Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Przedzwoniłem do Pana z DUK z którym rozmawiałem, bo prosił o decyzję. Powiedziałem mu że w ofercie lokalnej mojego miasta Nowy klient może mieć platyne i Internet 150 za 79.99. Wiec ja za platyne+sno+internet 150 bardziej byłbym zainteresowany cena 70 zł. Pan stwierdził że nie słyszał o takiej ofercie i nie da rady mi dać taniej. Powiedzialem mu też że nie ma problemu mogę zapłacić 80 zł ale jak coś dorzuci. Jedynie zaproponował mi ze może za ta cene odkodowac jeszcze HBO na 2 miesiące. Na to mu odpowiedziałem , ze w takim razie poczekam na lepszą ofertę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jedno nasuwa mi się od razu : będę musiał złożyć u siebie w lokalnym BOK wypowiedzenie i może coś mi się uda ugrać. Na ten moment mam tak :):

 

Platyna 18zł

Dekoder HD do Platyny 20zł

Multiroom 15zł

50Mbps 12zł

SnO + Eleven za 15zł

Razem 80zł :) 

Ciekawe co można ugrać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba dobrze, że nawet abonenci konkurencyjnych platform doceniają usługi i ofertę Vectry? ;)

A tak na serio, fajnie by było, gdyby Vectra udostępniła możliwość cofania oglądanego materiału chociaż o dwie godziny, jak to zrobił CP w usłudze CP GO. Przydatna opcja, gdy ktoś spóźni się na film lub wiadomości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2018 o 18:22, aoitsuki napisał:

Jestem po pierwszych negocjacjach z DUK. Zaoferowali mi platyne+Internet 150+SNO za 81,70 zł. Co o tym sądzicie? Czy za ta kwotę mogę ugrać więcej? Okres zobowiązania mam do 31.12.18, wiec mam jeszcze czas, czy poczekać na lepsze oferty? 

 

 

Pamiętaj aby wyłączyć przed upływem 2 miesiecy. Moja znajoma nie wyłączyła i płaci teraz 120 zł platynę z kanałami C+ i HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jako, że ostatnimi tygodniami wypytywałem o oferty na przedłużenie umowy, a dzisiaj skończyłem negocjacje chciałem Wam przedstawić ofertę jaką przyjąłem:

2x Platyna (ADB PVR + ADB HD) + SnO + 60Mb/s wyszło 63,01zł, do tego doszło upgrade internetu do 100Mb/s + C+Select + Eleven Sports i całość zamknięta została w kwocie 107zł.

Wg informacji jakie uzyskałem od pracownika DUK nie mogę wymienić dekodera ADB PVR na Arrisa bo nie są one dostępne w mojej lokalizacji oraz modemorouter też zostaje stary, ponieważ wydać go mogą od prędkości 300Mb/s (a w mojej lokalizacji jest dostępny internet max 150Mb/s), w sumie to już nie chciało mi się kruszyć kopii o dekoder oraz modemorouter i przystałem na warunki.

 

Pozdrawiam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KrzysiekCh napisał:

Witam,

jako, że ostatnimi tygodniami wypytywałem o oferty na przedłużenie umowy, a dzisiaj skończyłem negocjacje chciałem Wam przedstawić ofertę jaką przyjąłem:

2x Platyna (ADB PVR + ADB HD) + SnO + 60Mb/s wyszło 63,01zł, do tego doszło upgrade internetu do 100Mb/s + C+Select + Eleven Sports i całość zamknięta została w kwocie 107zł.

Wg informacji jakie uzyskałem od pracownika DUK nie mogę wymienić dekodera ADB PVR na Arrisa bo nie są one dostępne w mojej lokalizacji oraz modemorouter też zostaje stary, ponieważ wydać go mogą od prędkości 300Mb/s (a w mojej lokalizacji jest dostępny internet max 150Mb/s), w sumie to już nie chciało mi się kruszyć kopii o dekoder oraz modemorouter i przystałem na warunki.

 

Pozdrawiam

Bardzo dobra oferta!

Jeśli obecnie masz nagrywarkę to nie wymienią Ci na inny model nagrywarki, tak samo jest z hdnetem. Tekst o lokalizacji to omamianie klienta, ja bynajmniej czegoś takiego nie słyszałem.

Modemorouter powinni Ci wymienić przy opcji 100Mb na dwuzakresowy EPC3928AD, bo teraz pewnie masz EPC3928S. Do 300Mb i 600Mb są Arrisy 24 DS-owe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, kfm877 napisał:

Modemorouter powinni Ci wymienić przy opcji 100Mb na dwuzakresowy EPC3928AD, bo teraz pewnie masz EPC3928S. Do 300Mb i 600Mb są Arrisy 24 DS-owe.

Kurcze tego nie wiedziałem a nie chciał mi konsultant wymienić mimo że mowiłem, że zależy mi na dwuzakresowym... Na 2,4Ghz nie pojdzie mi więcej jak 50-60Mb/s, dodatkowo mieszkając w bloku mam efekt nakładania sie kanałów przy 2,4 a na 5Ghz mam pusto, jeszcze. Cóż chyba nie można mieć wszystkiego. A może jest możliwość wymiany jak już umowa została zawarta?

Edytowane przez KrzysiekCh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, KrzysiekCh napisał:

Kurcze tego nie wiedziałem a nie chciał mi konsultant wymienić mimo że mowiłem, że zależy mi na dwuzakresowym... Na 2,4Ghz nie pojdzie mi więcej jak 50-60Mb/s, dodatkowo mieszkając w bloku mam efekt nakładania sie kanałów przy 2,4 a na 5Ghz mam pusto, jeszcze. Cóż chyba nie można mieć wszystkiego. A może jest możliwość wymiany jak już umowa została zawarta?

 

Zawsze możesz zgłosić awarię modem i poprosić ładnie technika aby ci załatwił dwuzakresowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można złożyć odstąpienie od umowy w ciągu 14 dni. Wtedy zadzwonią do Ciebie dlaczego rezygnacja, to powiesz ze w związku z przepełnieniem pasma 2,4GHz chciałeś modem z routerem 2 zakresowym. Myślę, że nie będzie ani grama problemu żeby takiej zmiany dokonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...