Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wyłączyli też Polsat 2 SD, a ten już chyba jest bezpośrednio ich...

Natomiast kanały filmowo-serialowe zawsze mile widziane, jak Epic Drama. Przydałoby się też CBS Europa HD, AMC HD oraz SCI FI HD.

Na razie jednak trudno nawet się doprosić wersji Polsatu Film w HD.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złoty PVR z SNO i Eleven i 300 to 85zł. Upgrade do 600Mb/s to 15zł. Czyli za 10zł więcej byłaby nagrywarka, a tyle kosztuje normalnie. Moim zdaniem oferta przyzwoita.

 

Szkoda tylko, że te 600 osiągniesz tylko po kablu, bo po wifi z routera Vectry będzie 60 ;) chyba, że zainwestujesz w router o standardzie AC1900 i w komputerze czy telefonie masz kartę sieciową o porządnym standardzie.

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrywarkę od razu wykluczyłem, nie chciałem już dekodera  i sam poprosiłem o  moduł ci. Stacjonarkę mam na kablu, a sieciówkę mam  I211-AT , więc wystarczająca. A ile będzie po wifi to już mało istotne, bo dla żony do przeglądania neta na lapku/tablecie to aż nadto :)

Edytowane przez Gr3gory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta po wypowiedzeniu (do końca marca):

TV: Platynowy + SnO + Eleven + C+Prestige + HBO z HBO GO; multiroom: nagrywarka PVR + moduł CI

Internet: 100 Mb

 

Cena: 157,50 zł (Internet 300 Mb dodatkowo 12 zł).

 

Jak oceniacie ofertę - czy można uzyskać coś więcej? 

Edytowane przez Kamart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta po wypowiedzeniu (do końca marca):

TV: Platynowy + SnO + Eleven + C+Prestige + HBO z HBO GO; multiroom: nagrywarka PVR + moduł CI

Internet: 100 Mb

 

Cena: 157,50 zł (Internet 300 Mb dodatkowo 12 zł).

 

Jak oceniacie ofertę - czy można uzyskać coś więcej? 

Całkiem niezła oferta, ale po co się śpieszyć jak umowę masz do końca marca? Może cena za C+ spadnie? Ja bym tylko przemyślał temat Canal+ Prestige. Naprawdę oglądasz cokolwiek na C+ Seriale i Discovery? Bo dla mnie te kanały są zupełnie niepotrzebne. Tak z ciekawości ile płacisz za moduł?

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za moduł CI płacę 10 zł/m-c (mam stary multiroom - w ofercie wersja 2.0).

 

Oglądam C+Discovery. Wiem, że na tym mogę zaoszczędzić 5 zł - dla mnie do przyjęcia.

 

Zastanawiam się, czy jest sens czekać do końca marca - czy faktycznie można liczyć na lepsze oferty i o ile. 

 

Decyzję powinienem podjąć jutro - umówiłem się na telefon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zadam pytanie z innej strony (wiem, że to może być wróżenie z fusów):

 

a. za ile można otrzymać taki pakiet 

TV: Platynowy + SnO + Eleven + C+Prestige + HBO z HBO GO; multiroom: nagrywarka PVR + moduł CI
Internet: 100 Mb

 

b. czy za dwa miesiące w tej cenie (ok. 160 zł/m-c) dostanę dodatkowo Cinemax / Filmbox? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki pakiet ja dostałem za ok. 150 zł(doliczając 5 za Prestige). Jeśli masz HBO GO to po co Ci Cinemax? Tam są filmy i seriale z tego kanału, więc nie ma sensu przepłacać. Pakiet Filmbox nie jest wart nawet 1 zł,oczywiście moim zdaniem. Wracając do ceny- może być tak, że Polsat zacznie reklamować LM w swoich kanałach i cena za Canal+ spadnie. Mało realne, ale możliwe. Dlatego jeśli Ci się nie spieszy, to warto poczekać. Poza tym nadal nie wiadomo co zostanie w Eleven, bo przetargi na ligi hiszpańską, włoską i francuską właśnie trwają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Cinemax nie wszystko jest z HBO GO ale fakt, bardzo dużo. Ja lubię kino niszowe, europejskie, niezależne z Cinemax2 (części nie ma na HBO GO). O ile za Cinemaxa te 6,90 mogę machnąć ręką to ten Filmbox, poza Arthouse nie wart swojej ceny, nawet tych nędznych siedmiu złociszy. Kupa straszna, Ale Kino trzyma lepszy poziom, niż Filmbox Premium/Extra a kanały w SD to jakieś nieporozumienie. Dlaczego go mam? A poniosło mnie przy przedłużaniu umowy. Nigdy nie miałem Filmboxa i myślałem, że za te 6,90 to okazja :D

 

Ładnie wyglądają te prędkości 300Mb/s, 600Mb/s. Tak z ciekawości, jaką realną prędkość da się uzyskać po WiFi na tym A850R? Bo na tych urządzeniach Vectry - Technicolory, uzyskać po WiFi ~40Mb/s to jest maks, więcej graniczy z cudem.

50 po 2,4GHz i ok 70 po 5GHz. Na routerze z sygnaturki za niecałe dwie stówy, wyciągam odpowiednio 100 i 250-290, czyli 300 na niego to max. Więcej za 180zł nie wydusimy na wifi. Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem informację od Vectry na temat problemu z własną listą kanałów na dekoderze po ostatniej aktualizacji oraz o kanałach Eurosport 1,2,3,4,5 uruchomionych na Olimpiadę

 

Cytat:

Problem z listą programową jest nam znany i zostanie usunięty w ramach kolejne aktualizacji. Kanały eurosportu 1-5 będą dostępne bezpłatnie na czas Olimpiady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wszędzie będzie taka sama wersja, czyli po angielsku. Nie ma znaczenia czy to Vectra, UPC, NC+ czy inny operator.Eurosporty 3,4,5 sa na wzór Eurosport Player i tam to normalka komentarz angielski. Ja się cieszę że to tak będzie wygladalo.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...