Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Ta wiem ale bardzo szybko przesuwa się plansza

 

Dobra mam info z kanału planszowego (zastopowałem obraz przez TV i dysk)

ANALOG VECTRA ZABRZE

Przeniesione będą TTV. Eurosport 1, TVN24, TVN Style i TVN Turbo

Wycofane: nSport, MTV, DW, BBC World, CNN, DTX i Discovery Science

 

Stawiam ze nSport SD wyleci tez z cyfrówki

Edytowane przez golbi_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że UOKiK oraz ustawodawca pozwalają na taki przekręt w kablówkach oraz platformach sat jak podział na kanały gwarantowane oraz niegwarantowane. Nie powinno coś takiego być dopuszczalne- konsument powinien móc wymagać dokładnie tego co w chwili podpisania umowy - jakoś płacić musi zawsze tyle co w podpisanej umowie.

 

Ewentualnym wyjątkiem mogłoby być zaprzestanie emisji kanału przez nadawcę- sytuacja niezależna od operatora.

Jak widać jednak prawo nie traktuje obu stron jednakowo. Konsument płatnej TV jest na gorszej pozycji. Stosowanie w regulaminach podziału na kanały gwarantowane lub nie powinno być prawnie zabronione.
 

Edytowane przez and2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy,

 

Czy może ktoś mi podpowiedzieć co zrobić w obecnej sytuacji? Mam chyba pakiet "rąbanie na ostro", bo płacę od jakiegoś roku czasu od kiedy to jestem na umowie bezterminowej 96zł miesięcznie, w tym mam złotą tv / 50mb internet i sport na ostro...

Rozmawiając z konsultantami proponują mi rzecz jasna lepsze warunki ale wciąż w tej wygórowanej cenie. Potrzebuje jedynie internetu 100mb, reszta może zostać, ale w cenie około 69, 79 max. Czy jest to możliwe? Czemu tak uparcie nie dają za wygraną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń te różnice... Upload ok, oczywiście, ale masz 42 domowników na wifi czy co?

Na jednym z forów stricte informatycznych, na podobne moje pytanie: po co tak naprawdę w typowym domu 600Mb/s (no może nie licząc wyższego uploadu, ten w dobie chmur zawsze się może przydać), dostałem odpowiedź użytkownika takowego łącza, że jego żona gra  jakąś-tam grę online i potrzebuje jak najniższych lagów... a czego się nie robi dla piękniejszej połowy?  :)

 

Poza tym - tu argument, który zawsze sobie w podobnych sytuacjach dopowiadam (albo słyszę...) - kto bogatemu zabroni? ;)

Edytowane przez Stanley99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...