Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie podobnie, przez ostatni rok jedna góra dwie awarie, króciutkie. Z umową mam taki problem, że się biedaczka zgubiła;) i tak naprawdę nie wiem dokładnie, kiedy się kończy;) Na pewno nowy pakiet został podłączony w połowie kwietnia ubiegłego roku, ale pierwszy rachunek jest od 1 maja, więc pasowałoby chyba złożyć dzisiaj wypowiedzenie. No nic, muszę podjechać do Vectry i podziałać;) Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyjcie walking dead na fox lub agenta na tvn. Jeżeli jest tylko las i jakiś ruch obraz się rozsypuje. Jest może ciut lepiej niż ostatnio ale i tak gorzej niż przez dodaniem tych nowych kanałów. Zauważyłem że jest taka niby "kasza" albo "piasek" na obrazie HD. Nie potrafię tego dokładnie opisać. Kanałów SD staram się nie oglądać bo aż strach.

Edytowane przez Rafiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwiera się :P

A Tobie dalej forum Vectry na fejsie otwiera się?

Obejrzyjcie walking dead na fox lub agenta na tvn. Jeżeli jest tylko las i jakiś ruch obraz się rozsypuje. Jest może ciut lepiej niż ostatnio ale i tak gorzej niż przez dodaniem tych nowych kanałów. Zauważyłem że jest taka niby "kasza" albo "piasek" na obrazie HD. Nie potrafię tego dokładnie opisać. Kanałów SD staram się nie oglądać bo aż strach.

Też tak mam. A już myslalem, że to coś z TV.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli moja umowa konczy sie 17 maja a ja zloze wypowiedzenie 17 kwietnia to ostatnim dniem swiadczenia uslug bedze 17 maja ?

Co jesli 17 kwietnia wypada swieto ? Jak zloze wypowiedzenie 18 kwietnia to ostatnim dniem swiadczenia uslug bedzie 18 maja czy wtedy wszystko sie wydluzy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Pojawiła się aktualizacja "TV Online" na androida , w niej nowa opcja a mianowicie możliwość zmiany rozdzielczości :brawo:;)

Mam nadzieje że to tylko początek zmian w tej aplikacji :P

Ta sama funkcja przydała by się w wersji na naszych laptopach/komputerach

 

Screenshot_2017-04-04-19-23-56.jpg

 

Kolejna przydatną funkcją też nową jest "urywaj niedostępne kanały"

 

Screenshot_2017-04-04-19-30-15.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dla mnie by wystarczyło jakby można było odpalić usługę "Online" na PS4 :P

Aplikacja ma potencjał taki jak inne tego typu usługi byle tylko tego nie zepsuli ,lub stanęli w miejscu :/

Szkoda że operatorzy nie widzą jaki jest potencjał w udostępnianiu na konsoli Vectra Online czy na przykład NC+GO....z miłą chęcią bym tam je widział zapewne nie tylko ja :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam multiroom i działa wszystko na jednym dekoderze a na drugim już nie. Nie działały tvp1hd i tvp2hd a im dłużej tym coraz mniej kanałów działało. Teraz już ciemność na wszystkich kanałach. Jakość i moc syganłu ok. Ale jaja. Co dziwne śmiga wszystko na drugim dekoderze. Na tym głównym jest ciemność.

Update:

Teraz działa tylko THV1HD i TVP2HD... :D

Widzę, ż na wallu Vectry coraz więcej osób zgłasza niedziałającą telewizję... tylko nie wyłączajcie dekodera bo może się okazać, że zobaczycie ciemność :)

Na drugim dekoderze, nadal wszystko śmiga. Coś im padło z uprawnieniami chyba i nie ogarniają :)

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Post częściowo nieczytelny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...