Jump to content

Recommended Posts

Witam Forumowiczów :)

Przez 2 lata miałem pakiet stalowy + internet 30 MBit + dekoder z nagrywarką - za wszystko płaciłem 49,90.

teraz na przedłużenie umowy zaproponowano mi pakiet złoty + dekoder z nagrywarką + internet 50 MBit + telefon stacjonarny no limit na komórki i stacjonarne w PL oraz stacjonarne w UE, USA i Kanadzie za 109 zł/ mies. Umowa na 24 miesiące.

Jak uważacie, to dobra oferta?

pozdrawiam,

Marcin

Ja chwilę temu aktywowałem HBO, ale na drugim sprzęcie (moduł) nie mam. Muszę później sprawdzić, czy na głównym dekoderze mam.

EDIT : na głównym już świecą. ;)

Edited by szyzag123

Jak aktywować te gratisowe pakiety, np. HBO? Zadzwonić na infolinię sprzedażową? Skąd w ogóle informacja o możliwości aktywacji darmowego pakietu? Na stronie Vectry brak jakichkolwiek informacji o promocji.

Dzwonisz i mówisz prosto z mostu, że chcesz kanały na miesiąc. Jak będą Ci się pytać, czy na dekoder dostałeś o tym wiadomość mówisz, że tak. Ja np. nie dostałem, a dzisiaj HBO aktywowali.

51 minut temu, szyzag123 napisał:

Ja chwilę temu aktywowałem HBO, ale na drugim sprzęcie (moduł) nie mam. Muszę później sprawdzić, czy na głównym dekoderze mam.

EDIT : na głównym już świecą. ;)

U mnie 2h minęły i nadal brak.

Godzinę temu, bLaYd napisał:

Jak aktywować te gratisowe pakiety, np. HBO? Zadzwonić na infolinię sprzedażową? Skąd w ogóle informacja o możliwości aktywacji darmowego pakietu? Na stronie Vectry brak jakichkolwiek informacji o promocji.

e5cf485dcdfb879ebebe1bf89d0e78c1_orig.jp

@vizir A potrzebny ci ten telefon?

Mi 2 tygodnie temu dali złoty z pvr, net 150, Eleveny, Erotyka, SnO za 86zł.

@Micho na telefonie mi wlasnie zalezalo bo ma no limit do Kanady i USA, na tv jakos super mi nie zalezy - byleby bylo tvn24 i pvr ;)

14 godzin temu, vizir napisał:

e5cf485dcdfb879ebebe1bf89d0e78c1_orig.jp

Dzwonisz na infolinie - wybierasz 1 aktualne promocje - mówisz że chcesz darmowy pakiet na miesiąc w prezencie - wybierasz jaki (ja wybrałem Ostry) - podajesz pesel i numer dowodu głównego abonenta - konsultant zatwierdza u siebie na komputerze - i masz pakiet za darmo na miesiąc (mi się odblokował zaraz po zakończeniu rozmowy telefonicznej z konsultantem) - po miesiącu ma się on automatycznie zakodować. Niestety TV Online ta promocja nie obowiązuje.

Nawet fajna ta promocja dla obecnych abonentów - szkoda tylko że zamiast HBO mogliby dać paczkę Canal+.

Edited by lukasz1122a

U mnie dopiero teraz nastąpiła aktywacja pakietu HBO na głównym dekoderze. Na module w dalszym ciągu brak ( kanał kodowany). Telefon w sprawie uruchomienia pakietu wczoraj około 13.00.

Co jeśli usługa darmowa naliczy opłatę? Trzeba się przygotować na taką ewentualność. Wszyscy wiemy jaka jest Vectra.

Wszyscy wiemy jak wygląda reklamacje. 30 dni czekania i nagle przychodzi odmowa :) I znowu telefon na hotline i ponowne tłumaczenie co i jak.

Ja nigdy nie miałem odmowy reklamacji. Przejrzałem troszkę papierów i wyszło około 10 sztuk w ostatnich 3 latach.

EPG w Vectrze jest coraz bardziej lakoniczne- na Canal+ czy Eleven jest tylko Premier League, La Liga czy NBA. Jakby komuś nie chciało się wysilać i zastosował metodę kopiuj- wklej. Niedługo może doczekamy, że będzie tylko wpis mecz lub film. Bez sensu.

Tak, potwierdzam. U mnie też nie zawsze jest kompletny. Problem występuje na obu dekoderach, jakie posiadam.