Jump to content

Recommended Posts

I jakoś ucichło. Umowa kończy mi się za kilkanaście dni, a nikt nie dzwoni do mnie, mimo wysłanego aneksy i jednej próby kontaktu.

Moja oferta aktualna to Platyna+PVR+150 internet za 89 zł. Co można ugrać? Powiem tylko, że nie zależy mi specjalnie na PVR, mogę zamienić na CI+. Internet też wystarczy, aby nawet 100 mb było do Netflixa :)

Macie jakieś propozycje? Ktoś ma znajomego w Vectra? Może mi coś zaoferować?

Ja czekam jutro na montera - głównie na wymianę dekodera.

Za pomocą/radą kolegi z forum stanęło na:

Pakiet Zloty PVR z Graphine + 150 Mb/s z WiFi + Sno + 11 + odkodowane HBO FILMGO na 4 mies = abonament 79,90 zł

Chciałem pierwotnie platynę - tak jak miałem, ale w sumie racja że zawsze można domówić, nie pamiętam teraz z głowy co z niej chciałem pewnie coś BBC.

Spokojnie w tej cenie miałbyś Platynę. Dokupowanie później nie ma, z finansowego punktu widzenia, żadnego sensu. Najlepsze oferty masz z DUK.

Na taką propozycję przystałem od Juls2008 i wydaje mi się ona - OK. MOże się mylę, może mam rację?? Nie wnikam. Porównuję do tego co miałem do tej pory lub usłyszałem w BOK - niekoniecznie skierowanego do mnie ;)

Arkon dlaczego dodawanie potem nie ma sensu ?? Matematycznie wychodzi to samo...

Bo płacisz dużo więcej. Przykład Eleven- normalnie dostaniesz to za 15 zł, a z DUK za 2,99. Taka "drobna" różnica.

Ja czekam cały czas :/ Pytanie tylko czy zadzwonią, jak to sie kończy zaraz.

Posted (edited)

Siemka :)

Wysyłałem wypowiedzenie na usługi. Co prawda nie jest ono zarejestrowane, ale dzwoniłem do DUK i facet mi powiedział tak : to co mam aktualnie mógłby mi zrobić w cenie 84zł zamiast 94zł i zrównałby to wszystko datowo (bo wszystko z TV mam do czerwca 2019, a neta przez Black Friday do czerwca 2021).

Co o tym wszystkim sądzicie?

Pytałem się o wymianę sprzętu to powiedział, że przy takiej konfiguracji nie ma szans na darmową wymianę. Wspominał, że w BOK za 49zł można wymienić. Czy to prawda?

Edited by szyzag123

Posted (edited)

Moja wczorajsza rozmowa stanęła na tym co mam + wzrost internetu do 300mb w tej samej cenie czyli 110,60zł   Ewentualnie pozostanie przy tym co posiadam bez żadnej zmiany  + wymiana starego modemu Thomsona na UBEE cena  MINUS 2 zł do tego co mam obecnie czyli łącznie 108,60zł

Edited by Madekp

No dobra jestem już z "nowym" dekoderem a starym imho modelem, generalnie bez 4K

Pytanie do podpisujących ostatnio umowę (zanim przeczytam) są tam jakieś zaskakujące zapisy ?? Umowa na 22mies.

Umowa została przedłużona. Plus tej umowy to podwyższenie internetu ze 150mb na 300mb co się wiąże z wymianą modemu. Dodatkowo HBO GO na 4m-c. Cena łączna 108,71zł. Reszta tak jak w podpisie.  Umowa przedłużona z konsultantem gdyż miła Pani sprzed 2-óch lat z którą podpisywałem umowę jest na urlopie macierzyńskim. Ale kolego był ogarnięty😉

@5QR nie powinno być, ale mogą być błędy tzn. rozbieżności względem tego co uzgodniłeś. Mnie kiedyś taka przygoda się zdarzyła. Wtedy korzystamy z 14 dni na odstąpienie od umowy i zaczynamy kolejne negocjacje. 

Bardziej chodziło mi o jakieś ogólne zapisy czy niedozwolone klauzule.

Pytanie, jeśli mam umowę do końca lipca to kiedy najwcześniej mogę złożyć wypowiedzenie, żeby nie było kar ? Wcześniej kojarzyłem, że można było na 3 miesiące przed końcem, konsultant BOK powiedział, że na miesiąc przed końcem bo gdybym zrobił to teraz to zapłacę kare, ale gdzieś tu czytałem, że wypowiedzenie ma zostać złożone nie później niż miesiąc przed końcem umowy to jak to jest ?

Spokojnie możesz złożyć nawet dziś z zaznaczeniem kiedy kończy Ci się umowa.

• Thanks 1

Nie wiem czy to wina sprzętu czy czego ale po 3 miesiącach od przedłużenia umowy i wymiany dekodera i modemu, to przez 10 lat nie miałem tylu problemów co przez te 3 miesiące :)

Dekoder a raczej jego oprogramowanie dno. Niby nowocześnie wygląda ale EPG przy każdym uruchamianiu ładuje wszystko od nowa i co 3 wejścia zawiesza się cały dekoder i trzeba od prądu odłączać.

Internet zwiększony ze 100 na 150 i wymieniony modem na Ubee. Prawie codziennie net przerywa albo spada do 30mb down i 1mb upload czyli w zasadzie nieużywalne. Resetowanie modemu powoduje tylko, że pół godziny modem nie może się zalogować do sieci. A po chwili jakby ktoś korek wyciągnął i już śmiga dobrze. Z Vectry korzystam z 10 lat i kiedyś raz-dwa do roku była awaria a teraz jest tragicznie. 

Obstawiam winę sprzętu który dają klientowi bo nie możliwe, żeby naglę ich serwery zaczęły kuleć skoro było wcześniej ok.

Da się jakoś wyłączyć (lub skrócić czas wyświetlania) ekran powitalny po włączeniu dekodera w oprogramowaniu Graphyne, co pokazuje nam ostatnio oglądane programy?

Dzień dobry. Złoty DTV + 30 mb/s za 45 zł. Jest sens wysyłać wypowiedzenie czy lepiej zostać z tym co jest? 

Od 15 maja w ofercie Vectry dostępny będzie kanał Active Family (poz. 715, od Pakietu Platynowego). Dodatkowo nastąpi zmiana standardu nadawania z SD na HD kanału Red Carpet TV a kanał TV Okazje dostępny będzie od Pakietu Stalowego. 

Posted (edited)

Witam! Jestem z Multimedia, a wiem, że Vectra nas przejmie... Pytanie oczywiście po złożeniu wypowiedzenia Ile musiałbym płacić za full pakiet z canal, hbo, cinemaxy, bez filmboxów, sport cały, plus 4k kanały, jeden multiroom i net 120. Z góry dziękuję.

Edited by Pukus

8 godzin temu, dawid_bydgoszcz napisał:

Od 15 maja w ofercie Vectry dostępny będzie kanał Active Family (poz. 715, od Pakietu Platynowego). Dodatkowo nastąpi zmiana standardu nadawania z SD na HD kanału Red Carpet TV a kanał TV Okazje dostępny będzie od Pakietu Stalowego. 

Nowości tyłka nie urywają niestety

• Haha 1

2 godziny temu, Pukus napisał:

Witam! Jestem z Multimedia, a wiem, że Vectra nas przejmie...

Witam

Czy to na 99% multimedię przejmie vectra?