Jump to content

Recommended Posts

Witam,

kończy mi się umowa z 30 sierpnia (internet domowy+telewizja) orientuje się ktoś jaką najlepszą ofertę można dostać po złożeniu wypowiedzenia?

Ależ ja nie kręcę, tylko pytam kiedy mi wyłączą.

18 minut temu, xSarpedon napisał:

Witam,

kończy mi się umowa z 30 sierpnia (internet domowy+telewizja) orientuje się ktoś jaką najlepszą ofertę można dostać po złożeniu wypowiedzenia?

Musisz podać więcej szczegółów jaką masz obecnie ofertę i czego oczekujesz.

Obecnie to wszystko :

Telewizja : 

Sport na Ostro 

Złoty DTV

Eleven

Internet 100 MB Wifi 

Płacę 80 zł ogólnie jestem zadowolony jakby było taniej ew. przydał by się pakiet HBO

^^^^ ja za 75 zł zamiast Złotego mam Palatynę, reszta to samo 😎

Pakiet HBO razem z GO to 20 zł, tak jak kolega wyżej wspomniał możesz powalczyć o Platynę.

Posted (edited)

To jeżeli są to ofert po rezygnacji to szału nie ma :(

pracuje u innego operatora w dziale utrzymania klienta i można nawet wyrwać abo tańsze do 30-40 % 

Edited by xSarpedon

Bez przesady, nie oczekuj cudów. Taniej jest tylko w Multimedii, ale oni nie mają wielu kanałów.

20 godzin temu, djadijos napisał:

Każdy ISP to nie jest instytucja charytatywna, tylko biznes który ma dawać zyski. Chcesz lepsze warunki jako stały klient to baw się w wypowiedzenie lub negocjuj bez tego. Proste. Mieli sami by ograniczać sobie możliwości zysku ??

Nie mam pytań...

Ja się z Tobą zgadzam, ale rynek poszedł do przodu ceny spadły, konkurencja jest duża.  To jak z ofertami na abo w telefonii... kto by pomyślał jeszcze 5 lat temu ze zejdziemy poniżej 20zł za abo no-limit :)

Zysk, zyskiem, ale jakoś nie wypada oferować na przedłużenie umowy produktu droższego niż na wejście z ulicy. 

2 minuty temu, maicroft napisał:

Zysk, zyskiem, ale jakoś nie wypada oferować na przedłużenie umowy produktu droższego niż na wejście z ulicy. 

Tak jest na dzień dobry u każdego isp. Dopiero inaczej śpiewają jak zaczynasz mówić NIE.

Czy wypowiedzenie można składać logując przez Strefę Klienta? Czy może wystarczy przesłać PDF z poczty która jest zapisana w systemie?

Możesz poprzez telefon. Wybierasz 2 i znowu 2 oczywiście najpierw nr  58 7426500  Działa. Sprawdzone.

W kwietniu odkodowane:
- Eurosport 1
- ID
- FOX
- AXN
- AXN Black
- 13 Ulica
- BBC Lifestyle
- BBC Brit
- 13 Ulica

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Posted (edited)

Miał ktoś problem z przełączeniem kanału WiFi w paśmie 5 GHz w CGA2121?  W zakładce WiFi w Strefie Klienta jest tylko 2.4 dostępne do zmiany , Pytam się o to w imieniu innej osoby,

Jak to zrobić?

Edited by juls2008

Niestety w ebok kanał zmienia się tylko dla pasma 2,4GHz czego sam nie rozumiem i nad tym ubolewam, ponieważ na 5GHz też robi się ciasno i przydałaby się opcja zmiany kanału.

A jakoś programowo ( w trybie serwisowym) można zrobić?  To poszukam dojścia do kogoś kto to zrobi.

Godzinę temu, kfm877 napisał:

Niestety w ebok kanał zmienia się tylko dla pasma 2,4GHz czego sam nie rozumiem i nad tym ubolewam

Przede wszystkim brak możliwości jakichkolwiek zmian w routerze to wyjątkowo antykliencki wybryk.

Wyłączyli Eleveny i od razu telefon z Vectry, że mógłbym je kupić taniej. Zaproponowano mi je za 5,99, ale niestety wiązałoby się to z przedłużeniem umowy, więc się nie zdecydowałem.

Witajcie po prawie dwu letniej przerwie :) 30 kwietnia dobiega koniec mojej 2 letniej umowy. Łącznie jestem z nimi związany 6 lat. Obecnie posiadam poniższy pakiet w cenie 94,90 zł miesięcznie.

Telewizja

• Multiroom 2.0 - Drugie STB (2 dekodery z dyskami HDD)
  • Sport na Ostro
  • Złoty DTV

Internet

• Sto Mb
  • WiFi

Telefonia Komórkowa

• MVNO Voice - Plan Internet Mobilny 1 GB (od 2 lat nawet nie wyjąłem tej kary sim z opakowania :D)

Proszę doświadczonych użytkowników forum o informację jak najlepiej rozegrać teraz temat aby dostać korzystne warunki na kolejnej umowie? Czy przedstawienie wypowiedzenia umowy coś wniesie? Z kim rozmawiać? Będę wdzięczny za cenne rady :) 

Dodatkowo czy orientujecie się czy da się przełożyć umowę pomniejszając pakiet usług? Zastanawiam się z przejściem z TV na niższy pakiet, ponieważ na co dzień i tak oglądam głównie Netflix i HBO Go więc nawet ten Złoty to dla mnie zbyt wiele, ponieważ i tak nic tam nie ma :-) 

Wszelkie porady mile widziane, z góry dziękuję.

Wyślij wypowiedzenie. Bez tego nic nie ugrasz.

Witajcie. Chciałbym się zapytać ile nowy klient zapłaciłby za taki zestaw? :)

Pakiet Platynowy

Internet 150Mbps

2 x Moduł CI (główny + multiroom)

Canal+ Select

Sport na Ostro

Eleven

Z góry dziękuję za info. :)

Posted (edited)

Ok 145 zł w promocji lokalnej ( to w ok 80 miejscowości w Polsce). 

Edited by juls2008

Posted (edited)

Po złożonym wypowiedzeniu i kilku telefonach w końcu przystałem na propozycję: Złoty+SnO+Eleven+4K+Canal+Select+internet100 z modemem dwuzakresowym za 119,90.

Będę płacił 15,09zł więcej do rachunku i w zamian za to zyskuję Eleven, 4K i modem dwuzakresowy.  Biorąc pod uwagę, że 4K i tak każą dopłacać 10zł bez jakichś zniżek to nie wiem czy można byłoby ugrać więcej w moim rejonie, tym bardziej, że od marca troszkę oferta poszła w górę. Chciałem jeszcze platynę, ale nie potrafili zejść poniżej 134,90zł za wszystko to podziękowałem i wziąłem bez platyny.

Edited by euro

Mam pytanie do osób z aktywowanym prezentem dla abonentów:

Czy aktywowane darmowe kanały zostały u Was już zakodowane ? Podobno miały być na miesiąc, potem okazało się że do końca marca a u mnie cały czas te kanały odbierają. Napiszecie że powinienem się cieszyć z tego darmowego prezentu że jeszcze u mnie odbieram - tak cieszę się, tylko boje się żeby potem mnie za ten pakiet dodatkowy nie policzyli razem z comiesięcznym abonentem.