Jump to content

Recommended Posts

@szyzag123 , fajnie , że odkodują dla tych co nie mają , ale by się nie okazało , że powtórki będą ludzie oglądali , jak Ekstraklasa zawiesi rozgrywki.

Na razie jest ta kolejka odkodowana. A żeby być dokładnym to będzie wyglądać tak

Canal+ Sport zostanie odkodowany od jutra od 05:50 do wtorku do 01:05 (7 meczów Ekstraklasy, sobotnia Liga+ oraz poniedziałkowa Ekstraklasa po godzinach)

Canal+ zostanie odkodowany w niedzielę w godzinach 16:00 - 21:30 (wg programu TV 2 połowa meczu ligi angielskie mecz Ekstraklasy , Liga+ Extra i Turbokozak)

No i tutaj się nie zrozumieliśmy, moim skromnym zdaniem , jutro może pójść komunikat , że jednak gry nie będzie.

I chodzi mi o tą kolejkę Ekstraklasy.

No to w tej sytuacji tak może być... Chyba, że przeniosą do Canal+ Sport jakieś mecze innych lig, by nie było jakiegoś pokrzywdzenia. Choć w to wątpię..

Posted (edited)
W dniu 11.03.2020 o 19:25, sebastian.wifi napisał:

Czy ktoś może pomóc? emoji120.png

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Przykro mi, ale wszystkie 4730CDX takie są(!). Nic z tym nie zrobisz. A korzystając z listy ulubionych zamula jeszcze bardziej. Ten dekoder jest tak bardzo niewydajny, że nawet zegar na wyświetlaczu podczas stanu czuwania potrafi się zacinać (znaczy sekundnik) oraz są regularne kilku-sekundowe zawieszenia obrazu (co się na dwa sposoby objawia), bo procesor nie wyrabia i potrzebuje czasu (pauzy) na złapanie oddechu.

Edited by WPPP
  • Like 1

W dniu 10.03.2020 o 22:47, jurak napisał:

Działa, choć bywają obsuwy. Moje wypowiedzenie ogarnęli po tygodniu od wysłania :)

Fakt, już czekam 5 dzień, odebrali, mam potwierdzenie. Mi się nie spieszy, jakby co to spadam do konkuencji jak będą fikać :)

Witam.

Czy Vectra blokuje łączenie się przez VPN?

Żona z racji wirusa od jutra zaczyna pracę w domu. Przywiozła kompa z pracy i żeby łączyć się z serwerami firmowymi musi połączyć się przez VPN i po wpisywaniu danych nie następuje połączenie z serwerem firmowym.

Witam.

Czy Vectra blokuje łączenie się przez VPN?

Żona z racji wirusa od jutra zaczyna pracę w domu. Przywiozła kompa z pracy i żeby łączyć się z serwerami firmowymi musi połączyć się przez VPN i po wpisywaniu danych nie następuje połączenie z serwerem firmowym.

Ja łączę się z dwoma VPN-ami bez najmniejszych problemów. Zarówno na Windows jak i w smartfonie z Android. Router od Vectry.

U mnie działa normalnie, choć wczoraj się zawiesiło na dekoderze 4K, ale odłączenie od prądu na 10 sekund pomogło. :)

7 godzin temu, vectriusz napisał:

Wiecie coś czy Vectra włączy Biznes24?

Tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą. 😂😂😂

Witam
Mam pytanko. Czy zauważyliście zmniejszenie prędkości internetu. U mnie od 2 tyg z 100Mb zrobiło się 8-10Mb. Reserowalem router kto ale nic nie pomaga

U mnie w miarę w porządku: down - 86 Mb, up - 10 Mb przy łączu 100Mb.

W dniu 10.03.2020 o 22:47, jurak napisał:

Działa, choć bywają obsuwy. Moje wypowiedzenie ogarnęli po tygodniu od wysłania :)

A tak z ciekawości: czy i po jakim mniej więcej czasie od otrzymania potwierdzenia wypo mailem (bo takowe dostałem) odezwał się ktoś z DUK?

Czy za ~80zł można coś więcej ugrać przy wypowiedzeniu niż Platyna, SnO, Eleven, 300 Mbps ?

W dniu 23.03.2020 o 16:56, Stanley99 napisał:

A tak z ciekawości: czy i po jakim mniej więcej czasie od otrzymania potwierdzenia wypo mailem (bo takowe dostałem) odezwał się ktoś z DUK?

Po tygodniu (8 dni kalendarzowych) od wysłania wypowiedzenia dostałem potwierdzenie, że wypowiedzenie zarejestrowali. DUK do mnie dzwonił w tym samym dniu już.

I jak zwykle, Vectra 2 kroki do przodu przed UPC. ;-)