Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Nie jestem abonentem Vectry usługa "Online" działa mi na łączach Neostrady taki prezent  od ....... (rodzina) :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Używam Sony M2 i nie przypominam sobie by mi się coś aktualizowało ;)

Screenshot_2017-03-28-08-28-22.jpg

 

Screenshot_2017-03-28-08-29-52.jpg

 

Zauważyłem że tak samo jak w NC+GO na smartfonie nie można zrobić screna obrazu takie zabezpieczenie.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Druga sprawa jak się zalogowales do tvonline nie będąc klientem vectru?

Normalnie tak samo jak ty :P

Wystarczy że masz kogoś w rodzinie z pakietem Platyna  :cool:

Z rodziną nie tylko dobrze wygląda się na zdjęciach warto o tym pamiętać ;)

PS.Sam z tego korzystam więc jestem zadowolony nie martwię się o ilość urządzeń :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Co do usługi "Vectra Online" jest o tyle dobra ze nie ma ograniczeń godzinowych w miesiącu :D

NC+GO je ma(100 godzin) choć nigdy jeszcze tego nie wykorzystałem :P

Mam tylko nadzieje że więcej kanałów tam będzie bo jest skromnie brak Cinemax,Hbo

No i przydały by się dla tych co mają w swoich pakietach Canal+ ;)

Tak wygląda usługa GO w NC+ ...

 

2017-03-28_085453.jpg

 

Vectra Online posiada za mało kanałów "Premium" ale to moje zdanie ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dzisiaj rzekomo miał pojawić się w ofercie kanał Echo 24 HD, tak przynajmniej zapowiadał nadawca, ale jak do tej pory go nie ma...

Szkoda że to nie kanał z tych "Premium" ;):P

Swoją drogą mam w naziemnej i nie powiem czasem sobie obejrzę,brak jednak lokalnych wiadomości z Dzierżoniowa .....Świdnicę promują za to ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym TV Online ulubione kanały są wszystkie te same dla każdego z urządzeń? Nie można ustawić osobno dla urządzenia nr 1 i nr 2? Sprawdzał to ktoś? Na Androidzie chciałbym osobną listę, bo poza siecią Vectry nie odpale wszystkich kanałów. Nie pomyśleli o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

W tym TV Online ulubione kanały są wszystkie te same dla każdego z urządzeń?

Dodajesz na jednym urządzeniu pojawia się na drugim właśnie sprawdziłem

 

Laptop

 

2017-03-29_115640.jpg

 

Smarton

 

Screenshot_2017-03-29-11-57-07.jpg

 

Tak na marginesie ,tak samo to wygląda w NC+GO dodajesz na jednym na drugim też jest :P

Jest tylko jedna różnica .....ilość kanałów w domu jest taka sama jak i po za nim  :cool:

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, w kwietniu kończy mi się 12 miesięczna umowa w Vectrze na pakiet Platyna + PVR + internet 100Mb/s za 69,90 zł i przechodzi na czas nieokreślony w cenie 89,90 zł. Jednocześnie do bloku wchodzi UPC, za 89 zł mogłabym mieć Pakiet 150 kanałów + nagrywarka + internet 250 Mb/s, plus 59 zł za instalację. Szczerze mówiąc taki szybki internet nie jest mi potrzebny, z obecnego jestem zadowolona. Wolałabym mniejszą cenę;) Zastanawiam się, czy składać wypowiedzenie i czy jest szansa, że Vectra coś obniży? Ktoś pisał kilka postów wcześniej, że DUK ostatnio niechętnie dzwoni po złożeniu wypowiedzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z jakością internetu w UPC? :) Akurat na internet w Vectrze nie mogę narzekać, wszystko raczej było w porządku. W UPC mam też możliwość pakietu 150 kanałów bez nagrywarki + internet 60/6 za 62 zł. Ewentualnie 150 kanałów + nagrywarka + internet 120/10 za 82 zł, czyli niewiele mniej niż pakiet z netem 250. No i mam zagwozdkę ;) A czy jeśli jutro (1 kwietnia) złożę wypowiedzenie w Vectrze, to miesięczny okres wypowiedzenia liczy się dopiero od 1 maja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, na koniec maja. Liczy sie pełny okres rozliczeniowy. Działaj dzisiaj to koniec umowy przypadnie na koniec kwietnia.Swoją drogą NET w Vectrze to według mnie duży plus. Na tyle lat miałem może 2 góra 3 awarie, które szybko usunęli. Musi poczytać albo zapytać o NET z UPC w ich wątku. Tak będzie najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...