Jump to content

Recommended Posts

To kogo teraz będziemy trolować ? Niech mu ziemia lekką będzie

• Haha 1

Kto będzie teraz reklamował kontent w 4K w najlepszej jakości, w najlepszej jedynej platformie CANAL+? :D Kto będzie nam wrzucał screeny z Vectry Online? 

Edited by Krzysiek11:)
  • Haha 3
  • Confused 1

W dniu 18.09.2019 o 16:46, pingwinmorderca napisał:

Dzisiaj kolejny kontakt z DUK. I taka sama oferta. Na moja opinię że to drogo i ludzie mają takie pakiety - za 110 zł łącznie z HBO i Multiroom, dostałem odpowiedź - "Jak mi pan podać imię i nazwisko kto tyle płaci to dostanie pan za tyle" - także nie wstydwstydźciezcie się koledzy czekam :D😎 Ogólnie wrażenia z DUK negatywne - dość aroganckie podejście. Cos czuje że skończyły się czasy niskich cen - a może to zależy od jakiej ceny się startowało...

Mogłeś spytać konsultanta czy może podać ci dane osób które posiadają ofertę ,którą Tobie zaproponował i spytać o RODO. Nawet bez pytania o RODO gwarantuje ,że konsultant od razu by stwierdził,że nie może udzielać takich danych. Tak samo możesz I Ty odpowiedzieć.

@kfm877

Mógłbyś cokolwiek napisać o nowym dekoderze 4K? Jest taka możliwość, że kanały HD będą miały lepszą jakość dzięki przetwornikom obrazu tego sprzętu? Przy okazji jest szansa, że w końcu Vectra dogada się z Polsatem w sprawie LM?

• Upvote 1

W dniu 25.09.2019 o 08:53, P3dr0s napisał:

Gdybam, jeszcze się z BOK nie kontaktowałem: mam Platynę + SnO z dekoderem PVR i net 50. Płacę 79,79. Jestem po okresie zobowiązania, więc mogę mieszać w umowie. Teraz zmiana tv, dekoder chętnie zamienię na CI+, net nieco szybszy, Platyna też nie jest niezbędna (Netflix i HBOGO na pokładzie).
Jak myślicie, czy da się w tej samej cenie:
- zmienić dekoder,
- zmniejszyć pakiet TV na srebrny czy złoty bez SnO,
- przyspieszyć internet,
a to wszystko w ramach tej samej umowy i najlepiej kwoty miesięcznej? Zwykle chcą, żeby coś dobrać, ja w pewnym sensie chciałbym mniej... Jeśli to pomocne - chodzi o Olsztyn.

Ktoś przerabiał "downgrade" oferty? Zamieniał PVR na CI+? Jak to wygląda w praktyce? Any one?

Ja dzisiaj mialem kontakt z duk ale nic nie ugralem.
Za platyne,sno,eleven,hbo,c+prestige,multi,600net i jeden dekoder 4k - 202zl

Za 140 mam to samo w canal+ tylko internet dobrac.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Ja dzisiaj otrzymałem telefon z Vectry, że nowa oferta zawiera: dekoder 4K, 150 Mb i pakiet złoty za 79,99 zł.. Jestem z nimi już 4 lata. Nowa umowa ma trwać 24 miesiące. Czy jest to dobra oferta? :)

Lipa. Chyba, że zależy Ci na 4K. Ja za platynę, sno, eleven, ero, 150 Mb z PVR płacę mniej. Z tym tylko, że mam zniżki z dawnych lat nieosiągalne dzisiaj. Za 80 zł to platyna minimum i chociaż sno.

Hmm, postaram się coś wynegocjować. Gdzie najlepiej dzwonić? Zależy mi na 4K bo ten podstawowy dekoder irytuje mnie niedopracowanym graphynem.

Jeśli kończy Ci się okres zobowiązania to złóż wypowiedzenie i z Tobą powinien skontaktować się DUK. W wypowiedzeniu zaznacz, że rozwiązujesz umowę z dniem zobowiązania. Było wiele razy na forum.

Umowę zawrzyj telefonicznie, ponieważ masz 14 dni na jej rezygnację (chyba, że coś się zmieniło).

Witam. PoSiadam w vectra Internet 300 mb za 55 zł.  Umowa była na rok po to aby kończyła się mniej więcej równo z Polsatem. No i nadeszła ta piękna chwila.😉 polsat kosztował mnie ok. 75 m-cznie średnio bo było to 6 m-cy za 0 i dalej 105 zł.  W tym był full eleveny i hbo. Przeglądam pakiety vectry i jeśli chciałbym nagrywanie , płatne , hbo i c plus select to wychodzi jakieś160 złotych( liczyłem już sredniomiesiecznie z uwzględnieniem rabatu 50 %). Czy myślicie że najpierw powinienem złożyć wypowiedzenie posiadanego Internetu? Czy można jakaś lepsza cenę uzyskać z tym. Czy dobierając do Internetu telewizje wyjdzie podobnie?  Przez telefon dostałem info że przy przedłużeniu mogę c+ dostać za 35 zł i to trochę kusi.  Ewentualnie zastanawiam się nad rezygnacją z Premium bo dziś w każdej chwili można zakupić c+ np. Przez Playera np. Na sezon żużlowy czy hbo go bez łaski operatorów i kupować je gdy jest potrzebne.  

Za full opcję z C+ Select, 150 MB internetem, HBO z GO, Eleven, Sportem na Ostro, Platyną i nagrywarką wołają od mnie ok. 122 zł(+ 10 za multiroom).

Dzięki. Arkon i taka opcję bym przytulił. Też potrzebuje MR.  Tylko net bym wolał 300 z uwagi na grające dziecko.  I w cenie, którą powyżej podałem też był MR. Ale Twój przykład wskazuje że powinni ode mnie wołać ok. 140 zł.  

Witam, 
aktualnie mam złoty+SnO+Eleven+100mb na czas nieokreślony za 79.90, w poniedziałek doradca dzwonił i proponował to co teraz plus c+ select za ok  95zł. Miałem się zastanowić i dzisiaj podjąć decyzję, ale nie odebrałem telefonu. 

Sam się z nimi skontaktowałem i powiedzieli, że nie zostawił notatki, więc nie wiedzą kto dzwonił, ale i tak nie ma takiej oferty. Dostał ktoś może taką propozycję, czy może ten doradca coś pomylił (podczas rozmowy miałem wrażenie, że ma trochę problemy z liczeniem)? Liczę, że jeszcze raz spróbuje się skontaktować i zaproponuje te 95 zł.

Propozycja jak najbardziej realna, podobna do tej jaką ja dostałem(dodaj sobie 20 zł za HBO z GO i 10 za Platynę).

@Arkon - Jak długo jesteś klientem Vectra? Pani na infolinii twierdzi że takie umowy tylko dla wieloletnich klientów(to moje pierwsze "przedłużenie") Mi z uporem maniaka proponują  - 134,5 zł (Pakiet Platynowy, Pakiet Sport Na Ostro, Pakiet Canal+ Select, Pakiet Eleven, DTV HD z PVR, Internet 150 Mb) + ewentualnie multiroom za 10zł  Czy im bliżej końca umowy oferta się poprawi? Może lepiej np. poczekać na święta na promocję?

Około 11 lat. Oczywiście, że warto poczekać. Poza tym ważne ile do tej pory płaciłeś.

Tak z innej strony, znowu Vectra mnie zdenerwowała- dziś mecz Niemcy- Argentyna w Polsat Sport News, a nasza kablówka, jako jedyna w Polsce, nie ma tego kanału. Ręce opadają.

Dzis zgodziłem sie na przedłużenie. Propozycja z DUK złoty + PVR + eleven + SNO + 300mb za 74.80 mialem to samo za 79.90 ale neta 100mb. W piatek wymiana dekodera na nowy.

Dziwi mnie tylko bo na razie ma byc net 150mb a potem mam miec jeszcze aneks na darmowy upgrade do 300mb. Ktos tez tak miał?

PSN już nawet w dvbt jest.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Polsat News jest w DVB-T, a nie Polsat Sport News o którym mowa.
Nie wprowadzaj w błąd.

Powiedzcie drodzy Forumowicze czy najnowsze dekodery HD z oprogramowaniem Graphyne mają możliwość układania własnej listy kanałów? Jakieś screeny  pokazujące wygląd softu byłyby również mile widziane. Dzięki!