Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W SnO są również inne kanały. A prezent to dostęp do dodatkowych kanałów Eurosportu dla wszystkich. Vectra równie dobrze mogłaby wprowadzić za nie opłatę. Ja tam się cieszę (jako posiadacz SnO), że nasi olimpijczycy będą mieć więcej fanów mogących na żywo śledzić ich zmagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy wreszcie uzupełnią paczke sportowych polsatów. Mogliby w złotym podmienić Eurosport 1, Polsat Sport i nSport na wersje HD. Natomiast do sno dodać Polsat Sport News HD, Polsat Sport Fight HD. Podejrzewam tez ze Eleven 4 dadzą do sno w zamian za Eleven 2.

Edytowane przez yogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wszystkie Eleveny powinny zostać włączone do Sportu na Ostro, a Eurosport HD, Polsat Sport HD i nSport HD do złotego i platynowego na podmianę za wersje SD.

 

Oczywiście dodatkowe Polsaty sportowe też powinny trafić do Sportu na Ostro, ale to raczej bardzo długo trzeba będzie na to czekać jeśli w ogóle jest to możliwe... wszelkie negocjacje Vectry z Polsatem rodzą się w ogromnych męczarniach. Dlaczego inne duże kablówki nie mają takich problemów?

Edytowane przez and2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłoby zbyt piękne, żeby było realne. Choć jeśli stracą dajmy na to La Ligę i Serie A, to nikt nie zapłaci za dostęp do nich złamanego grosza.

 

Nie przesadzajmy cennikowo to tyle samo - 14,90 zł a w Sporcie na Ostro są kanały, które w innych sieciach kablowych są w odpowiednikach pakietu platynowego.

Za bardzo nie mają też innej opcji po wyłączeniu Eurosportu, Polsatu Sport i nSportu w SD, jaka jest alternatywa? Likwidacja tego pakietu? Płacić za Eurosport 2 i Polsat Sport Extra dodatkowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest ktoś w stanie mi podpowiedzieć jaką mogę dostać najlepsza oferte w vectrze na przedluzenie umowy ? :)

 

obecnie mam podstawowy pakiet Stalowy, chce zerwac umowe z nc+ ktora jest do 30.04 i rozszerzyc oferte vectry

 

zalezy mi na kanałach sportowych, canal + , polsat sport i ewentualnie eleven, pozostałe kanały nie sa bardzo wazne, podstawowe z pakietu zlotego wystarcza

 

na infolinii dostalem oferte w cenie 91,71 zł/mc + 15 zł multiroom za pakiet złoty + sport na ostro + eleven + canal+select

 

mozna dostac cos takiego w mniejszej cenie  ?

 

pozdrawiam i dzieki za odpowiedz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy da się coś zrobić w takiej sytuacji:

Telewizja Data podłączenia
Multiroom 2.0 - Drugie STB 2017-08-11
HBO FILM GO 2017-08-11
CANAL+ SELECT 2016-04-01
Sport na Ostro 2016-04-01
Eleven 2016-04-01
Platynowy 2016-04-01
 
HBO jest na czas nieokreślony, natomiast multi 2.0 zostałem oszukany ponieważ handlowiec nie powiedział mi że bedzie zobowiązanie na 24 msc.
Czy mogę składać mimo to wypowiedzenie umowy z nadzieją na lepszą oferte?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu przy umowie na multiroom obowiązywał proces lojalizacji klienta, który jednocześnie przedłużał główną umowę na ten sam okres co multiroom. Nie było wtedy niedomówień. U ciebie jednak daty umów są inne, musisz wobec tego odnaleźć aneks, który podpisywałeś przy dobieraniu drugiego dekodera. Zwróć tam uwagę na ulgi przyznane w promocji. Są one proporcjonalnie niższe im bardziej zbliżasz się do końca umowy. Na pewno jednak nie obejdzie się bez kary jeśli wcześniej zerwiesz umowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że ja już miałem multiroom, po prostu gdy dobierałem sobie HBO na nieokreślany, typ w biurze obsługi odpalił, że mogę przejść na multi 2.0 i mieć pakiety premium na obu dekoderach za tą samą cenę bez zmian w umowie...no i zgodziłem się..mimo, że zawsze się pilnowałem aby nic nie dać sobie wcisnąć co nie sprawdziłem wcześniej. Nie bede zrywał umowy i płacił kary. Po prostu przedłużę ją w jakiś sposób i tyle, skoro nie da się inaczej

Edytowane przez Tooomek2323
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest ktoś w stanie mi podpowiedzieć jaką mogę dostać najlepsza oferte w vectrze na przedluzenie umowy ? :)

 

obecnie mam podstawowy pakiet Stalowy, chce zerwac umowe z nc+ ktora jest do 30.04 i rozszerzyc oferte vectry

 

zalezy mi na kanałach sportowych, canal + , polsat sport i ewentualnie eleven, pozostałe kanały nie sa bardzo wazne, podstawowe z pakietu zlotego wystarcza

 

na infolinii dostalem oferte w cenie 91,71 zł/mc + 15 zł multiroom za pakiet złoty + sport na ostro + eleven + canal+select

 

mozna dostac cos takiego w mniejszej cenie  ?

 

pozdrawiam i dzieki za odpowiedz ;)

Dla porównania moge tylko napisać że ja płace 115,71 za taki pakiet z tą tylko różnicą że mam Canal+ prestige

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w chwili obecnej płacę za ten pakiet 71,89 PLN (dekoder HD zamiast CI = jednakowa cena, bez dopłat).


W sierpniu wynegocjowałem Platynę za 45,00 PLN plus 14,90 PLN za Sno+Eleven = 59,90 PLN telewizja.

Internet został mi z poprzedniej paczki za 11,99 PLN (podwyższyłem prędkość, paczka się rozpadła). 

Ciężko mi powiedzieć ile będzie kosztowała paczka z internetem, ale masz mniej więcej pogląd na sytuację.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maleczki

Dzień dobry,

rodzice są abonentami Vectry. Umowa bezterminowa.

Mają obecnie pakiet złoty, sport na ostro, dwa dekodery, z tego jeden HD, bez PVR, internet 50.

Płaca koło 132 zł.

Na ile można to zbić zachowując usługi, dokładając może pakiet Eleven.

Rozumiem że w Vectrze jak w UPC składasz wypowiedzenie i dopiero wtedy zaczynają z Tobą rozmawiać.

I za numer do DUK będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Rodzice mają umowe trochę dziwną bo to nie mulitiroom mianowicie internet 50 Mb z routerem cisco epc3925 + telefon stacjonarny 250+ Dekoder ADB(z dyskiem pvr) pakiet złoty+ SnO i dodatkowy dekoder w drugim pokoju Arris hmc(ten z cykającym dyskiem) z samym pakietem złotym. Płacą 109 zł. Czy w tej cenie można coś więcej ugrać ? Np. 100 Mb Sno na obu dekoderach i platyna ?

 

Zapomniałem dodać umowa zawarta w 05.2016 nie wiem czy na 2 lata ale wiem że już do matki dzwonili z jakimiś propozycjami. Ktoś poradzi ?

Edytowane przez xut2zs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maleczki

Złoty z sno i netem 50 = 79,90.

Multiroom niech biorą 1:1 z ceną jaką mieli wcześniej i wymianą na hdnet. Eleven za 9,90.

Przy tej ofercie wystarczy isc do salonu bez wypowiedzenia bo to jest zwykle EOP.

Przepraszam mają teraz sprecyzowali dane.

platynowy

sport na ostro i to samo w multiroomie. Obydwa dekodery hd

100 mb. rachunek miesieczny 131

telefon 250

chcą dalej

platynowy sport na ostro i eleven

dwa dekodery hd i internet 50.

Edytowane przez maleczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platynowy ze sportem i elevenem, dwa dekodery i 50/100Mb trzeba liczyć około 100-110zł.

 

Platynowy z 600 i multiroomem też koło 100-110.

 

Fajną opcją jest platynowy z nagrywarką ze sportem i elevenem i 300 za 99,90 (sam skorzystałem z tej oferty). Do tego drugi dekoder za 10 a upgrade do 600 kosztował 15. Pewnie rezygnując z elevena i sportu można byłoby zamienić na drugi dekoder i całościowo platynowy z 600 i drugim dekoderem kosztowałby z 115.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...