Jump to content

Recommended Posts

Chciałem zlecić nagranie programu za pomocą aplikacji Vectra TV Online, ale apka poprosiła mnie o PIN do dekodera STB, czy ktoś kojarzy jaki jest standardowy kod PIN do nagrywania? 

28 minut temu, zielo napisał:

Chciałem zlecić nagranie programu za pomocą aplikacji Vectra TV Online, ale apka poprosiła mnie o PIN do dekodera STB, czy ktoś kojarzy jaki jest standardowy kod PIN do nagrywania? 

1234, ta funkcja jest testowa/eksperymentalna i przeważnie nie działa lub działa źle. Na oficjalnym profilu vectry tv online nie dają gwarancji że to zadziała.

• Thanks 1

Od dziś w Vectra obowiązuje regulamin Black Friday. Niektóre usługi można wyszarpać w dobrych cenach i bez aktywacji np. 300Mb za 49,99 czy upgrade neta za 7zl itp.

Obowiązuje także nowy regulamin bez zobowiązania, można podpisać umowę na czas nieokreślony. Aktywacja w tym przypadku to 99zl.

@kfm877 

Czy przy upgrade neta zobowiązanie umowne przedłuża się?

Nie mogę znaleźć regulaminu promocji na stronie Vectry. 

Edited by Kamart

Z ciekawości zadzwoniłem na infolinię i jak zwykle kpina w Vectrze. Zaproponowali mi Eleven za 14, 90(pół roku za darmo) i umowę na 24 miesiące, podczas gdy przy przedłużeniu te kanały można mieć za 2,99. Oczywiście nic nie wiedzą o LM.

@kfm877 
Niestety kumulacja zobowiązania o dodatkowe 12 m-cy. Czyli jak ktoś dopiero podpisał umowę na np 100Mb na 24 m-ce to upgradując za 7 zeta do wyższej prędkości dochodzi mu dodatkowy rok zobowiązania. Czyli razem umowa na 3 lata. Czarno to widzę jak tą całą kiepską czarno - piątkową promocje.

A jak podpisałem powiedzmy w kwietniu 2018 to znaczy że zobowiązanie będzie do kwietnia 2021? Czy do listopada 2020?

Nadal nie ma tego regulaminu. 

W dniu 15.11.2018 o 19:51, kfm877 napisał:
W dniu 15.11.2018 o 08:38, Kamart napisał:
@kfm877 

Niestety kumulacja zobowiązania o dodatkowe 12 m-cy. Czyli jak ktoś dopiero podpisał umowę na np 100Mb na 24 m-ce to upgradując za 7 zeta do wyższej prędkości dochodzi mu dodatkowy rok zobowiązania. Czyli razem umowa na 3 lata. Czarno to widzę jak tą całą kiepską czarno - piątkową promocje.

Czy nie macie wrażenia, że internet od Vectry bardzo słabo wypada na tle konkurencji?

Hej. Jestem klientem Vectry i jestem zainteresowany pakietem Złotym, internet 50 MB z routerem WiFi, pakietem Sport na ostro plus multiroom. Na stronie Vectry taki pakiet wychodzi za 84,90 zł + 50 zł aktywacji. Skorzystałem z formularza w BOK i poprosiłem o kontakt. Pani z infolinii poinformowała mnie, że taki pakiet kosztuje 110 zł plus 10 zł aktywacji. Skąd ta różnica? 

Nie, nie chciałem się w to bawić. Wiem, że tak można uzyskać jeszcze lepszą ofertę, ale mi ta ze strony wystarcza. Zależy mi na czasie. 

Guest Melonov

Cześć.

Jakiś czas temu moja lokalna kablówka została kupiona przez Vectrę. Dodam, że będę traktowany jako obecny klient Vectry, a nie nowy. W biurze lokalnej kablówki rozmawiałem z przedstawicielem Vectry, ale mam wrażenie, że przedstawiciel próbuje mi wcisnąć pakiety, z których dostanie najwięcej pieniędzy.

Chciałem wziąć pakiet Platynowy oraz moduł CI+. Myślałem, że będę miał dostęp do serwisu Vectra TV Online, ale przedstawiciel powiedział, że jeżeli chcę korzystać z serwisu Vectra online, muszę wykupić usługę TV + usługę Internetu w Vectrze. Co w przypadku pakietu Platynowego wyjdzie jakieś 80zł.

Szukałem w regulaminie i jedyne co jest znalazłem to to, że dostęp do Vectra Online jest darmowy dla posiadaczy pakietu TV. Nic nie jest napisane, że muszę mieć wykupioną usługę Internetu w Vectrze.

Czy faktycznie jest tak, że muszę wykupić usługę TV + Internet aby mieć dostęp do Vectra Online?

Edited by Melonov
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.

Dostałem na @ ofertę na podniesienie mojego neta ze 100 do 300 Mbps za +7 zł do rachunku. Chyba się zdecyduję ale domyśłam się, że będzie się to wiązało z wymianą sprzętu (teraz mam sam modem  bez WiFi -Arris CM820, który bardzo dobrze działa).

Jak obecnie sprzęt daje Vectra do neta 300Mbps? Jest jakiś wybór? 

Hej. Jestem klientem Vectry i jestem zainteresowany pakietem Złotym, internet 50 MB z routerem WiFi, pakietem Sport na ostro plus multiroom. Na stronie Vectry taki pakiet wychodzi za 84,90 zł + 50 zł aktywacji. Skorzystałem z formularza w BOK i poprosiłem o kontakt. Pani z infolinii poinformowała mnie, że taki pakiet kosztuje 110 zł plus 10 zł aktywacji. Skąd ta różnica? 

DTV ZŁOTY + 50Mb =69,90

Multiroom = 15

Sno = 14,90

Tyle powinno wyjść dla nowego klienta w kanale sprzedaży SF/PH. Być może miasto w którym mieszkasz jest objęte ofertą lokalną. Podejdź do najbliższego bok i zapytaj.

@Melonov

Do TV online klient musi mieć aktywną umowę na telewizje i internet.

Guest kingofsouth
11 godzin temu, kfm877 napisał:

A to nie jest tak, że wystarczy mieć umowę na telewizję?

W regulaminie nic nie pisze, że trzeba mieć umowę na internet Vectry.

Jest tylko zaznaczone, że usługa wymaga dostępu do internetu i nie koniecznie trzeba mieć ich internet ,bo Vectra Online działa równie dobrze na necie niezależnym.

2018-11-20-070521.jpg

Musi być ich internet, żeby wszystkie kanały odbierać w miejscu świadczenia usługi. Gdy będąc w tym samym miejscu wyłączyłem internet Wi-Fi z Vectry i łączyłem LTE z Plusa to miałem tylko kanały, jakbym był po za miejscem świadczenia usługi. Tak się wycwanili.

11 godzin temu, kfm877 napisał:

Potwierdzam.

Guest kingofsouth
Godzinę temu, xut2zs napisał:

Musi być ich internet żeby wszystkie kanały odbierać w miejscu świadczenia usługi.

Tutaj masz rację, jednak  sama usługa "Online" nie wymaga byś miał umowę  na internet Vectry.

Kupujesz u nich telewizję a usługa Online będzie i tak działała. Nawet jak nie masz z nimi umowę na internet.

Na moim łączu Neostrada  działa 108 kanałów na 120 jakie są dostępne w usłudze.

Edited by kingofsouth