Jump to content

Recommended Posts

Guest kingofsouth

W usłudze "Online" pojawiła się zakładka "Przypomnienia".

Edited by kingofsouth

Dawno tu nie zaglądałem, więc nie zauważyłem czy ktoś ostatnio pytał w podobnej sprawie.

W wakacje skończyło się zobowiązanie promocyjne, czyli mogę rozwiązać/przedłużyć umowę. Obecnie mam Platynę z PVR + SnO + net 50 i płacę za to 79,79zł (Olsztyn). Czy zwiększenie prędkości uda się wyrwać w tej samej lub podobnej cenie przy przedłużeniu? A może za podobne (nieco wyższe zobowiązanie finansowe) da się COŚ ciekawego wyrwać? Jakieś podpowiedzi/sugestie?

Ja za dokładnie taki sam pakiet płacę 70,90 zł. Przy ostatnim przedłużeniu proponowali mi zwiększenie prędkości internetu do 100, ale wolałem 12 miesięczną umowę.

Dzisiaj na stronie Vectry pojawił się nowy oficjalny cennik i okazuje się że oferują oni internet o dwóch nowych prędkościach, a mianowicie 300 Mb i 600 Mb...

Guest kingofsouth

@KENZO. w jakich miastach ta prędkość oferowana jest? Jestem ciekaw.

Guest kingofsouth

Jak jest taka możliwość, to czemu nie mieć 600? :P 

Z ciekawości zapytam w jakich celach potrzebne jest 600 Mbit/s?

Ja odpowiem Ci tak : żeby mieć 30Mb upload

Zapytałem i "nowe prędkości pojawiły się już w sprzedaży i obecnie dotyczą wyłącznie Warszawy, Radomia i Olsztyna."

Edited by BORAX

Proszę o poradę. Jeśli złożę wypowiedzenie kończącej się umowy to czy mogę w każdej chwili anulować to wypowiedzenie bez konsekwencji?

Edited by Barti
Zbędne cytowanie innych, starych postów, o treści w żaden sposób nie związanej z zadanym pytaniem. Usunięto zbędne cytowanie.

Pewnie dostają HD a dają zwykłe SD ( pewnie umowa nie puszcza )

Na którym jest ten Super Polsat? Od razu piszcie numer kanału bo znaleźć go w 1000 kanałów jest ciężko.

622 SuperPolsat z logo HD. Szkoda ze ta głupia firma degraduje go do SD.

Bo w naziemnej jest Super Polsat SD. Osobiście nie wiem, po co ten kanał w HD, podobnie jak TV6.

Mam od marca '17 internet Vectra 100mb na 24msc za 40zl/msc. Obecnie jest ciekawa oferta dla studentów 100mb +tv za 39.99 do 30.06.18. moje pytanie czy jeśli mieszkanie wynajmuje studentowi to da się spisać uwowe promocyjna na niego. Czy jest jakiś myk?

Zapytałem i "nowe prędkości pojawiły się już w sprzedaży i obecnie dotyczą wyłącznie Warszawy, Radomia i Olsztyna."

Ja dzwoniłem wczoraj odnośnie Warszawy, gfzie mieszkam to powiedziano mi, że w moim rejonie (Białołęka) jeszcze nie ma możliwości zwiększenia prędkości.

Proszę o poradę. Jeśli złożę wypowiedzenie kończącej się umowy to czy mogę w każdej chwili anulować to wypowiedzenie bez konsekwencji?

Możesz wycofać wypowiedzenie bez konsekwencji.

Dzisiaj na stronie Vectry pojawił się nowy oficjalny cennik i okazuje się że oferują oni internet o dwóch nowych prędkościach, a mianowicie 300 Mb i 600 Mb...

A dokładnie gdzie ?, bo jakoś nie mogę znaleźć tej oferty 

Guest kingofsouth

Usługa "Online" po aktualizacji aplikacji mobilnej pojawiły się nowa funkcje:

- Programowanie nagrań na dekoderze.

- Przypomnienia.

image.png

@Memos, a mówili jaka cena za prędkości ?

Wiesz nie pytałem skoro nie mają w moim rejonie jeszcze, ale mam nadzieję, że nie te podane w komunikacie :)

Guest kingofsouth

@dawid_bydgoszcz, zajrzałeś w ustawienia?

image.png

Edited by kingofsouth