Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Kończy mi się umowa z Vectrą. Dziś do mnie dzwonili i konsultant zaproponował mi takie warunki:

- Platyna

- HBO

- Sport na Ostro 

- Eleven

- Internet stacjonarny

Cena: 110 zł

 

Da radę jeszcze coś ugrać, czy być nieustępliwym, aby wrzucili mi jeszcze C+? Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna + SNO + 11 + HBO + Internet 300Mb/s za 109,98 zł. Taka była oferta dla nowych klientów z grudnia ubiegłego roku. Teraz już takich ofert nie ma.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzownił dzisiaj do mnie konsultant z DUK. Oczywiście wcześniej zgłosiłem wypowiedzenie, ale zaskoczyło mnie to, jak pierwsze co zrobił to zapytał, czy to ostateczna decyzja. Ja powiedziałem, że tak, no bo w sumie co miałem powiedzieć? A ten podziękował i się rozłączył.

Jak myślicie, to taka zagrywka, czy to teraz ja się muszę pofatygować do nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro chcesz lepsza ofertę to po co mówisz ze ostateczna? Do mnie dzwonili 2x z ofertami i dopiero jak powiedziałem ze mnie oszukali przy przedłużeniu umowy  to zapytała czy to ostateczna decyzja i ze „zaznaczy w systemie”. Od tego czasu cisza totalna.

Edytowane przez utede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Vectra już nie ma opcji 100Mbit. Miałem do kwietnia za 34 zł. Przeszło mi na czas nieokreślony i mimo że rozmawiałem z konsultantem i zapewniał że nic się nie zmieni mam do zapłaty 44 zł. Złożyłem wypowiedzenie . Duk twierdzi że najniższa opcja to 150 Mbit za 45 zł. I niżej nic nie ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 31.05 kończy mi się umowa na czas określony, w którym znajduję się internet 150 mb, telewizja złoty pakiet, sport na ostro oraz Eleven cena to 79 zł. Wczoraj zadzwonili  z infolinii i zaproponowali mi: na czas nieokreślony internet 600 mb, platynowy pakiet telewizji oraz pozostanie Eleven i sportu na ostro w cenie 99 zł. Jak myślicie warto próbować rozwiązywać umowę i negocjować jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Vectra już nie ma opcji 100Mbit. Miałem do kwietnia za 34 zł. Przeszło mi na czas nieokreślony i mimo że rozmawiałem z konsultantem i zapewniał że nic się nie zmieni mam do zapłaty 44 zł. Złożyłem wypowiedzenie . Duk twierdzi że najniższa opcja to 150 Mbit za 45 zł. I niżej nic nie ma .
Trzeba było działać w kwietniu, wtedy mogłeś wynegocjać bezpłatny upgrade do 150 i zlojalizować się na 24 miesiące ze swoją ceną. Było w tym temacie wspomniane parę(naście) stron wcześniej, że Vectra podnosi cenę Internetu po przejściu umowy na czas nieokreślony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było działać w kwietniu, wtedy mogłeś wynegocjać bezpłatny upgrade do 150 i zlojalizować się na 24 miesiące ze swoją ceną. Było w tym temacie wspomniane parę(naście) stron wcześniej, że Vectra podnosi cenę Internetu po przejściu umowy na czas nieokreślony.
Tak jak wspominałem . Rozmawiałem z konsultantem i zapewniał że nic się nie zmieni, że zostanę z opłatą 34 zł. Jak tak mówił to tym się sugerowałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niektórych miastach DS internetowe lecą blisko muxów dvb-c, i filtry internetowe nie wycinają tych częstotliwości. Co nie oznacza, że we wszystkich miastach jest tak samo. Może się zdarzyć, że nie wszystkie 27 kanałów fta da się odebrać.
Pakiet Stalowy jest po to, że jeśli klient nie ma usługi internetu to chcąc sama telewizje musi zamówić ten pakiet bo inaczej nie zostanie podłączony w skrzynce. W niektórych miastach pakiet Stalowy jest pakietem azart, płatnym w spółdzielni w czynszu. Zalezy jak spółdzielni są dogadane z vectra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kfm877 napisał:

@klubik
Bedziesz mógł oglądać kanały jak w naziemnej, ale tylko mając telewizor z tunerem dvb-c.

dziękuje za informację.

telewizor z tunerem dvb-c mam i postanowiłem od razu zrobić test.

faktycznie znalazł mi wszystkie kanały (mam jeszcze aktywny pakiet tv), oczywiście większość zakodowana, ale te naziemne, plus te które vectra akurat ma odkodowane były dostępne.

jeżeli po rezygnacji z tv mamy pewność, że one faktycznie pozostaną, to bym już nic nie zmieniał i zostawił tą vectrę z samym internetem.

upewniam się jeszcze, bo w samej vectrze nikt mi na to pytanie nie potrafił odpowiedzieć.

mam jeszcze pytanie, sporo z tych dostępnych kanałów było w HD, a chyba w naziemnej nie są, czy tak ewentualnie zostanie, czy wrócą do SD, czy w ogóle znikną ?

no i martwi mnie jeszcze brak tvp sport, czy jest szansa żeby on wskoczył ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...