Jump to content

Recommended Posts

Czy ktoś może wejśc do Vectra Portal ? U mnie komunikat : "Błąd. Dekoder nie może połaczyć sie z serwisem". Natomiast VOD działa normalnie.

U mnie również taki sam komunikat.

Może technicy Vectry coś robią zresztą tam i tak nic nie ma poza planszą reklamową i miejscem na numer tel.

Może u mnie są jakieś niewłaściwe ustawienia?  Ktoś coś wie jakie powinny być? Portal Vectra nie działa.

IMG_20180828_103559.jpg

Ktoś wie o co chodzi z "TAMiTU" ?

Mamy nową promocje Jesień Zima 2018. Wcześniej w tym roku...

Chodzi o oferty domowe i mobilne.

Edited by kfm877

Jaka jest różnica w ustawieniach modemu internetowego? Chodzi mi o funkcje Bridge oraz Router. Minus na Bridge jest taki że do WiFi można wówczas podłączyć tylko 2 urządzenia. A są jakieś plusy?

Liga Mistrzów w zasadzie już trwa, a o kanałach Premium Polsatu ani widu, ani słychu. :/

Prędzej jak już to dadzą na fazę grupową. Na dobrą sprawę to teraz masz play off. Wielkie granie zacznie się za 3 tygodnie.

Guest kingofsouth

@szyzag123, tak na dobra sprawę, teraz tez jest co oglądać. Możesz mi zaufać, wiem co piszę. :P
Vectra słabo się stara w tym temacie. :/

Edited by kingofsouth

@szyzag123, tak na dobra sprawę, teraz tez jest co oglądać. Możesz mi zaufać, wiem co piszę. :P

Vectra słabo się stara w tym temacie. :/

Brak tych meczyków nie jest dla mnie jakoś specjalnie bolesny. Z całym szacunkiem, ale grają ogórki. :)  Jeśli w UPC dostęp jest za 9,90, to mam nadzieję, że w Vectrze będzie taniej albo nawet w pakiecie.

Póki co nic się nie łączy i równie dobrze może nic z tego nie wyjść. Trzeba wpierw poczekać co na to UOKiK a to może trochę potrwać.

Po interwencji chodzi mi już Vectra Portal. Ale bardzo wolno, zamula. Czy Wy tez tak macie?

W jaki sposób została ta awaria usunięta? Bo zgłosiłem problem z VectraPortal to kazali dekoder przywrócić do ustawień fabrycznych a problem nadal występuje.

Edited by endriuno1

U mnie od dzisiaj zaczął działać ten Vectra Portal ale tam nie ma nic istotnego. Jest tylko opcja zamawiania pakietów telewizyjnych w tym upgrade np. ze złotego na platynowy bądź zamawiane pakietów premium.

Przyszedł monter :/

Oczywiście przyniósł inny router niż zamówiony. Idzie do wymiany. W pokoju gdzie mam drugi dekoder nie mam typowego gniazda tylko samą końcówkę kabla koncentrycznego. Nie da się podłączyć routera jakoś? Jedyne gniazdko które mam jest tylko w pokoju gdzie jest pierwszy dekoder ale tam nie potrzebuję internetu za bardzo.  I tylko tam można podłączyć ten router ? :/ Jak pisałam kładzenie nowych kabli nie wchodzi w grę :(.

No i trzeba kupić jakiś router bo ten co mam od Vectry nie daje za bardzo rady w moim pokoju. Sygnał słabiutki. Internet ledwo zipie. Dostałam router cisco epc3928. Pomożecie jaki ruter do 300 zł kupić czy niestety trzeba kuipic droższy?

Edited by Agata2

Na końcu kabla można założyć oczywiście rozgałęźnik i podpiąć modem o ile poziomy sygnałów nie będą za niskie za rozgałęźnikiem dla poprawnego działania usług. Z tego co kojarzę z poprzednich postów to tam chyba masz poziomy sygnałów bliskie minimalnym niestety i dalszy podział sygnału może być problematyczny.

Przy internecie 100 mbps oraz odległości laptopa i routera wynoszącej do 0,5 - 1m ile może wynosić prędkość internetu i czy same wymagania sprzętowe laptopa mogą mieć wpływ na szybkość internetu (nie mówię tutaj o samej karcie WiFi czy karcie siecowej, ale np. RAM, procesor, itp.)?