Jump to content

Recommended Posts

Ok szanuję, ja jednak uwielbiam też Premier League, mecze Barcy czy NBA, więc taka okrojona wersja mi nie pasuje. Poza tym w PC+ jest Canal+4K, podobno z rewelacyjną jakością obrazu. Mecze Legii w takiej jakości, marzenie. :)

Poproszę o opinię na temat proponowanej oferty.

Aktualnie od dłuższego czasu sam internet 150, 48 pln umowa na czas nieokreślony. Wypowiedzenie złożone kilka dni temu, konkurencji dla vectry w mojej lokalizacji w zasadzie brak (tylko orange).

Oferta vectry:

Internet 300, tv pakiet złoty, 2x karta Ci =100 PLN  + eleven 12 pln, umowa 20 mcy

+ Hbo go umowa 12 mcy, standardowe 25 pln z czego pierwsze 4 mce 12,50

Tylko czy możliwe będzie ugrać coś więcej biorąc pod uwagę dotychczasowe usługi, czyli tylko net bez jakiejkolwiek telewizji, oraz słaba konkurencja w lokalizacji 

Ja też nie mam konkurencji(tylko Orange i oczywiście satelita). Składałeś wypowiedzenie? Do kiedy masz umowę?

Umowa skończyła ponad rok temu, wypowiedzenie złożone w zeszłym tygodniu 

Czyli masz czas do końca czerwca? Poczekaj na inną ofertę, zresztą sam możesz zadzwonić do DUK. Może akurat trafisz na ogarniętego konsultanta.

Posted (edited)

Czas to nawet do końca lipca mam. 

Dzisiaj dzwoniłem do tzw opiekuna budynku, w ofercie dla nowych klientów dokładnie taki sam pakiet  mogę mieć o 22 PLN taniej niż proponuję mi DUK. Jedyny warunek to podpisanie umowy na kogoś innego, np żonę, żeby uniknąć jakiejś 3 miesięcznej karencji koniecznej do podpisania nowej umowy. 

Edited by truedomel

To zgłaszaj reklamacje ze konsultant wprowadził Cię w błąd. 
Dzięki kolego. Sprawa zgłoszona i wyjaśniona pozytywnie. Nadal mam 34 zł za 100 Mb . Pozdrawiam
  • Like 1

Posted (edited)

Działa wam Animal Planet i Discovery Chanel?

Edited by Enox

Działa Wam normalnie TVN Turbo? Bo u mnie jakieś dziwne kolory. Początkowo myślałem że jakiś kabel się poluzował, ale wszystko jest ok, tym bardziej, że pozostałe kanały działają bez zarzutu.ae349b1ba70b7bb4c1c80847003abca1.jpg

Dodano po edycji:

Odpowiedź od Vectry "Z przykrością informujemy, że odnotowaliśmy awarię, która zostanie usunięta w najkrótszym możliwym czasie. Przepraszamy za wszelkie nieprawidłowości."

Czy można wykupić eleven np na 1 miesiac a nie do konca umowy? Tak jak w Canal+. Chcę sprawdzić jak wyglada Eleven4k

Czy na 506 MHz w Gdańsku działają wam kanały mi od wczoraj nie działają😞

Mam umowę na internet w Vectrze od początku na czas nieokreślony 50 mega za 39,90zł. Od czerwca podwyżka o 5 zł i coś z tym trzeba zrobić. Orientuje się ktoś, jaką korzystną ofertę można dostać?

Hmm, z powodu "piątaka" więcej pchać się w dwuletni cyrograf? Ja bym się nad tym poważnie zastanawiał... :roll:

Też się zastanawiam. Prędkość nie zachwyca a i modem kiepski, bo czasem mam z nim problemy. W dodatku nie dostałem żadnej informacji o podwyżce.

Przeglądam wątek i widzę, że ktoś dostał 300mega za 25zl, byłoby to możliwe u mnie? Nawet 150 mega za taką cenę wydaje się OK.

Ja mam 150 mega za 26zł :) Ale to inna zupełnie bajka ;)

Też wam na niektórych kanałach obraz co jakiś czas "mozaikuje"?

Siła sygnału 70

Jakość sygnału 100

A obraz na większości kanałów co chwila mozaika i przycinka...

Posted (edited)
W dniu 12.06.2020 o 14:24, Mr. Brooks napisał:

Mam umowę na internet w Vectrze od początku na czas nieokreślony 50 mega za 39,90zł. Od czerwca podwyżka o 5 zł i coś z tym trzeba zrobić. Orientuje się ktoś, jaką korzystną ofertę można dostać?

Ja również mam na czas nieokreślony, internet 100 + tv. Cena składowa za internet za czerwiec wzrosła z 14.90 na 19,90. Jako że ten zestaw jest w mieszkaniu rodziców nie wiem czy dostali jakieś pismo itp. Kontakt jest na mnie tj. tel i @ i na 100% nic nie dostałem o podwyżce. W związku z tym uważam że jest bezzasadna tzn. nie wyraziłem na nią zgody. Ktoś jest w podobnej sytuacji? Póki co pościłem wiadomość przez BOA o zasadność tej podwyżki.

edit, przeszukałem pocztę i oczywiście w spamie wiadomość z dnia 27.04 o podniesieniu o 5 zł każdego internetu, była możliwość zgłoszenia sprzeciwu i wypowiedzenia do 31.05. Także kto się nie zgadza obecnie może na zasadach ogólnych wypowiedzieć umowę.

Edited by chudy

Też dostałem jednostronną zmianę umowy i podwyżkę. Dostali ją chyba wszyscy co mają umowy na czas nieokreślony. Czyli Ci, którzy i tak w każdej chwili mogli złożyć miesięczne wypowiedzenie. 

Mnie najbardziej irytuje, że po złożeniu wypowiedzenia DUK dał mi ofertę gorszą niż handlowiec z rejonu daje nowym klientom. To samo 22 PLN taniej dla nowego.