Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

@Arkon

Widzę, że niedawno przedłużałeś umowę. Interesuje mnie podobny zestaw (C+Prestige zamiast Select, Eleven na cały okres, moduł zamiast PVR). 

Możesz napisać jak wyglądały negocjacje - wysyłałeś wypowiedzenie, od razu dostałeś taką cenę? Ile płaciłeś wcześniej (pewnie na to patrzą)? Czy masz multiroom 2.0?  

Edytowane przez Kamart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam dekoder PVR 3831 CDX. Mam załączoną funkcję CEC, używam strzałki powrotu do poprzedniego kanału i nie wyrzuca mnie z mojej listy. Poza tym chyba szybciej działa przełączanie pomiędzy kanałami.

Przy okazji mam pytanie do starej funkcji: co zmienia w ustawieniach >> twoje preference >> opcje dla wyświetlania >> AutoSTART aplikacji?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ta nowa aktualizacja, ale od jej wprowadzenia już dwa razy mój Arris się resetował podczas oglądania tv. Wyłączyłem tę funkcję, może to pomoże. Niestety znów Vectra się nie popisała.

Witam wszystkich forumowiczów. Też mam Arrisa i wcześniej zdarzało sie że co jakiś czas sie resetował, po ostatniej aktualizacji jest Ok. Więc to chyba nie ma żadnego znaczenia. A jeżeli chodzi o EPG to poprzednie było dużo lepsze, mówie o tym w poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się dzisiaj Arris zresetował, ale to pewnie wina oglądanego filmu "Zmierzch" :D Drugi raz przez 1,5 miesiąca. Tragedii nie ma, a sprzęt naprawdę jest dobry.

 

UPC też ma swoje bolączki z Horizonem. Vectra wygrywa w większości przypadków cenowo. Kwestia kanałów, to kwestia gustu. Mi brakuje jedynie MTV Rocks w stosunku do UPC. Jest ponad 100 kanałów HD, internet działa u mnie bez zarzutu no i najważniejsze - dwie nagrywarki i na każdej ta sama lista kanałów (w UPC Horizon i Mediabox/moduł ma różne listy). Dodatkowo w Vectrze, jeśli Ci się chce, to możesz od 1 utworzyć swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To za 85zł możesz w Vectrze wyhaczyć Internet 300 + Złoty + Eleven + Sport na Ostro, czyli taki odpowiednik Select z Eleven. No i w przypadku Vectry, dostaniesz jeszcze nagrywarkę Arrisa.

 

To samo co powyżej, ale z Platynowym to wydatek 100zł.

 

Warto dodać, że w UPC C+ 8 kanałów kosztuje 59zł a Vectra sprzedaje za 40 oraz HBO jest za 20zł, więc ceny bardzo atrakcyjne. Na jakość nie narzekam. Dla mnie jest ok.

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

06.02 wyłączona zostanie również wersja SD Polsat Viasat History...

 

Wiadomo może na jakim etapie są negocjacje z Polsatem w sprawie uzupełnienia brakujących kanałów w HD?

Może już coś poszło do przodu skoro zabierają się za wyłączenia kanałów Polsatu w SD i to zwiastun, że niedługo w końcu będą

Edytowane przez and2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...