Jump to content

Recommended Posts

Dokupienie samej opcji filmbox umożliwia oglądanie kanałów na dekoderze i na tvonline (także poza domem). Jednakże, nie uprawnia do używania usługi Filmbox Live. Wyrzuca błąd podczas rejestracji, a na stronie widnieje informacja:

Klienci Vectry posiadajacy Pakiet Super HD mają dostęp do aplikacji Filmbox Live bezpłatnie na dowolnym urządzeniu. Mogą oglądać setki filmów i kanały rozrywkowe bez ograniczeń!

Edited by regedit32

Mam pakiet Super hd i korzystam z dostępu do Filmbox Live. W nowych ofertach Vectry faktycznie nie widać jednak takiego pakietu. Najwyższy to Platynowy. Super HD różni się od niego dostępem do HBO, Filmboxa oraz SnO.

To w końcu Super HD, czy Super Film & Sport? Mam ten drugi, nie ma już tego pakietu w ofercie?

Jakieś nowości do pakietu Sport na ostro tą jesienią?

Super Film&Sport = Super HD. W umowach stosowana jest ta druga nazwa. Nie wiem, czy nadal jest w sprzedaży ale na stronie www Vectry nie widzę opcji wyboru tego pakietu. 

Nie słyszałem o tym od kilku lat więc nie używaj tej nazwy, bo to w błąd wprowadza.

W październiku Vectra odkodowuje promocyjnie paczkę kanałów BBC, TVN 24 HD, Comedy Central HD, Paramount HD, AXN HD, AXN Black, Tv Republika HD i Discovery HD.

• Upvote 2

Teoretycznie niewiele poniżej 80 zł za dwa dekodery. Jeden PVR a drugi zwykły HD

Edited by raffde

Jeszcze jedno, nie zależy  mi na nagrywaniu, mam aktualnie dekoder 3830CD. Czy warto w takim razie powalczyć o Arrisa? Jest jakaś różnica jakościowa poza nagrywaniem?

Godzinę temu, xut2zs napisał:

To ciekawe bo ja mam 114 bez erotyki,ale z Eleven.

Bez urazy, ale przepłacasz strasznie.

• Thanks 1

Wiem ale teraz nic nie zrobie. Podpisałem w maju więc te 1,5 roku muszę dobimbać.

Jestem po pierwszych negocjacjach z DUK. Zaoferowali mi platyne+Internet 150+SNO za 81,70 zł. Co o tym sądzicie? Czy za ta kwotę mogę ugrać więcej? Okres zobowiązania mam do 31.12.18, wiec mam jeszcze czas, czy poczekać na lepsze oferty? 

Przedzwoniłem do Pana z DUK z którym rozmawiałem, bo prosił o decyzję. Powiedziałem mu że w ofercie lokalnej mojego miasta Nowy klient może mieć platyne i Internet 150 za 79.99. Wiec ja za platyne+sno+internet 150 bardziej byłbym zainteresowany cena 70 zł. Pan stwierdził że nie słyszał o takiej ofercie i nie da rady mi dać taniej. Powiedzialem mu też że nie ma problemu mogę zapłacić 80 zł ale jak coś dorzuci. Jedynie zaproponował mi ze może za ta cene odkodowac jeszcze HBO na 2 miesiące. Na to mu odpowiedziałem , ze w takim razie poczekam na lepszą ofertę. 

Czyli jedno nasuwa mi się od razu : będę musiał złożyć u siebie w lokalnym BOK wypowiedzenie i może coś mi się uda ugrać. Na ten moment mam tak :):

Platyna 18zł

Dekoder HD do Platyny 20zł

Multiroom 15zł

50Mbps 12zł

SnO + Eleven za 15zł

Razem 80zł :) 

Ciekawe co można ugrać? :)

Multiroom za 10, Eleven z 2,99, SnO za 1 zł. Jakbyś to wywalczył miałbyś rewelacyjną ofertę, a moim zdaniem to możliwe, bo dziś do mnie dzwoniono i jest promocja na Eleven dla przedłużających umowę za 2,99, a sam płacę 1 zł za SnO i 10 zł za multiroom.

Guest kingofsouth

Mogę się wam pochwalić, że dzięki usłudze Online mam teraz dostęp do SnO z Eleven  oraz Filmboxów

Uwielbiam tą usługę. ;)

Edited by kingofsouth

To chyba dobrze, że nawet abonenci konkurencyjnych platform doceniają usługi i ofertę Vectry? ;)

A tak na serio, fajnie by było, gdyby Vectra udostępniła możliwość cofania oglądanego materiału chociaż o dwie godziny, jak to zrobił CP w usłudze CP GO. Przydatna opcja, gdy ktoś spóźni się na film lub wiadomości. 

W dniu 2.10.2018 o 18:22, aoitsuki napisał:

Jestem po pierwszych negocjacjach z DUK. Zaoferowali mi platyne+Internet 150+SNO za 81,70 zł. Co o tym sądzicie? Czy za ta kwotę mogę ugrać więcej? Okres zobowiązania mam do 31.12.18, wiec mam jeszcze czas, czy poczekać na lepsze oferty? 

Pamiętaj aby wyłączyć przed upływem 2 miesiecy. Moja znajoma nie wyłączyła i płaci teraz 120 zł platynę z kanałami C+ i HBO

Witam,

jako, że ostatnimi tygodniami wypytywałem o oferty na przedłużenie umowy, a dzisiaj skończyłem negocjacje chciałem Wam przedstawić ofertę jaką przyjąłem:

2x Platyna (ADB PVR + ADB HD) + SnO + 60Mb/s wyszło 63,01zł, do tego doszło upgrade internetu do 100Mb/s + C+Select + Eleven Sports i całość zamknięta została w kwocie 107zł.

Wg informacji jakie uzyskałem od pracownika DUK nie mogę wymienić dekodera ADB PVR na Arrisa bo nie są one dostępne w mojej lokalizacji oraz modemorouter też zostaje stary, ponieważ wydać go mogą od prędkości 300Mb/s (a w mojej lokalizacji jest dostępny internet max 150Mb/s), w sumie to już nie chciało mi się kruszyć kopii o dekoder oraz modemorouter i przystałem na warunki.

Pozdrawiam

• Like 1

Guest kingofsouth

Odpaliłem usługę "Online" i jestem miło zaskoczony na łączu zewnętrznym, niezależnym działa Polsat Sport Extra. 

I o to mi chodziło.  :D

2 godziny temu, KrzysiekCh napisał:

Witam,

jako, że ostatnimi tygodniami wypytywałem o oferty na przedłużenie umowy, a dzisiaj skończyłem negocjacje chciałem Wam przedstawić ofertę jaką przyjąłem:

2x Platyna (ADB PVR + ADB HD) + SnO + 60Mb/s wyszło 63,01zł, do tego doszło upgrade internetu do 100Mb/s + C+Select + Eleven Sports i całość zamknięta została w kwocie 107zł.

Wg informacji jakie uzyskałem od pracownika DUK nie mogę wymienić dekodera ADB PVR na Arrisa bo nie są one dostępne w mojej lokalizacji oraz modemorouter też zostaje stary, ponieważ wydać go mogą od prędkości 300Mb/s (a w mojej lokalizacji jest dostępny internet max 150Mb/s), w sumie to już nie chciało mi się kruszyć kopii o dekoder oraz modemorouter i przystałem na warunki.

Pozdrawiam

Bardzo dobra oferta!

Jeśli obecnie masz nagrywarkę to nie wymienią Ci na inny model nagrywarki, tak samo jest z hdnetem. Tekst o lokalizacji to omamianie klienta, ja bynajmniej czegoś takiego nie słyszałem.

Modemorouter powinni Ci wymienić przy opcji 100Mb na dwuzakresowy EPC3928AD, bo teraz pewnie masz EPC3928S. Do 300Mb i 600Mb są Arrisy 24 DS-owe.