Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam następujące pytanka:

1. Ile urządzeń mogę podłączyć do Vectra TV on line?

2. posiadając w Vectra pakiet hbo mogę logować się na hbo go a czy tak samo posiadając pakiet CANAL+ można logować się na nc+go?

 

Z góry dzięki za podpowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sieci nju nie ma TVP 1 ani 2.

Po WiFi Vectry są w/w kanały.

 

Czyli kolejna ściema. Jak zwykle.

Może w takim razie postawić jakiś VPN do swojej sieci LAN? Jakkolwiek przy korzystaniu tylko z vectrowego routera (tzn. ichniego modemo-routera przełączonego w tryb routera) może to być mocno utrudnione, o ile w ogóle możliwe ;)

Edytowane przez Stanley99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do TV online 3 urządzenia. Co do HBO nie wiem ale mając pakiet c+ niestety nc+go nie działa.

No właśnie na tvonline na kompie w domu pokazuje mi jedno urządzenie a na komórce pokazuje mi 3 urządzenia i za nic nie wiem jak usunąć jedno z urządzeń. Podpowiecie jak?

HBO konsultant mówił że oni podają login i hasło także muszę od nich to pobrać ale nikt nic właśnie nie mówił o canal plus - dziwne że nie ma takiej możliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

No właśnie na tvonline na kompie w domu pokazuje mi jedno urządzenie a na komórce pokazuje mi 3 urządzenia i za nic nie wiem jak usunąć jedno z urządzeń. Podpowiecie jak?

Po 24 godzinach od dodania urządzenia można ja usunąć :P

 

czy ...posiadając pakiet CANAL+ można logować się na nc+go?

NC+GO jest tylko dla abonentów platformy NC+  nie masz tam czego szukać jak jesteś abonentem Vectry, bo się nie zalogujesz :P:cool:

Porównując te dwie usługi to NC+GO miażdzy "Vectre Online" ale Vectra ma jeden plus a jest nim brak limitu godzinowego...

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dalej z tą tv online są 100 lat za murzynami.

 

Szczerze powiedziawszy trochę słabo to wygląda na tle innych usług tego typu ale może się to zmieni dla mnie to dodatek za który nic nie płacę więc ja narzekać nie mogę :P

Mała ilość kanałów "premium", jakość nadawania to minusy usługi "online".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jakie kanały premium są w ofercie Online ?

Ja mając NC+ mam wszystkie -  paczkę C+ oraz HBO.

 

Napisałem, że jest ich mała ilość. Przykładem jest "Eleven". Ja też mam NC+ (pakiet Superpremium). Vectra Online w prezencie dostałem, bo nie jestem abonentem Vectry. :P

Edytowane przez kingofsouth
Post napisany niechlujnie, w sposób bełkotliwy, mało czytelny. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nieprawda! Musisz być ich klientem, ale ich net do Tv online nie jest potrzebny...

Ja nie jestem ich abonentem oraz mam internet od "Orange" a usługa "Online" mi śmiga :D

Tutaj bardziej chodzi o to że kanały "TVP" działają tylko na necie Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Internet od Vectry(święta u rodzinki) i usługa online od razu inaczej wygląda :P

 

2017-04-16_183531.jpg

2017-04-16_183557.jpg

2017-04-16_183636.jpg

 

Kanały TVP śmigają aż miło ;)

 

2017-04-16_184405.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...