Jump to content

Recommended Posts

9 minut temu, raffde napisał:

Orientuje się ktoś na jakich zasadach działa internet 600 Mbps w Vectrze ? Do budynku podprowadzony jest światłowód ? Czy kablami koncentrycznymi od jednej szafy w mieście ?

Masz kabel koncentryczny a światłowód doprowadzony do bloku. Tylko wymieniają Ci modem jak masz stary modem

11 godzin temu, raffde napisał:

Orientuje się ktoś na jakich zasadach działa internet 600 Mbps w Vectrze ? Do budynku podprowadzony jest światłowód ? Czy kablami koncentrycznymi od jednej szafy w mieście ?

Fajny masz upload. Jak zwiększysz pakiet to się Vectra skapuje że masz za dużo :)

Probably. Nice find :)

there was no news about it, so we'll wait probably till the end of the year after the whole process of certification and then software development,

Posted (edited)
W dniu 11.05.2020 o 22:14, kfm877 napisał:

@bLaYd

Ja bym zrezygnował z SNO tym bardziej, że masz go za aż 10zł. W tej opcji nie ma nic ciekawego, szczególnie teraz. Ten pakiet co masz obecnie za 69,90 jest nie do osiągnięcia, więc zastanowiłbym się nad lojalką. Jeśli złożyłeś wypowiedzenie to czekaj do ostatniej chwili, ale wątpię że coś ugrasz. Obecnie na przedłużenie i to w ofertach lokalnych jest powyżej 80zł!

Skontaktowałem się z DUK dwa dni po złożeniu wypowiedzenia. Otrzymałem następującą propozycję:
z: Złoty + PVR + SNO + 100 Mb/s za 69,90 zł
na: Platyna + PVR + SNO + 150 Mb/s za 81,88 zł
Myślę, że to chyba dobra oferta, tym bardziej że zmieniły się trzy warunki umowy:
- upgrade neta ze 100 Mb/s na 150 Mb/s bez dodatkowych opłat (zostaje cena 20 zł/m-c)
- SNO obniżono mi z 10 zł na 6,99 zł/m-c
- jedynie upgrade ze złotego do platyny jest w regularnej cenie 14,99 zł do abonamentu (z 4,90 zł/m-c na 19,89 zł).

- umowa wchodzi od dziś, tj. anulowano mi de facto dwa miesiące umowy

Edited by bLaYd
Usunięcie ostatniego zdania - nowe warunki umowy już działają

Ok, ale zgodnie z promocją na upgrade powinieneś się upomnieć o 4 m-ce za 50% ceny. Wiem, że to niewielka kwota, się zawsze coś. Moim zdaniem trzeba było czekać do końca wypowiedzenia. Nie mogłeś się już doczekać internetu 150Mb? Różnica w użytkowaniu żadna...

Na Internecie mi nie zależało. To była propozycja DUK. Skoro bez zmiany ceny, to się zgodziłem. Wiem, że różnica żadna.

Co do 50% rabatu, parę postów wyżej pisałeś, że to tylko dla nowych, więc nie drążyłem tematu.

Za dwa lata pomyślimy co dalej.

Może źle zrozumiałem lub Ci wyjasnilem, za przedłużenie umowy np. paczka tv+net nie daja 50%. Ale gdy coś dobierasz, typu multiroom, hbo czy upgrade do wyższego pakietu itp to jak najbardziej.

Kończy mi się umowa z Vectrą. Dziś do mnie dzwonili i konsultant zaproponował mi takie warunki:

- Platyna

- HBO

- Sport na Ostro 

- Eleven

- Internet stacjonarny

Cena: 110 zł

Da radę jeszcze coś ugrać, czy być nieustępliwym, aby wrzucili mi jeszcze C+? Co sądzicie?

Posted (edited)

Platyna + SNO + 11 + HBO + Internet 300Mb/s za 109,98 zł. Taka była oferta dla nowych klientów z grudnia ubiegłego roku. Teraz już takich ofert nie ma.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

Ja nie jestem nowym klientem. Taką ofertę mi przedstawiono, więc nie wnikam. Może konsultant się pomylił? W takim razie będę musiał się na nią zgodzić.

Posted (edited)

Otrzymał ktoś rekompensatę pieniężną, oprócz odkodowanych Cinemaxów?

Edited by Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.

Ja otrzymałem. Odliczają po kilka złotych od faktury co miesiąc...

U mnie faktura na pełną kwotę 105.70 zł, ale jako stan konta mam nadpłatę 40 zł. W moim przypadku spora ta rekompensata.

Też dostałem rekompensatę finansową i dostęp do Cinemax, do którego przecież od bardzoooo dawnaaaa mam dostęp :D. Dobre... :D 

Posted (edited)

586705251

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
  • Thanks 1

Dzownił dzisiaj do mnie konsultant z DUK. Oczywiście wcześniej zgłosiłem wypowiedzenie, ale zaskoczyło mnie to, jak pierwsze co zrobił to zapytał, czy to ostateczna decyzja. Ja powiedziałem, że tak, no bo w sumie co miałem powiedzieć? A ten podziękował i się rozłączył.

Jak myślicie, to taka zagrywka, czy to teraz ja się muszę pofatygować do nich?

Posted (edited)

Skoro chcesz lepsza ofertę to po co mówisz ze ostateczna? Do mnie dzwonili 2x z ofertami i dopiero jak powiedziałem ze mnie oszukali przy przedłużeniu umowy  to zapytała czy to ostateczna decyzja i ze „zaznaczy w systemie”. Od tego czasu cisza totalna.

Edited by utede

Czy Vectra już nie ma opcji 100Mbit. Miałem do kwietnia za 34 zł. Przeszło mi na czas nieokreślony i mimo że rozmawiałem z konsultantem i zapewniał że nic się nie zmieni mam do zapłaty 44 zł. Złożyłem wypowiedzenie . Duk twierdzi że najniższa opcja to 150 Mbit za 45 zł. I niżej nic nie ma .

Witam, 31.05 kończy mi się umowa na czas określony, w którym znajduję się internet 150 mb, telewizja złoty pakiet, sport na ostro oraz Eleven cena to 79 zł. Wczoraj zadzwonili  z infolinii i zaproponowali mi: na czas nieokreślony internet 600 mb, platynowy pakiet telewizji oraz pozostanie Eleven i sportu na ostro w cenie 99 zł. Jak myślicie warto próbować rozwiązywać umowę i negocjować jeszcze?

Czy Vectra już nie ma opcji 100Mbit. Miałem do kwietnia za 34 zł. Przeszło mi na czas nieokreślony i mimo że rozmawiałem z konsultantem i zapewniał że nic się nie zmieni mam do zapłaty 44 zł. Złożyłem wypowiedzenie . Duk twierdzi że najniższa opcja to 150 Mbit za 45 zł. I niżej nic nie ma .
Trzeba było działać w kwietniu, wtedy mogłeś wynegocjać bezpłatny upgrade do 150 i zlojalizować się na 24 miesiące ze swoją ceną. Było w tym temacie wspomniane parę(naście) stron wcześniej, że Vectra podnosi cenę Internetu po przejściu umowy na czas nieokreślony.

Trzeba było działać w kwietniu, wtedy mogłeś wynegocjać bezpłatny upgrade do 150 i zlojalizować się na 24 miesiące ze swoją ceną. Było w tym temacie wspomniane parę(naście) stron wcześniej, że Vectra podnosi cenę Internetu po przejściu umowy na czas nieokreślony.
Tak jak wspominałem . Rozmawiałem z konsultantem i zapewniał że nic się nie zmieni, że zostanę z opłatą 34 zł. Jak tak mówił to tym się sugerowałem.

To zgłaszaj reklamacje ze konsultant wprowadził Cię w błąd. 

Mogę jeszcze zgłosić to jak to było ok 21 kwietnia ?. Bo dostałem informację że był kontakt z konsultantem .