Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

OK, dzięki za pomoc. :) Czy może ktoś wie, co mogę obecnie ugrać do kwoty 75-80 zł? Tak, jak wspominałem, mam obecne zloty+internet 100 za 69 zł.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra jako "sponsor" dzisiejszego Cafe Futbol. Spot leciał 3 razy. Przed programem, po reklamach w przerwie i po programie. Nie wiem, jak u nich kwestie rozmów o PS Premium i nie łudzę się, że w ciągu 48 godzin coś się zmieni. Co nie zmienia faktu, że jako użytkownik mający u nich umowę od blisko 15 lat, czuję się mega poirytowany. Zostaje Ipla :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zgłaszałem konsultantce w punkcie, jak podpisywałem aneks na kolejne 2 lata. Widać, że była trochę zakłopotana, coś zapisywała, sama nie wiedziała jakie mają dekodery. Z tego co wydedukowałem, z dekoderami po prostu mi się poszczęściło (podobno innych i tak nie mieli) a wymianę jako taką chyba mogła zaznaczyć. Ja dobierałem PVR ale wymieniałem też 3831cdx na Arrisa właśnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku miesięcy jestem nowym klientem Vectry. Na początku miewałem problem z Internetem. Kilkukrotnie zgłaszałem reklamacje. Aż w końcu po pewnym czasie problem został rozwiązany i Internet zaczął działać poprawnie. Vectra w ramach rekompensaty za trudności w dostępie do Internetu przez okres około dwóch miesięcy zaproponowała mi włączenie na 30 dni bezpłatnie pakietu Canal+ Prestige, po tym okresie zgodnie z informacją od konsultanta (mam to na piśmie) pakiet miał zostać wyłączony i zgodnie z zapewnieniami konsultanta nie poniosę z tego tytułu dodatkowych opłat. Owe 30 dni minęło dwa dni temu. Kanały jednak wciąż działają, a w Strefie Klienta Vectry jest informacja o okresie zobowiązania dla pakietu Canal+ Prestige "czas nieokreślony". Jak myślicie, czy powinienem zgłosić, że kanały nie zostały wyłączone (choć powinny)? Czy zignorować to i cieszyć się dostępem do kanałów Canal+? Nie chciałbym jednak być niemiło zaskoczonym jak przyjmie mi faktura opiewająca na dodatkową kwotę 50 zł za pakiet Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Do kanałów dostępnych w usłudze "Online" został dołączony Eleven Sports 4.

Działa zarówno na łączu Vectry jak i zewnętrznym. :) 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość od konsultanta

 

Dzień dobry , dotychczas Vectra i Polsat nie porozumieli się w sprawie emisji w naszej ofercie kanałów Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2. Zawsze za cel stawiamy sobie zapewnianie widzom dostępu do każdej interesującej treści. Włączając nowy kanał, każdorazowo rozważamy także sytuację rynkową oraz warunki stawiane przez nadawcę. Staramy się zabezpieczyć akceptowalny poziom opłat, które musieliby ponosić nasi abonenci.

 

Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę, że jeśli chodzi o Ligę Mistrzów, to jeden mecz z każdego tygodnia oraz skróty wszystkich meczów będą dostępne dla Państwa w TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze. Będzie więcej czasu na inne rozrywki. Szkoda natomiast, że brak jest sensownego wyboru. Co innego nie móc skorzystać, co innego móc ale zdecydować inaczej...

 

Jak dla mnie, to Polsat zaszalał na całego. Za season pass 360zł do czerwca... Dla zasady bym nie zapłacił. Świat nie kończy się na Lidze Mistrzów. Fakt, faktem uważam, że abonenci tacy jak ja, powinni mieć możliwość rezygnacji z Canal+. Cena 40zł za opcję jest przy obecnych realiach, nieco niedorzeczna. Czuje się zwyczajnie oszukany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam jeszcze raz, gdyby nikt nie podpisał umowy z Polsatem- ok Vectra byłaby wytłumaczona, ale tak to jak zwykle znalazła się wśród gorszego sortu jak ledwo zipiąca Multimedia. UPC i nc+ pokazały naszej kablówce miejsce w szeregu i tyle. Oczywiście sytuacja odrobinę ulegnie zmianie jak Vectra dołączy w końcu te kanały i udostępni je w ramach pakietu albo przynajmniej dla osób posiadających Canal+. Ja wiem jedno- nie będzie LM w Vectrze, ja również się pożegnam, niestety dopiero za prawie 1,5 roku. Trzeba w końcu skończyć z bylejakością.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiesz, czy UPC dogadała się z Polsatem czy po prostu bez dyskusji wzięli, co im zaproponowano. Czas pokaże, czy ich decyzja była słuszna, bo może się okazać, że popłynęli finansowo na tej ofercie. No i są większą firmą, więc bardziej mogą sobie pozwolić na mniej dochodowe projekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele małych kablówek dołączyło choćby Eleven bez opłat, więc teoria o dużej firmie upada, podobnie   WTK Winogrady dodała Polsaty Sport Premium. Gdyby Vectra i inne kablówki dogadały się z UPC i nc+, wtedy rzeczywiście CP byłby pod ścianą, teraz to może dyktować warunki, bo i tak zarobił. Poza tym nie pamiętasz jak Vectra nie miała Polsatu Sport i Extra przez długi czas? Nic ich nie tłumaczy, a ja rezygnując z nc+ zachowałem się, delikatnie mówiąc, nierozsądnie. Oni teraz skupili się na przejęciach JAMBOXA i Multimedii, a abonentów, jak zwykle mają w nosie.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, jest to dziadostwo z ich strony, choć faktem jest także, że są po prostu tańsi od większości konkurencji.

 

Ja aż tak bardzo nie odczuwam braku tych kanałów. Jestem po prostu zły, że wcześniej miałem wybór, czasami coś tam obejrzałem z LM a teraz utraciłem do tego dostęp. Związałem się dwuletnią umową - jak widać w sygnaturce, nie pożałowałem sobie wyboru. Chciałem mieć komfort, szeroką zawartość.

 

Można było streścić tego posta do jednego zdania: "Jak to możliwe, że płacę 183zł i nie mam ligi mistrzów?". Tak szczerze, to się zastanawiam, czy gdyby przycisnąć Vectrę, złożyć pismo do rzecznika praw konsumentów to czy udałoby się wyłączyć Canal+ bez kary przed upływem umowy. Czuje się trochę jak [beep] dopłacając 40zł obecnie za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda, że są tańsi. To są mity. Tańsza to jest Multimedia, ale oni mają jeszcze bardziej dziadowską ofertę. Spokojnie za tę cenę(albo i niższą) mógłbyś mieć porównywalny pakiet w UPC w tym Polsat Sport Premium. Dla mnie Canal+ jest wart tych pieniędzy, bo mam tam Ekstraklasę, Premier League, La Ligę, NBA oraz filmy i seriale. Jedynie brak LM, niestety. Płacisz za Netflixa i twierdzisz, że C+ jest drogi? Wiadomo, że najdroższe są prawa sportowe, które z roku na rok drożeją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, akurat dla mnie najważniejsza jest Ekstraklasa, ale na drugim miejscu jest LM, więc jestem zdenerwowany(delikatnie mówiąc) na Vectrę. Niestety umowę mam jeszcze długą, więc jestem uziemiony. Zresztą wystarczy wejść na profil Vectry na Facebooku- ilość narzekań na naszą "kochaną" kablówkę z powodu braku LM jest ogromna. Mam nadzieję, że Ci na górze zdają sobie z tego sprawę. Na szczęście monopolu już nie ma, więc za ponad rok przyjdzie czas rozliczeń. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Arkon napisał:

Nieprawda, że są tańsi. To są mity. Tańsza to jest Multimedia, ale oni mają jeszcze bardziej dziadowską ofertę. Spokojnie za tę cenę(albo i niższą) mógłbyś mieć porównywalny pakiet w UPC w tym Polsat Sport Premium. Dla mnie Canal+ jest wart tych pieniędzy, bo mam tam Ekstraklasę, Premier League, La Ligę, NBA oraz filmy i seriale. Jedynie brak LM, niestety. Płacisz za Netflixa i twierdzisz, że C+ jest drogi? Wiadomo, że najdroższe są prawa sportowe, które z roku na rok drożeją.

Muszę się zgodzić z przedmówcą. Pomijając fakt negocjacji obecnych abonentów, a nowych, którzy mieliby podjąć decyzję o wyborze usługodawcy różnice się zacierają. Podam przykład:

UPC - pakiet start 500Mb/s 80zł + E11+PSP 35zł + 10zł PVR+ C+ 50zł daje nam 175zł

Vectra - Złoty 150Mb/s+SNO+E11 80zł + C+50zł + dopłata do netu 600Mb/s ok. 40zł daje nam 170zł i nie mamy dalej PSPremium. 

Więc dla nowego Vectra przestaje być już tak atrakcyjna jak była jakieś 5lat temu, dodatkowo mamy tutaj różnego rodzaju dodatkowe dziury programowe.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...