Jump to content

Recommended Posts

W dniu 16.09.2018 o 10:57, regedit32 napisał:

Jak wynegocjowałeś i podpisałeś aneks, to wymiana dekodera raczej za opłatą 150zł. Ja wynegocjowałem je podczas przedłużania umowy.

ja dostanę nowy z automatu bo dokupilem PVR, pytanie do kogo zgłosić że chcę Arrisa? 

Trzeba zresetować modem?

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.

U mnie bez zmian. Dalej 50 mb/s, pomimo resetu modemu.

Edited by Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

Pytałem Vectrę, czy zwiększyli prędkość za darmo i nie ma takiej akcji. To nie UPC. Vectra jest za [beep]a na takie prezenty.

Edited by Barti
Usunięto zbędne, puste cytowanie.

No cóż. Albo się pomylili albo tylko część abonentów dostała przyśpieszenie z 50 do 100mb/s. Według cennika na stronie nie można już nawet kupić pakietu 50mb/s. Najniższy to 150 mb/s.

Info od Vectra na temat BBC FIRST:

Napisy zostaną udostępnione w dniu jutrzejszym. Przepraszamy za niedogodności.

Od dzisiaj w usłudze  "Vectra Online" pojawiły się kanały w jakości 1080p / 8000kbps. Zarówno na przeglądarkach jak i w wersji mobilnej. :jupi:

W tej rozdzielczości są to :

TLC, Animal Planet, Discovery Chanel, Discovery Science, Eurosport 1, Eurosport 2, Eleven 1, Eleven 2, Eleven 3, Eleven 4, Polsat Play HD, Polsat Cafe HD, Polsat 2 HD, Polsat News HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport HD, Super Polsat HD, Polsat HD, TVN 24 BIS, TVN 24, TVN Turbo, TVN Style. 

1.jpg2.jpg

Edited by kingofsouth
  • Upvote 1

Dziś zauważyłem, że nie mogę już nagrywać na dysk wbudowany w dekoderze, mimo że niedawno jeszcze nagrywałem. Ma ktoś podobny problem?

Edited by Barti
Usunięto ostatnie, napisane bełkotliwie, zdanie w poście.

Potwierdzam, mam ten sam problem. W dodatku chyba infolinia im pada, bo po wywołaniu numeru jest info, że numer nieprawidłowy.

U mnie pojawił się przed chwilą komunikat, że "Usługa PVR została zdezaktywowana". Mało kiedy mam czas oglądać TV, dzisiaj akurat chciałem sobie włączyć i... lipa. Dekoder nie reaguje na przycisk PVR (tylko miga dioda na urządzeniu). W menu zniknęła funkcja "nagrania".

Udało mi się dodzwonić na infolinię i potwierdzili, że mają problem z dekoderami PVR, też mnie to zdziwiło, bo przecież nagrywam na dysku lokalnym, a nie w żadnej chmurze. Powiedzieli, że problem dotyczy całej Polski i pracują nad rozwiązaniem.

Info z Facebooka:

Szanowni Klienci,

w wyniku awarii, która wystąpiła na dekoderze HMC 4120 dnia 29.10 od godziny 17:30 nie macie Państwo dostępu do usługi PVR. Pragniemy bardzo przeprosić za niedogodności. Staramy się jak najszybciej przywrócić działanie usługi.

U mnie od jakiegoś czasu już działa. Dobrze, że na VOD filmy z pakietu działają, to można było coś obejrzeć.

Sprawdzałem dziś rano. Usługi brak. Ciekawe, co z nagranymi filmami? Ta Vectra jednak schodzi na psy (sorry psiaczki ,nic do Was nie mam).

A wstawiałeś zdziwione buźki jak mówiłem o tym jak to dobrze wygłada w iPli w 1080p ;). Zapewne to samo źródło, bo obie usługi chyba obsłguje ta sama firma.

• Like 1

Szczerze, jestem pod wrażeniem jakości.

Mieliśmy już do czynienia z takim obrazem w usłudze "Online" Vectry  na czas ZIO.

Kanały Eurosportu były wtedy w 1080p.

Edited by kingofsouth
  • Upvote 1

10 godzin temu, derwisz65 napisał:

Sprawdzałem dziś rano. Usługi brak. Ciekawe, co z nagranymi filmami? Ta Vectra jednak schodzi na psy (sorry psiaczki ,nic do Was nie mam).

Nie ma co "psioczyć" :) Raz się zdarzyło, nawet najlepszym może się przytrafić.

U mnie nagrania po przywróceniu usługi nie uległy usunięciu. Gdyby było inaczej, to bardzo bym się zdenerwował.

Edited by regedit32
  • Upvote 1

Tyle, że Vectrze do najlepszych to wiele brakuje. Brak Polsat Sport Premium, PSN, napisów na BBC, teraz problemy z nagrywaniem. Wymieniać można niemal bez końca.

• Like 1
  • Upvote 2

Zgadzam się z tym, PSPremium powinny być. Pomimo, że sam bym nie wykupił, ale chętnych na pewno by nie zabrakło. To ewidentny minus. Pozostałe braki programowe nie są aż tak dotkliwe. Usuwanie dubli SD trwa wieczność. Do tego awaria - ale tutaj raczej mówimy o incydencie.