Jump to content

Recommended Posts

40 minut temu, kfm877 napisał:

Modemorouter powinni Ci wymienić przy opcji 100Mb na dwuzakresowy EPC3928AD, bo teraz pewnie masz EPC3928S. Do 300Mb i 600Mb są Arrisy 24 DS-owe.

Kurcze tego nie wiedziałem a nie chciał mi konsultant wymienić mimo że mowiłem, że zależy mi na dwuzakresowym... Na 2,4Ghz nie pojdzie mi więcej jak 50-60Mb/s, dodatkowo mieszkając w bloku mam efekt nakładania sie kanałów przy 2,4 a na 5Ghz mam pusto, jeszcze. Cóż chyba nie można mieć wszystkiego. A może jest możliwość wymiany jak już umowa została zawarta?

Edited by KrzysiekCh

11 godzin temu, KrzysiekCh napisał:

Kurcze tego nie wiedziałem a nie chciał mi konsultant wymienić mimo że mowiłem, że zależy mi na dwuzakresowym... Na 2,4Ghz nie pojdzie mi więcej jak 50-60Mb/s, dodatkowo mieszkając w bloku mam efekt nakładania sie kanałów przy 2,4 a na 5Ghz mam pusto, jeszcze. Cóż chyba nie można mieć wszystkiego. A może jest możliwość wymiany jak już umowa została zawarta?

Zawsze możesz zgłosić awarię modem i poprosić ładnie technika aby ci załatwił dwuzakresowy.

Zawsze można złożyć odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni. Wtedy zadzwonią do Ciebie dlaczego rezygnacja, to powiesz ze w związku z przepełnieniem pasma 2,4GHz chciałeś modem z routerem 2 zakresowym. Myślę, że nie będzie ani grama problemu żeby takiej zmiany dokonać.

Muszę odsłuchać rozmowę i przejrzeć papiery, które mi przesłano ale wiele na to wskazuje, że mam 14 dni na odstąpienie umowy z tytułu zawarcia jej na odległość. Tylko zastanawiam się czy mi przysługuje taki modemorouter, w sumie na stronie internetowej podane są dwa i bez jakis większych szczegółów.

Przysługuje Ci taki sam lub równoważny. Na pewno nie gorszy jeśli chodzi  o parametry od obecnego.

Witam ponownie, kolejna odsłona negocjacji. Dziś do mnie dzwonił ktoś z vectry, ale chyba nie z DUK. Wpierw zaproponował mi gorsze warunki niż ostatnio DUK. Potem jednak jak powiedziałem, ze juz z DUK rozmawiałem i zaproponowali mi platyne i Internet 150 oraz sno i HBO na 2 miesiace za 81,80 to stwierdził, że faktycznie może mi coś takiego zaproponowac nawet może mi 4 miechy HBO dać. Wiec jakiś nieznaczny progres jest... Orientujecie się może, czy to faktycznie jest max co mogą mi dać, czy jednak bliżej końca umowy będę mógł liczyc na lepsze oferty?

W dniu 1.10.2018 o 19:06, monitto napisał:

W październiku Vectra odkodowuje promocyjnie paczkę kanałów BBC, TVN 24 HD, Comedy Central HD, Paramount HD, AXN HD, AXN Black, Tv Republika HD i Discovery HD.

Do końca miesiąca?

Przy podpisaniu umowy przez internet lub telefon, a także zamówienie u PH każdemu przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni. Takie prawo nie przysługuje gdy umowę podpiszemy w salonie firmowym lub bok.

2 godziny temu, aoitsuki napisał:

Witam ponownie, kolejna odsłona negocjacji. Dziś do mnie dzwonił ktoś z vectry, ale chyba nie z DUK. Wpierw zaproponował mi gorsze warunki niż ostatnio DUK. Potem jednak jak powiedziałem, ze juz z DUK rozmawiałem i zaproponowali mi platyne i Internet 150 oraz sno i HBO na 2 miesiace za 81,80 to stwierdził, że faktycznie może mi coś takiego zaproponowac nawet może mi 4 miechy HBO dać. Wiec jakiś nieznaczny progres jest... Orientujecie się może, czy to faktycznie jest max co mogą mi dać, czy jednak bliżej końca umowy będę mógł liczyc na lepsze oferty?

Zobacz na ofertę @KrzysiekCh

Co Vectra wyprawia z "setkami"? Co chwila szuflowanie kanałami i przez te wyczyny mam stare logo, a nowy kanał (np. TLC -> Discovery Ch., FOX Comedy -> AXN).

Pakiet Stalowy jest dostępny, lecz nie jest powszechnie reklamowany. Cena jest zależna od promocji, a zaczyna się od 9,90.

Guest kingofsouth

Ruszyło coś w temacie kanału Polsat Sport Premium?

Edited by kingofsouth

Nic nie słychać. Teraz dla Vectry jak widać najważniejsze jest przejęcie Multimedii...

Wiadomo!

Jak przejmą MM Polska to zostaną liderem na rynku sieci kablowych.

Edited by Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
  • Thanks 1

Polsat Film i TV4 w HD od 30.10... PS News i PS Premium nadal brak.

Edited by Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.

Zmiany w ofercie od 30 października 2018r.:

- Polsat Sport HD/Srebrny/202,

- 4FUN TV Gold HITS zmienia się w 4FUN TV GOLD,

- Polsat Film SD zmieni się w wersje HD,

- Polsat Sport SD zmieni się w wersje HD,

- BBC HD zmienia się BBC First (26.10.2018r.),

- znika łączony Viasat Nature/History a dodadzą Viasat Nature HD,

- TV4 HD (kanał 125) wersja SD (kanał 191),

- Zebbra TV (od pakietu srebrnego),

A co do innych kanałów Polsatu to może dodadzą ale partiami.

Edited by lukasz1122a
  • Thanks 2

To dobry znak. Upgradeują Polsaty do HD, uzupełniają ofertę, to może i LM będzie. 

Z tymi Polsatami to szczególnie wyboru nie mają, bo Polsat po prostu je wyłącza. Będą tylko wersje HD.

Guest kingofsouth

Vectra odkodowala Canal+.

Będzie on aktywny do końca dzisiejszego dnia. 

Edited by kingofsouth