Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

@jose arcadio morales ja sobie wypraszam takie konfabulacje:doh::read: :oops: :-Ptylko kolejnym niezadowolonym abonentem sieci Vectra :-(, przeglądam w ostatnim czasie co konkurencja oferuje rozglądając się czy można coś wyhaczyć i w jakiej cenie żeby mieć PSPremium

btw... dostałem ofertę od Vectry na przedłużenie, mianowicie: SuperFilmSport 150mb/s + multiroom za 123zł + Eleven za 9,9zł i C+Select za 34,91zł - i teraz pytanko czy można coś wyhaczyć taniej? Ogólnie nie interesuje mnie m-room bo mam jeden TV ale wciskają mi to za każdym razem, pokusiłbym się o neta 300mb/s ale tylko po to żeby mieć modem z 5GHz (bo są ponoć rozdawane od prędkości 300mb/s - pytanie czy jest to jakiś model godny polecenia czy jakaś padlinka w ładnym opakowaniu?)

 

Troszku post chaotyczny i przepraszam ale kłębią mi się różne pomysły na multimedialną przyszłość w salonie.

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi do KrzysiekCh - modemoroutery, które obecnie są instalowane to dwuzakresowe urządzenia Technicolor. Jeśli nie poinformujesz Vectry to z urzędu są ustawiane w tryb router, funkcja do zmiany z panelu użytkownika do trybu "most". Modemoroutery wydają zasadniczo niezależnie od prędkości internetu, ja dostałem przy przedłużeniu umowy przy internecie 150mb/s, ale znajoma podpisała umowę na 50mb/s i również ma ten sam sprzęt. Co do działania, nie uważam użytkując ten sprzęt od 2 miesięcy, aby były z nim jakieś nieprawidłowości. Zasięg internetu w typowym M4 jest bardzo dobry i praktycznie nie ustępuje routerowi Asus RT-AC58. Mierzona poprzez aplikacje prędkość internetu w przez WiFi w paśmie 5 GHz jest porównywalna, w paśmie 2,4 GHz sprzęt Vectry odrobinę gorzej sobie radzi. Po kablu generalnie jest bez różnicy.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz kolejny. Po kolejnej rozmowie z BOK lub DUK,  bo nie wiem dokładnie co dzwoniło, przedstawiona oferta wygląda następująco:

2x platyna PVR+ SNO + E11 + 300mb/s (w tym wymiana modemoroutera na dwuzakresowy) za 103 zł, do tego mógłbym dobrać opcję C+ za 39 zł i HBO za 24,90 zł. Wg rozmowy z konsultantką nie ma możliwości wymiany dekodera na Arrisa (mam na chwilę obecną ADB HD i ADB PVR). Wypowiedzenia jeszcze nie składałem. Co powiecie nt. tej oferty? Czy może lepiej złożyć wypowiedzenie i można uzyskać lepsze warunki? 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
1 godzinę temu, vectriusz napisał:

Czy byłaby możliwość uruchomienia np. YouTube na dekoderach Vectry, oczywiście po odpowiedniej aktualizacji?

W NC+ na dekoderze ADB kilka lat temu było YouTube, ale to wyłączyli.  Działało to słabo jeśli mam być szczery.

Takie same dekodery masz w Vectrze.

Tylko, że w dobie Smart TV to jest zbędna funkcja.

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2018 o 18:38, Arkon napisał:

Oczywiście, że złożyć wypowiedzenie. Sam HBO z GO spokojnie dostaniesz za 20 zł, Canal+ Select za 35. Walcz o Sport na Ostro za 1 zł i DUK może Ci zmienić dekodery na Arrisy.

Witam,

negocjacji z Vectrą ciąg dalszy, zapomniałem wspomnieć jaką ofertę posiadam obecnie 2x Platyna (dekoder HD + PVR - multiroom za 0,01zł z którego i tak nie korzystam ale jak dali to wziąłem) + Sport na Ostro (chyba za 1zł) Internet 50mb/s oraz telefon (który stał się ostatnio zbędny) i za całość płacę 83,01zł. W dniu dzisiejszym złożyłem wypowiedzenie w lokalnym biurze Vectry, przy okazji dostałem ofertę przedłużenia za 73,01zł 2x Platyna (dekoder HD + PVR) + Eleven za 2,99zł + Internet taki jaki mam 50mb/s i to wszystko umowa na 32 miesiące. Do tego mógłbym wziąć na rok HBO za 1gr/mies po roku cena normalna 29,9zł lub wyłączenie usługi i C+ Select za 39zł. Przy tej konfiguracji nie mam, według informacji od pracownika możliwości podniesienia prędkości internetu (jeśli chce szybszy internet to tylko w "promocyjnej" ofercie dla nowego klienta) o wymianie dekodera na Arris'a i modemoroutera nie ma mowy.

 

Nie wiem może jestem jakiś dziwny i za dużo zaczynam wymagać, chociaż wiem, że nie dostane wszystkiego za darmo albo pełnego pakietu za 10zł. Oferta, którą mi zaproponowano nie uważam za złą jednak jej długość jest trochę przytłaczająco długa i rozłożenie cenowe HBO jest jak dla mnie trochę jak chwyt marketingowy przez rok za 12 groszy a potem jak się przyzwyczaję to płać Pan jak w cenniku.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wskazówki jak od Was dostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kingofsouth napisał:

W NC+ na dekoderze ADB kilka lat temu było YouTube, ale to wyłączyli.  Działało to słabo jeśli mam być szczery.

Takie same dekodery masz w Vectrze.

Tylko, że w dobie Smart TV to jest zbędna funkcja.

 

 

Nie wyłączyli tego bez powodu,zmieniło się api,które ogromna większość dekoderów nie było w stanie uciągnąć.

 

Aktualnie w Netia Player 2 mam i działa to naprawdę spoko. Osobiście nie mam smart tv i akurat ta funkcja jest przydatna. Bardzo wiele osób ma TV starsze,które nie miały smart tv i taka funkcja w dekoderze jest ok.

 

Nie każdy wymienia telewizor na 4K dopóki ten stary działa ;) Akurat wolę wydać kasę na wycieczkę niż nowy TV :)

 

37' sharp bez smarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KrzysiekCh napisał:

Witam,

negocjacji z Vectrą ciąg dalszy, zapomniałem wspomnieć jaką ofertę posiadam obecnie 2x Platyna (dekoder HD + PVR - multiroom za 0,01zł z którego i tak nie korzystam ale jak dali to wziąłem) + Sport na Ostro (chyba za 1zł) Internet 50mb/s oraz telefon (który stał się ostatnio zbędny) i za całość płacę 83,01zł. W dniu dzisiejszym złożyłem wypowiedzenie w lokalnym biurze Vectry, przy okazji dostałem ofertę przedłużenia za 73,01zł 2x Platyna (dekoder HD + PVR) + Eleven za 2,99zł + Internet taki jaki mam 50mb/s i to wszystko umowa na 32 miesiące. Do tego mógłbym wziąć na rok HBO za 1gr/mies po roku cena normalna 29,9zł lub wyłączenie usługi i C+ Select za 39zł. Przy tej konfiguracji nie mam, według informacji od pracownika możliwości podniesienia prędkości internetu (jeśli chce szybszy internet to tylko w "promocyjnej" ofercie dla nowego klienta) o wymianie dekodera na Arris'a i modemoroutera nie ma mowy.

 

Nie wiem może jestem jakiś dziwny i za dużo zaczynam wymagać, chociaż wiem, że nie dostane wszystkiego za darmo albo pełnego pakietu za 10zł. Oferta, którą mi zaproponowano nie uważam za złą jednak jej długość jest trochę przytłaczająco długa i rozłożenie cenowe HBO jest jak dla mnie trochę jak chwyt marketingowy przez rok za 12 groszy a potem jak się przyzwyczaję to płać Pan jak w cenniku.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wskazówki jak od Was dostanę.

Oferta ogólnie ok, ja bym brał ten HBO, o ile rzeczywiście można go wyłączyć po roku i jest razem z HBO GO(potem negocjujesz i spokojnie dostaniesz to za 20 zł), Eleven w tej cenie to też świetna opcja, tylko Canal+ Select jest za drogo- max to 35 zł i umowa też ciut za długa. Poczekaj na telefon z DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dzięki za informację.

Filmbox z tego co się orientuje jest dostępny w usłudze Online na łączu niezależnym od Vectry?

Jeszcze jedno pytanie, na stronie Filmbox Live trzeba się zarejestrować?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś jakiś wzór wypowiedzenia? Na necie widziałem coś takiego jak "oświadczenie o odstąpieniu od umowy": https://sprzedaz.vectra.pl/dokument?n=205968aa66c9cf613f2868c12fcad75f. Jednak chyba to nie to, bo nie ma tam miejsca gdzie można byłoby wpisać datę ze skutkiem której następuje rozwiązanie umowy. Żeby nie było takiej sytuacji, że złożę coś takiego teraz (umowa kończy się mi w grudniu), a vectra dawali mi karę że przedwcześnie zerwałem umowę. 

Edytowane przez Mr. Orbita
Poprawiony niedziałający link.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokupienie samej opcji filmbox umożliwia oglądanie kanałów na dekoderze i na tvonline (także poza domem). Jednakże, nie uprawnia do używania usługi Filmbox Live. Wyrzuca błąd podczas rejestracji, a na stronie widnieje informacja:

 

Klienci Vectry posiadajacy Pakiet Super HD mają dostęp do aplikacji Filmbox Live bezpłatnie na dowolnym urządzeniu. Mogą oglądać setki filmów i kanały rozrywkowe bez ograniczeń!

  Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...