Jump to content

Recommended Posts

Dziękuję za informację.

Nie zależy mi szczególnie na świetnej jakości obrazu i wymyśliłem właśnie, że w tym trzecim pokoju użyję TV Online w Vectra - akurat tam to stoi stary komputer ze sporym ekranem. 

A czy zatem wiadomo coś na temat proponowanej oferty utrzymaniowej 2xTV (pakiet złoty w zupełności wystarcza, bez dodatków) oraz internet 100 Mb/sek z Wifi ?

Edited by tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.

@up

W tym trzecim pokoju to tylko analog , ewentualnie dvbc od Vectry. Vectra w usłudze MR daje tylko 2 dekodery.

Ktoś chyba pisał ze dają 3 sprzęt. Chyba w Gdańsku.  

Te regionalne kanały to powinni dać od 190, NTL jakoś tam dali. Nowa, Metro, WP mogliby dać 121 -123 (HD 141-143). Zoom TV na 103 i 113 (ewentualnie Polsat na 103 i 113). Myślę ze warto by napisać do kanałów z MUX8 by powalczyły o wyższe miejsca na lisice Vectry Polsat 2 i TV4 niech wróci na 107 i 108

Wycofanie Canal+ w SD to prawdopodobnie miejsce na Canal+ Now 4k

TeleTOON SD juz całkiem wycofany (brak planszy) pozostałe zostały kanały bez nazw

Edited by golbi_84

Ktoś chyba pisał ze dają 3 sprzęt. Chyba w Gdańsku.  

Dzwoniłem do Vectry godzinę temu.

We Wrocławiu dają tylko 2 sprzęty. Na trzeci zaproponowali zupełnie osobną umowę.

Tak, w Gdańsku dają ale na zasadzie, że do lokalu ciągną nowy kabel za pakiet Platynowy chcą 54zł.

Ps, Ciekawe czy coś dodadzą jakieś nowe kanały bo ilość drastycznie spadła w porównaniu z tym co reklamują

Może i ilość spadła, ale przypomnę - w lutym dostałeś za free bez opłat 20 kanałów HD (z których część to odpowiedniki SD), ale mimo wszystko

Guest kingofsouth

W usłudze "Online" na łączu zewnętrznym  pojawił się kanał  TVP Seriale. :D

2017-11-14_144702.jpg

Nadal jednak brakuje kanałów premium: Cinemax , HBO, Canal+.......

Edit:  TVP Info również jest dostępny.

Edited by kingofsouth

Pytam z ciekawości ma ktoś może TVRegionalna.pl, bo ja robiłem aktualizacje kanałów na TV Panasonic i nie widzę tego kanału.

Od 16 do 30 listopada Canal+ Discovery na kanale 515 będzie dostępny dla wszystkich abonentów w ramach otwartego okna.

Siemka, złożyłem wypowiedzenie. Czy cena 69 PLN w przypadku Pakietu złotego +Eleven+Sport na ostro+ Multiroom z pvr ale bez neta jest osiągalna? Wynegocjował ktoś z was podobna ofertę?

Jak najbardziej osiągalna i to bez większych problemów.

Złoty z sno dla obecnych za 49,90

Eleven za 10

Mr z pvr utrzymanie za 10zl

Dzięki wielkie. Będę się ostro targował.

Edited by tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.

A jakby dodać do tego internet 100 Mb/s? Jakiej ceny należałoby oczekiwać?

Edited by arturaro

A pisać nie w temacie można? Śledzę ten wątek od miesiąca i jakoś nie przypominam sobie merytorycznego, coś wnoszącego do tematu, postu kolegi...

Temat rzeka. O jakości tv nie piszemy bo wiemy jaka jest.

Kto co za ile ma to jego sprawa i trzeba negocjować. Pisać wypowiedzenia.

Temat pozostał tylko do informacji ze kanał dodany a to że kanał wycofany. Ewentualne jakieś okna.

Pozdrowienia z BB

Guest kingofsouth

Nick Jr. dołączył do kanałów dostępnych na łączu niezależnym w usłudze "online".

Otrzymałem ofertę przedłużenia: Złoty + Eleven + SNO + Multiroom z PVR i CI + 100Mb/s za 89,90 zł. Czy to dobra oferta, czy jeszcze poczekać? Wypowiedzenie złożone, koniec umowy 12.2017 r. 

Dodam, że w tej chwili płacę 104,79 bez Eleven i PVR. 

Edited by arturaro

Z platyną to w ogóle jakieś chore ceny mi podawano. Coś koło 120 zł, nie wiem skąd.

A z tym multiroomem to jest w ogóle taka opcja, żeby nie na każdym dekoderze oglądać pełen pakiet? To troszkę przeczy logice...chociaż to tylko Vectra, nic mnie już nie zdziwi.

Jak jest multiroom 2.0 to wszystkie pakiety premium działają na drugim dekoderze.

Jest tak dokładnie jak pisze kfm, bo sam mam pakiety premium na 2-óch telewizorach. Na jednym z dekoderem a drugi na module C+. Pakiety to Canal+ Eleven i SnO.

Zonk jest taki, że jak ktoś nie ma 2.0 (brał MR ponad 2 lata temu i nic nie zmieniał w umowie) trzeba pójść do BOK czy zadzwonić na infolinię i poprosić o migrację do MR2.0 z zachowaniem obecnej ceny 1:1. A mało tego - jak umowa MR przeszła już na czas nieokreślony - można podpisać nową (utrzymaniową) i wymienić dekoder np. na PVR.

Mam pytanie. Czy mogę przedłużyć umowę na 18 miesięcy przed jej końcem. Chodzi mi o promocje 150mb za 39,99 zł .