNEYCHANNEL + Otwarte Okno Kanałowe - Sierpień 2021 + VOD_BOOMERANG + VOD_DAVINCI + VOD_VIASATNATURE + VOD_NICKELODEON + VOD_ROMANCETV + VOD_FOXHD + VOD_MTV + VOD_DISNEYJUNIOR + VOD_FOXNATIONALGEOGRAPHIC + VOD_EPICDRAMA + VOD_FOXCOMEDY + VOD_HBO

 

Działa 151 kanałów na Orange Neostradzie. Jestem ciekawy czy na Smart dekoderze też będzie to samo , zwłaszcza , że by był dobrany jako MR :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko się proszę nie śmiać :)

Pytanie laika :)

Sprawa dotyczy IP. Od samego początku mam IP, które wszędzie jest rozpoznawane jako Wrocław. Wiem, że Vectra przydziela je w dowolnej puli ale chyba niemożliwe, że na chybił trafił? Miałem Orange, były Skierniewice, miałem Timplusa też było Skierniewice, Vectra natomiast "dała" IP z Wrocławia :). Nie to że mi to jakoś bardzo przeszkadza, pytanie czy Vectra może coś z tym zrobić czy będą mnie zbywać? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie sugerowałam :) Mnie na różnych stronach geolokalizacja dziwne rzeczy pokazuje. Też mam Vectrę i na początku pokazywało inne miasto, ale potem coś poprzestawiali i już jest prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem klientem Vectry od dobrych 20 lat, ogólnie nie narzekam, nie miałem wielu problemów, ale mam do was pytanie. Niedawno podpisałem kolejną umowę i dostałem dekoder STB ADB3770CFX, problem mam taki, że za nic nie mam na nim funkcji catch up, wg Vectry powinno działać (wszystko u mnie jest prawidłowo podłączone, kanał zwrotny, vod działa, do tego na poprzednim dekoderze HD z nagrywarką działało bardzo dobrze), przyjęli zgłoszenie, mija 2 miesiące i nic.

Tyle, że wg mnie nie ma w tym dekoderze softwarowo opcji aby to działało. Mam do was pytanie, kto ma ten model i mu działa catch up? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że oni sami nie wiedzą, dlaczego na niektórych dekoderach to nie działa. Na moim staruszku też powinno działać (według konsultantów) a nie działa. Dekoder jest na liście, dekoderów na których rzekomo catch up już ma działać. Taką listą dysponują, konsultanci. Nie wiedzą nic więcej... Nie wiedzą z jakim numerem oprogramowania powinien mieć dekoder, na którym ta usługa ma działać. Kanały zwrotne ok. Software jest gotowy do catch up bo po aktualizacji pojawiła się na chwilę na ekranie plansza "catch up usługa wyłączona". Oni ją pewnie uruchamiają zdalnie, myślę, że działa to podobnie jak włączanie danych kanałów (uprawnień). Włączyli uprawnienia dla danych dekoderów ale nie wszystkim te uprawnienia przeszły.  Miało zadziałać ale nie do końca zadziałało. Szkoda, że konsultanci z Vectry nie wiedzą nic więcej. 

A i od dzisiaj rana routery vectry nie chciały się zalogować do sieci... po 10 naprawili awarię. Zadzwoniłem zapytać czy jest szansa na zmianę ip tak aby wyświetlało Skierniewice, Pan na to że nie ma takiej opcji i że w innych sieciach też tak jest... Ja na to, że w Orange i w Timplusie miałem zawsze Skierniewice na moją odpowiedź Pan nie wiedział co powiedzieć... 

Edytowane przez Rafiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...