Jump to content

Recommended Posts

Skoro umowa Ci się kończy 30 listopada to wypowiedzenie możesz złożyć do końca października.

28 minut temu, aoitsuki napisał:

OK. Do tej pory miałem platynę +SNO+ Internet 150 i płaciłem 79.99zł, czy według Was po złożeniu wypowiedzenie da radę coś lepszego w tej cenie wynegocjować?

Jaki dekoder, bo jeśli z nagrywarką to jest cena ok, jeśli bez to spokojnie powinieneś płacić 10 zł mniej?

Mam problem z dekoderem z nagrywarką. Mianowicie od jakiegoś czasu gdy zaznaczam serie programu to dekoder raz nagrywa ten program a raz nie. Do tego zaznaczam nagranie na Polsat HD a program nagrywa się na zwykłym Polsacie bez HD. Czy ktoś miał taki problem? Kilkakrotnie już ustawiałem od nową serię nagrań itd. nic to nie pomogło

• Like 1

U mnie to samo - czasami nie nagra mi odcinka serialu. Jaki masz dekoder ? Ja PVR 4K - VEC3770CFX

Edited by menx
  • Like 1
U mnie to samo - czasami nie nagra mi odcinka serialu. Jaki masz dekoder ? Ja PVR 4K - VEC3770CFX
Ja mam 4730CDX. Kiedyś wszystko działało dobrze ale od jakiegoś czasu właśnie takie dziwne rzeczy się dzieją
W dniu 5.10.2020 o 15:43, mich13 napisał:

Dzięki za odpowiedź. Czy da się to jakoś obejść czy tylko wymiana dekodera, gdybym koniecznie potrzebował VOD?

Jeśli chcesz korzystać z VOD to zgłoś to na infolinię to wymienią Ci na hdnet z docsisem, np. 3831cd lub 4730cd.

@up

Jeśli te same problemy z nagrywaniem dzieją się na 5830cdx i na nowym 4k to nie wina softu, bo jeden pracuje na carbo a drugi na graphyne. To prędzej jakiś błąd w epg.

Edited by kfm877

Umowa kończy się 30.11

Pakiet srebrny z STB ADB 4730CD + 150 Mb = 59,90zł 

czy da się coś więcej wynegocjować ? lub co mogę wynegocjować ?

I gdzie można wysłać wypowiedzenie i czy e-maile można ?

Edited by Darek23
,
On 10/11/2020 at 8:31 PM, Darek23 said:

Pakiet srebrny z STB ADB 4730CD + 150 Mb = 59,90zł

W takiej cenie u lokalnych opiekunów dają obecnie taki zestaw z internetem 300 Mb/s + ewentualnie jakiś pakiet HBO (nie wiem czy na cały okres).

Cześć,

jako że to mój pierwszy wpis na forum to cześć wszystkim :)

Mam pytanko do nowego dekodera Vectry - nie mogłem wyciągnąć sam informacji od konsultantów, może ktoś miał więcej szczęścia. Ktoś wie ile godzin można nagrywać w sieci, przez ile będą trzymane i jakie kanały są dostępne do nagrywania? Są ograniczenia podobnie jak u innych operatorów?

Posiadam aktualnie Złoty, dekoder PVR, HBO, Eleven, internet 100Mb i płace 89.90zł

Wysłałem wypowiedzenie i po pierwszym kontakcie z ich strony dostałem taką propozycję

Platyna, dekoder PVR, internet 150Mb za 75zł.  Dodam że nie zależy mi na HBO i Eleven ale wydaje mi się ta ich oferta troche licha. Czy da rade coś wiecej wynegocjować nawet w tej cenie którą płaciłem wcześniej 89.90zł? Zależy mi na tej platynie głównie aby ją mieć

VECTRA zapadła w sen zimowy: 

Brak nowych kanałów: 

-POLSAT SPORT NEWS HD

-POLSAT SERIALE HD

-POLSAT RODZINA HD

-POLSAT GAMES HD

-BRAK TVP POLONIA w HD

-BIZNES  24 TV HD

-POLONIA 1 w HD 

- Telewizja EWTN Polska

Brak nowej aktualizacji i oprogramowania - widnieje stare logo VECTRY niebieskie a powinno być nowe.

Brawo dla VECTRY!👏

Oprócz PSN reszta kanałów nie nadaje się do oglądania przez powtórki i reklamy, więc szkoda na nie bitrate'u. Nie dziwię się, że nie ma ich w ofercie.

3 minuty temu, kfm877 napisał:

Oprócz PSN reszta kanałów nie nadaje się do oglądania przez powtórki i reklamy

Zgodzę się , ale.... różni ludzie różne potrzeby.

Jeden ogląda kanały 4K a ktoś inny ma ochotę na kanały z lat 90tych.

W dniu 13.10.2020 o 16:14, Koban napisał:

W takiej cenie u lokalnych opiekunów dają obecnie taki zestaw z internetem 300 Mb/s + ewentualnie jakiś pakiet HBO (nie wiem czy na cały okres).

czy zmiana z dekodera  na moduł CI+ obniży cenę ?

15 godzin temu, wujcio0 napisał:

VECTRA zapadła w sen zimowy: 

Brak nowych kanałów: 

-POLSAT SPORT NEWS HD

-POLSAT SERIALE HD

-POLSAT RODZINA HD

-POLSAT GAMES HD

-BRAK TVP POLONIA w HD

-BIZNES  24 TV HD

-POLONIA 1 w HD 

- Telewizja EWTN Polska

Brak nowej aktualizacji i oprogramowania - widnieje stare logo VECTRY niebieskie a powinno być nowe.

Brawo dla VECTRY!👏

TVP Polonia HD pewnie i tak wejdzie z automatu bo usunął wersje SD i będą musieli podmienić. Ciekawie czy także dodadzą jak rozpocznie nadawanie TVP Dokument HD ?

czy zmiana z dekodera  na moduł CI+ obniży cenę ?

Nie, bo w obu opcjach za dostęp do technologii dtv płaci się 20zł. Mało tego za wymianę dekodera na moduł ci+ w trakcie umowy mogą Ci naliczyć opłatę aktywacyjną np 49zł.
  • Like 1