Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam do marca umowę na internet 150 Mb/s i płacę obecnie 59,90zł miesięcznie. Chciałbym przedłużyć umowę ale zmniejszyć prędkość i płacić mniej. Dzwoniłem na infolinię 601-601-601, konsultant powiedział mi że nie mogę przedłużyć umowy telefonicznie ze zmianą oferty na gorszą i tańszą, mogę to zrobić po skończeniu się obecnej umowy. Chciałbym wynegocjować jak najniższą opłatę za internet, jeszcze niedawno była oferta samego internetu za 34zł teraz jest oferta 50Mb/s za 39,90. Jak najlepiej rozegrać przedłużenie umowy aby mieć sam internet z jak najniższą opłatą? Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sieradzak: konsultant na infolinii sprzedażowej nie zmieni Ci oferty na niższą i tańszą bo po prostu nic z tego nie ma. Jak złożysz wypowiedzenie to sprawą zajmie się DUK i wtedy sami będą prosić Cię żebyś został - nawet na 30Mb.

 

Jednak nic nie stoi na przeszkodzie żebyś skorzystał z promocji EOP np.

150Mb za 54,90zł na 12 m-cy

100Mb za 45,90zł na 12 m-cy

50Mb za 36,90zł na 12 m-cy

30Mb za 33,90zł na 12 m-cy.

 

Wystarczy iść do Salonu Firmowego.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@szyzag123, dodatkowe Eurosporty śmigają juz w usłudze "Online" na łączu zewnętrznym. :D
Takie małe info ma androidzie jest jakość 1080p :D

Na razie plansze wiec sprawdzimy podzczas transmsji, jesli tak by było to były "szok". Żadna usługa "GO" w PL takiej jakości nie daje.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie powiem, coś tam słyszałem z FB, że mają taką jakość udostępnić na czas ZIO, ale jestem mega pozytywnie zaskoczony. Brawo panowie informatycy z Vectry. :)
Eurosport 1, 2 również taka jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

U mnie na Mi5 nie ma dodatkowych Eurosportów.

Nie masz w usłudze Online aktywnych?

 

@szyzag123, mam porównanie do NC+GO i uwierz mi, zrobili nam prezent informatycy Vectry taką jakością. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

To dziwne bo na moim Galaxy S7 jest 1080p na wszystkich kanałach Eurosportu.

 

image.pngimage.png

 

 

Na laptopie nie da się sprawdzić, ale jakość również jest taka sama. Sprawdzałeś czy na przeglądarce masz lepszy obraz ?

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie wiem, czy wy zdajecie sobie sprawę, że w usłudze "Online" jest potencjał. Wystarczy chcieć. Żadna platforma nie udostępnia takiej rozdzielczości. Mowa oczywiście o usługach "Go". Kilka ich mam, jakby nie było. :D

Szkoda, że to tylko na czas ZIO. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...