Jump to content

Recommended Posts

SuperFilm & Sport, C+Select za 124,81 zł. Co można ugrać? Koniec umowy w maju. Czy to dobra cena?

Edited by Barti
Poprawiono czytelność postu.

3 godziny temu, Arkon napisał:

Można też taniej: 10 zł multiroom, 1 zł za Sport na Ostro i 2,99 za Eleven.

@Arkon A taka oferta, rozumiem, po wypowiedzeniu i przez DUK telefoniczny, czy w BOK?
Ja i tak się zastanawiam nad rezygnacją z pakietu sportowego, ale Multiroom chętnie sobie zostawię. :)

Ja wszystko załatwiam z DUK, oczywiście po złożeniu wypowiedzenia.

Witam forumowiczów. Powiedzcie mi, co można ugrać z tego? Umowa nie była bardzo długo przedłużana. Aktualny pakiet:

Platyna z multiroomem i internetem 60 mb/s = 103,49 zł.

Uzyskać bym chciał:

Platyna z MR, net 300 mb/s, pakiet Eleven i SnO, no i ewentualnie, jakby dało radę, Canal+ Select w cenie max 125-130 zł. Jakie są szanse? Miejscowość to Olsztyn.

Duże, oczywiście pod warunkiem złożenia wypowiedzenia i odpowiednich negocjacji. Przejrzyj ten temat i zobacz jakie oferty uzyskiwali inni.

Dzwonią jeszcze z Vectry w sprawie przedłużania umowy, czy trzeba samemu? :) Za miesiąc kończy mi się umowa i nikt z Vectry nie dzwoni z super ofertami. :) Zgody na kontakt są.

Jak nie wyślesz wypowiedzenia to nikt nie zadzwoni i będą Cię kroić. Wyślij wypowiedzenie i czekaj na kontakt.

Kliknąłem w strefie klienta że chcę kontakt i po 2 minutach już był telefon :)

Bez złożenia wypowiedzenia koleś zaproponował mi w tej samej cenie co mam teraz  czyli 89.89zł (2 lata temu dostałem to po złożeniu wypowiedzenia) złoty z pvr + internet zwiększony ze 100 do 150mb plus wymiana sprzętu czyli dekoder i modem. Dekodera nie chcę wymieniać bo mam swoje filmy nagrane ale modem to niby muszę (mam arrisa bez wifi).

Jest tu ktoś  z Radomia i coś ogarniał ostatnio w temacie przedłużania? Bo u nas w zasadzie nie ma konkurencji dla Vectry i zawsze gorsze oferty dostajemy. Nic dodatkowego mnie nie interesuje bo tv rzadko oglądam a net szybszy niż 100mb nie wykorzystam (ograniczenia sprzętowe). Jedynie cena niższa.

15 godzin temu, Micho napisał:

Jest tu ktoś  z Radomia i coś ogarniał ostatnio w temacie przedłużania? Bo u nas w zasadzie nie ma konkurencji dla Vectry i zawsze gorsze oferty dostajemy

W Radomiu jest konkurencja dla Vectry i to dość mocna. Na takim Ustroniu jest jeszcze Orange, UPC i Korbank! Ja mam Platynę, SnO, Eleveny, HBO, Canal+, Multiroom i internet za 156 zł...Żeby jeszcze w Vectrze było Sundance TV i AMC to byłaby to oferta idealna...UPC i Orange wychodzi drożej...

Nie zapominaj o Polsat Sport Premium i 4K. UPC wcale nie jest droższa, można też dostać dobrą ofertę, a programowo i technicznie jest dużo lepsza od Vectry. Wszystko zależy od negocjacji. Wszędzie najważniejsze jest złożenie wypowiedzenia.

15 godzin temu, Micho napisał:

Bez złożenia wypowiedzenia koleś zaproponował mi w tej samej cenie co mam teraz  czyli 89.89zł (2 lata temu dostałem to po złożeniu wypowiedzenia) złoty z pvr + internet zwiększony ze 100 do 150mb

W tej cenie powinna być Platyna, Net 150, SNO i PVR, może i Eleven.

@KENZO u mnie niby centrum a nic oprócz Vectry nie ma :) Korbank roznosił ulotki ale jak sprawdzałem, to moja ulica nie jest obsługiwana, to samo UPC. 

Najgorsze, że ja żadnych dodatkowych pakietów nie potrzebuję. Chciałbym z ceny zejść ale oni wolą dołożyć pakiet, niż obniżyć cenę.

W dniu 19.01.2019 o 16:26, Arkon napisał:

Można też taniej: 10 zł multiroom, 1 zł za Sport na Ostro i 2,99 za Eleven.

Tylko Eleven = 2,99 czy SNO = 1zł to jest tzw prezent jeśli przedłużysz umowę na 36 m-cy. No chyba, że to oferta DUK.

Tak dokładnie to przy przedłużeniu na przynajmniej 32 miesiące (nie ważne czy na tych samych zasadach czy z krajowej) można dostać pakiet Eleven, SnO za 2,90 zł. Ewentualnie za 0,01 zł ale na 18 miesięcy, po czym się wyłącza. Od 12 grudnia (po nowelizacji prawa telekomunikacyjnego) można składać wypowiedzenia właściwie w każdy możliwy sposób, w tym telefonicznie i na [email protected], nie jest już wymagany własnoręczny podpis.

9 godzin temu, daniel9898 napisał:

.... Od 12 grudnia (po nowelizacji prawa telekomunikacyjnego) można składać wypowiedzenia właściwie w każdy możliwy sposób, w tym telefonicznie i na [email protected], nie jest już wymagany własnoręczny podpis....

Poważnie? Nie wiedziałem o tym. A jakieś artykuły tej podstawy prawnej mógłbyś zacytować?

Wczoraj miałem telefon z DUK 
mam aktualnie  net 100mb  +  tv stalowy za 49 zł.

Zaproponowali mi przeskok na net 300mb +7zł plus do TV Eleven + 2,99  zł
za około 60 zł  
300mb , stalowy +Eleven

Można coś jeszcze wytargować ?

minusem jest umowa na TV na 32 miesiące  a standard na neta 24 miesiące   

10 godzin temu, Fabrykant napisał:

Poważnie? Nie wiedziałem o tym. A jakieś artykuły tej podstawy prawnej mógłbyś zacytować?

Fajny opis znalazłem tutaj, wprawdzie chodzi o Orange ale dotyczy to wszystkich: https://www.orange.pl/lp/nowelizacja2018 Generalnie to ja jestem tego pewien bo tam pracuję i wiem ile się zmieniło po 12 grudnia. Skończyło się też aneksowanie umów telefonicznie, po nowelizacji oferta musi być najpierw dostarczona na trwałym nośniku i dopiero można zmienić warunki umowy. 

• Thanks 1

Vectra jest sto lat do tyłu. Na info siedzą studenci co się nie znajo. Dzwonisz w konkretnej sprawie a ten konsultant to lepiej żeby się położył pod tory.

Jasne, a gdzie indziej zatrudniają na infolinii najwyższej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Może poczytaj najpierw o bojach na infolinii takiej UPC. O Orange nie wspomnę.

Nie ma to jak uogólniać...

Edited by CureMar
  • Upvote 1