Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Po złożeniu wypowiedzenia dostałem następującą ofertę. Pakiet złoty, sport na ostro, eleveny, moduł cam i internet 100mb/s za 80zł. Jutro oddzwonią to dowiem się na jaki okres. Ogólnie dobra oferta? Czy da się coś jeszcze ugrać? Jak jest z Canal plus w Vectra. 45zl czy da się coś zejść?

Za tę cenę powinni dać Ci przynajmniej Platynę albo ten pakiet dać 10 zł taniej. Canal+ Select dostaniesz za 35, a Prestiż za 40 zł.

Też mam SnO za 1 zł. :)

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w Vectrze :

 

Od 16.01.2018r.

 

- Polsat 2 tylko w HD od pakietu Srebrnego

- Comedy Central tylko w HD od pakietu Złotego (przesunięcie z pozycji 107 na 122)

- Comedy Central Family tylko w HD od pakietu Złotego

- Fightklub tylko w HD w pakiecie SnO oraz Super Film & Sport

- GINX eSports TV tylko w HD w pakiecie SnO oraz Super Film & Sport

- MTV Music Polska przesunięty z pozycji 122 na 107 (nadal będzie też na 606)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na koniec marca kończy się moim rodzicom uowa z Vectra. Mają internet 50 mb/s, telefon stacjonarny 50 min i pakiet telewizyjny złoty razem za 82,50 bodajże. Po zakończeniu umowy będzie 30 zł więcej do zapłaty za rachunki, bo były bonusy przyznane jakieś. Chciałem wysłać wypowiedzenie i dostać szybszy internet w tej samej cenie lub zmniejszyć zobowiązanie z takimi samymi warunkami. Podpowiedzcie co mogę wywalczyć w pakiecie stacjonarny telefon, internet i telewizja. Problemem jest jeszcze to że umowa jest na ojca, a on do początku wakacji jest zagranicą. Telefon do kontaktu jest podany mój. Czy da się to jakoś ogarnąć i przedłużyć umowę na dobrych warunkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w Vectrze :

 

Od 16.01.2018r.

 

- Polsat 2 tylko w HD od pakietu Srebrnego

- Comedy Central tylko w HD od pakietu Złotego (przesunięcie z pozycji 107 na 122)

- Comedy Central Family tylko w HD od pakietu Złotego

- Fightklub tylko w HD w pakiecie SnO oraz Super Film & Sport

- GINX eSports TV tylko w HD w pakiecie SnO oraz Super Film & Sport

- MTV Music Polska przesunięty z pozycji 122 na 107 (nadal będzie też na 606)

Od razu mogliby wywalić też Eurosport 2 SD, FOX Comedy SD, HGTV SD, TVS SD i Fashion SD

 

Jeszcze bym przesunął Cinemax bliżej z tego co pamiętam jest miejsce miedzy HBO a FilmBox 

Szczerze mówiąc liczyłem na więcej, ale i tak cieszy dodanie Comedy Central Family HD.

Raczej Comedy Central Extra od 22 stycznia 

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kfm877

Rozumiem, że jako nowy klient mam szansę otrzymać złoty pakiet TV i Internet 100 Mb za 60 zł?

Skąd taka cena, skoro na stronie internetowej Vectry w promocjach pakiet złoty (+SNO) + 50 Mb jest za 70 zł lub złoty (+ Eleven) + 100 Mb za 80 zł.

 

Pytam, bo niedługo będę musiał zostać klientem Vectry i szukam dobrej oferty jako nowy klient. Zależy mi na pakiecie złotym + Internet 50 Mb lub 100 Mb w korzystnej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pytać na infolinii. To co na stronie to jedno, a sprzedaż telefoniczna i w punkcie stacjonarnym, to drugie. Oferty się różnią, sam codziennie wyciągam tonę ulotek, także z Vectry. Oto jedna z tych "lepszych", są różne kombinacje o które pytasz w kwotach, które jesteś w stanie zaakceptować.

 

vectra_bez_danych.jpg

 

Wyciąłem dane, bo nie chcę robić reklamy jakiemuś przedstawicielowi. W razie czego daj znać na PW. Wyślę całą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ulotki to od lokalnego przedstawiciela i zwykle nie obowiązują w całej Polsce, ba - nawet w innym mieście w tym samym województwie. Więc pokazywanie tych ulotek nie ma zbytnio sensu.

 

Moim zdaniem lepiej korzystać z niskich pakietów czy paczek w ekonomicznej cenie i robić sobie upgrady w promocjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę, czy jeśli zakupię jakąś paczkę TV + Internet, a w mieszkaniu mam 3 gniazda Vectry, to sygnał będę miał we wszystkich gniazdach? Jeśli tak, to czy bez multiroomu w jednym z pokoi z gniazda Vectry będę miał sygnał niekodowanych kanałów z DVB-T?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Od przeszło roku mam umowę bezterminową bez zobowiązań: pakiet złoty + internet 100 mega za 79,90. 

Na dniach chcę wysłać wypowiedzenie, bo nikt nigdy się ze mną nie kontaktował odnośnie przedłużenia, jak kończyła się umowa.

O co mogę walczyć jak wypowiedzenie rezygnacja na nich zadziała ?

Złoty mi w zupełności wystarczy, net 100 z wifi też, zależy mi tylko na karcie ci+. bo chcę się pozbyć dekodera, drugi tv mam w sypialni bez kanałów cyfrowych, służy raczej do usypiania przy discover i tyle.

Edytowane przez Gr3gory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ile można najtaniej zdobyć internet min. 50 mb/s, telefon stacjonarny z najmniejszą możliwą ilością minut i TV pakiet złoty. Wypowiedzenie złożone. I czy da się telefonicznie przedłużyć taką umowę bez podpisu osoby na którą jest umowa, bo właściciel jest aktualnie poza krajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...