Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady podajesz jeszcze gorszego operatora. Jakoś nie słychać o awariach w UPC, podobnie mało jest ich w PC+. Akurat dla mnie to były ważne 20 minut, bo grała Legia, a infolinia powinna być dostępna. Z ciekawostek powiem Ci jeszcze, że od ponad 2 tygodni czekam jak technik mi przywróci VOD na dekoderze. Też spoko? Rozumiem, że klient ma obowiązek płacić, ale już niespecjalnie może czegokolwiek oczekiwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego są reklamacje. Za VOD przecież nie płacisz skoro nie używasz...
Nie moja wina że w twoim mieście jest leniwy technik. Akurat w moim jest kompetentny i szybki. Nigdy nie ma większych problemów, mam od niego komórkę i zawsze udziela rzetelniejszej informacji niż partyline.

Apropos UPC. Na downdetector są takie same opinie co do awaryjności jak w Vectrze, także średnie porównanie. Awarie były, są i będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, bartmeces napisał:

Tak jak cały czas brak co chwile internetu , na wiosnę brak internetu praca zdalna i lekcje zdalne i nic nie działa najgorsza TV w kraju .

Ciekawe, w ciągu ostatniego roku u mnie może raz nie było neta dłużej niż 5min. A od znajomych, którzy mają UPC co chwilę słyszę, że mają problem z siecią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od lokalizacji i jej infrastruktury którą dysponuje operator. Fakt faktem, ze vectra ma ostatnio czarną prasę, dużo awarii tv i Internetu w wielu miejscach kraju. 
Co nie zmienia faktu, że częste awarie u vectry muszą być czymś spowodowane konkretnym.
@Arkon - jak będziesz miał możliwość uciekaj od tego pseudo operatora :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, d107 napisał:

Zależy od lokalizacji i jej infrastruktury którą dysponuje operator. Fakt faktem, ze vectra ma ostatnio czarną prasę, dużo awarii tv i Internetu w wielu miejscach kraju. 
Co nie zmienia faktu, że częste awarie u vectry muszą być czymś spowodowane konkretnym.
@Arkon - jak będziesz miał możliwość uciekaj od tego pseudo operatora :) 

UPC jest gorsza gwóźdź programu MAX Premium z Novela TV

 

Vectra pierwsze co zrobiła po przejęciu Multimedia to wywaliła Novela TV i Water Planet

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja aktualna oferta w cenie 81,88 zł/mc to:
- 35 zł DTV HD PVR
- 19,89 zł Platyna 
- 6,99 zł SNO
- 20 zł Internet 150 Mb/s
14 m-cy do końca aktualnej umowy.
 

Parę dni temu zadzwonili z Vectry z informacją, że w mojej lokalizacji miała miejsce modernizacja łącza i jest możliwość przyspieszenia Internetu (wcześniej max to było 150 Mb/s). Pani zaproponowała migrację z 150 Mb/s do 450 Mb/s z wymianą routera na nowy dwuzakresowy za dopłatą 15 zł/mc do abonamentu bez przedłużania umowy. Pytanie, czy taka oferta jest korzystna, czy jednak warto poczekać do końca umowy i wynegocjować taką migrację z DUK bez zmiany ceny abonamentu? Jakoś nie mam presji na przyspieszenie Internetu, chociaż nowy router troszkę korci, tym bardziej, że na obecnym na WiFi w pokoju za ścianą wyciągam jedynie 20 do 30 Mbps downloadu i jakieś 7-10 Mbps ulopadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PC+ oferuje C+4K , ale nie jest to propozycja dla fana filmu,  sport tak,  ale z naciskiem na polską ligę ( niestety).

Kablówki, streaming oferują,więcej kanałów,  w tym HD.

W opcji telewizji przez internet dodatkowo najczęściej bez cyrografu na np 24 miesiące

 

 

4 godziny temu, kingofsouth napisał:

@Arkon, zapraszam do PC+.

Vectra nie jest zła,  ale jak się traktuje ją jako dodatek ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja aktualna oferta w cenie 81,88 zł/mc to:
- 35 zł DTV HD PVR
- 19,89 zł Platyna 
- 6,99 zł SNO
- 20 zł Internet 150 Mb/s
14 m-cy do końca aktualnej umowy.
 
Parę dni temu zadzwonili z Vectry z informacją, że w mojej lokalizacji miała miejsce modernizacja łącza i jest możliwość przyspieszenia Internetu (wcześniej max to było 150 Mb/s). Pani zaproponowała migrację z 150 Mb/s do 450 Mb/s z wymianą routera na nowy dwuzakresowy za dopłatą 15 zł/mc do abonamentu bez przedłużania umowy. Pytanie, czy taka oferta jest korzystna, czy jednak warto poczekać do końca umowy i wynegocjować taką migrację z DUK bez zmiany ceny abonamentu? Jakoś nie mam presji na przyspieszenie Internetu, chociaż nowy router troszkę korci, tym bardziej, że na obecnym na WiFi w pokoju za ścianą wyciągam jedynie 20 do 30 Mbps downloadu i jakieś 7-10 Mbps ulopadu.

Platyna kosztowała ostatnio 14,99 a teraz 19,89


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Golbi84 napisał:

UPC jest gorsza gwóźdź programu MAX Premium z Novela TV

 

Vectra pierwsze co zrobiła po przejęciu Multimedia to wywaliła Novela TV i Water Planet

Nie opowiadaj głupot, to, ze dodali jakiś kanał do oferty, nie oznacza, że jest operatorem do d...
Liczy się całokształt, jakość usługi i możliwość wyboru, a z tego co wiem to w vectra ma po trosze i z jednym i drugim problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, d107 napisał:

Nie opowiadaj głupot, to, ze dodali jakiś kanał do oferty, nie oznacza, że jest operatorem do d...
Liczy się całokształt, jakość usługi i możliwość wyboru, a z tego co wiem to w vectra ma po trosze i z jednym i drugim problem

Nie chodzi o ofertę tylko o pakiet i jaki kanał w tym pakiecie Sorry ale większym luskusem jest Sport i pakiet sport na ostro niż AMC czy Novela TV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym Ty piszesz? Po co porównujesz pakiet filmowy ze sportowym? 
W upc dedykowany jest pakiet filmowy z kanałami premium ze stajni. m.in. HBO i będzie cyklicznie rozbudowywany
Ten Wasz luksus sportowy polega na tym, że za część kanałów sportowych, które w upc są w pakiecie select (Wasz złoty) musicie bulić dodatkową kasę. Taki to Wasz luksus
Pomyśl zanim coś napiszesz, serio 

 

Edytowane przez d107
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, d107 napisał:

Ale o czym Ty piszesz? Po co porównujesz pakiet filmowy ze sportowym? 
W upc dedykowany jest pakiet filmowy z kanałami premium ze stajni. m.in. HBO i będzie cyklicznie rozbudowywany
Ten Wasz luksus sportowy polega na tym, że za część kanałów sportowych, które w upc są w pakiecie select (Wasz złoty) musicie bulić dodatkową kasę.
Pomyśl zanim coś napiszesz, serio 

 

Tak porównuje bo sport jest droższy. A tworze pakietu "filmowego" gdzie kanał normalny dajemy z kanałami premium to z lekka dziwna sprawa żeby mieć AMC trzeba wziąć pakiet z premium Cinemax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Golbi84 napisał:

UPC jest gorsza gwóźdź programu MAX Premium z Novela TV

 

Vectra pierwsze co zrobiła po przejęciu Multimedia to wywaliła Novela TV i Water Planet

Wszystko w temacie.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lukimann napisał:

Wszystko w temacie.

Pisałem o ofercie i pseudo pakiecie. Co do jakości Multimedia ma kiepską jakość bo ich kanały których nie ma w Vectrze ją pogarszają. UPC brak Eska TV Extra, 13 Ulica czy Eleven Sport 4

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...