Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przedłużyłem umowę na niemal tych samych warunkach, ale na 12 miesięcy. Zrezygnowałem z pakietu Cinemax i będę płacił 70,90 za Platynę, SnO, 50MB, nagrywarkę i wifi do końca lutego 2018 r. Proponowano mi podwyższenie prędkości do 100 MB w tej samej cenie, ale wtedy umowa byłaby na 24 miesiące. Zależało mi na tym, żeby zarówno umowa z nc+ jak i Vectrą kończyły się w tym samym czasie i to osiągnąłem. Próbowałem zamiast Cinemaxa wynegocjować jakąś dobrą cenę za HBO, ale proponowano tylko 24,90. Rewelacji nie ma, ale jest ok.

Witam. Dzis wypowiedziałem umowe vektry po 24 miesiacach. pakiet srebny plus internet 50mb za 65 zl chcialbym przedluzyc umowe na korzystych warunkach potrzebuje internet moze byc nawe  30 mb i pakiet minimum zloty. chcialbym sie zmiescic w obecnym pulapie ok 65 zl, na co moge liczyc. Podpowiedzcie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam pytanko.

Jako, że nawet wypowiedzenie umowy nic nie dało myślę o przejściu z tv do nc+. Mają ofertę programową mi odpowiadającą.

Obecnie mam w vectrze złoty z pvr + 50MB. Całość za 70 zł z czego internet 10 zł. 

Jaka by była cena samego internetu przy rezygnacji tylko z tv? Orientuje się ktoś jak to w vectrze wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pytałem ok. m-c temu lecz nie uzyskałem wówczas żadnych konkretów. Próbuję zatem jeszcze raz.

 

Obecnie internet 100Mb/s, 40zł. Zobowiązanie 12 m-cy, do końca maja. Przymierzam się do złożenia "taktycznego" wypowiedzenia, myślę pora nadchodzi odpowiednia. Co mogę "ugrać" teraz? "Ugrać": czyli albo dotychczasowa prędkość taniej, lub bez zmiany ceny szybciej. Przy czym raczej skłaniałbym się ku pierwszej opcji, 100Mb mi wystarcza. Ale jeśli by nie dało rady taniej, to chociaż niech będzie szybciej ;)  Podkreślam - sam net, paczki z tv/tel. mnie nie interesują.

Pozdrawiam.

 

P.S. Przy okazji: co się stanie, jeżeli nie podejmę żadnych kroków? Umowa przejdzie na czas nieokreślony, bez zmiany ceny usługi?

Edytowane przez Stanley99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pytałem ok. m-c temu lecz nie uzyskałem wówczas żadnych konkretów. Próbuję zatem jeszcze raz.

 

Obecnie internet 100Mb/s, 40zł. Zobowiązanie 12 m-cy, do końca maja. Przymierzam się do złożenia "taktycznego" wypowiedzenia, myślę pora nadchodzi odpowiednia. Co mogę "ugrać" teraz? "Ugrać": czyli albo dotychczasowa prędkość taniej, lub bez zmiany ceny szybciej. Przy czym raczej skłaniałbym się ku pierwszej opcji, 100Mb mi wystarcza. Ale jeśli by nie dało rady taniej, to chociaż niech będzie szybciej ;)  Podkreślam - sam net, paczki z tv/tel. mnie nie interesują.

Pozdrawiam.

 

P.S. Przy okazji: co się stanie, jeżeli nie podejmę żadnych kroków? Umowa przejdzie na czas nieokreślony, bez zmiany ceny usługi?

Nie sądzę, że dostaniesz 100Mb za mniej niż 40zł. Dla nowych masz za 50zł, a z promocji EOP o zgrozo za 55zł, i to z ulgami za e-fakturę i zgodami marketingowymi. Więc i tak masz tanio, na twoim miejscu nic bym nie zmieniał i został z umową na czas nieokreślony.

Jeśli wyślesz wypowiedzenie to kontakt z BOK będzie polegał na tym, że mogą obniżyć Ci abonament za usługę internetową, ale dołożą Ci opłatę za kolejne RGU czyli DTV, internet mobilny itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie sądzę, że dostaniesz 100Mb za mniej niż 40zł.

To może chociaż szybszy? ;)

Jeśli wyślesz wypowiedzenie to kontakt z BOK będzie polegał na tym, że mogą obniżyć Ci abonament za usługę internetową, ale dołożą Ci opłatę za kolejne RGU czyli DTV, internet mobilny itp.

Mam od Vectry tylko internet. Nie interesują mnie inne usługi. Pisałem przecież. Zwłaszcza teraz, gdy czytam o jakości tv ;)

Może zapytam tak: czy ktoś ma lepsze warunki od opisanych przeze mnie w poprzednim poście? Sam internet, podkreślam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że będą - bez obaw. :)

nie byłbym taki pewny. Do mnie po wypowiedzeniu umowy zadzwonili raz. Zaproponowali to samo tylko, że drożej, nie zgodziłem się i więcej nie dzwonili. Jak się później okazało ktoś usunął mój numer telefonu z bazy vectry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie byłbym taki pewny. Ostatnio niechętnie dzwonią po złożeniu wypowiedzenia. Trochę to dziwne, że nie walczą o klienta. Wygląda to tak jakby myśleli, że każdy składający wypowiedzenie chce ugrać lepsze warunki kontaktu i mają go gdzieś. Jednak czasami warto mieć klienta z niższym pakiet jak nie mieć wogóle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Więc i tak masz tanio, na twoim miejscu nic bym nie zmieniał i został z umową na czas nieokreślony.<...>

 

Spróbuję zrobić tak: złożę jednak to wypowiedzenie i zobaczymy czy coś da się ugrać. Najwyżej wycofam wypo w ostatniej chwili i umowa przejdzie na czas nieokreślony. Zdaje się tutaj czytałem, że można telefonicznie w ostatnim dniu zobowiązania. 

Pozdrawiam.

 

 

Edytowane przez Stanley99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję zrobić tak: złożę jednak to wypowiedzenie i zobaczymy czy coś da się ugrać. Najwyżej wycofam wypo w ostatniej chwili i umowa przejdzie na czas nieokreślony. Zdaje się tutaj czytałem, że można telefonicznie w ostatnim dniu zobowiązania. 

Pozdrawiam.

 

Ja tak próbowałem. W ostatni dzień zadzwoniłem, że chcę wycofać to mi pani powiedziała, że się nie da i mam se iść do BOK-u, gdzie wypowiedzenie złożyłem. 

To był ostatni dzień, BOK już zamknięty.

Edytowane przez Barti
Wyrażenia skrótowe piszemy wielkimi literami. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Myslicie, ze nikt z BOK nie czyta waszych komentarzy, dlatego sa tacy cwani? :-|

Czyta no i co z tego ? ;)

Po to jest forum żeby się dzielić spostrzeżeniami i radami :P

Kiedy w Vectra Online  kanały "Premium" czyli np:HBO,Cinemax ?

W NC+GO są dostępne więc i tutaj powinny być :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko oni te spostrzeżenia wykorzystują na swoją korzyść, a to dla nas, abonentów, nie jest korzystne...

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa wam TVONLINE???  Chciałem się  również was zapytać o aplikację w sklepie play działa wam normalnie. U mnie nie ma nazw ani loga kanałów tylko same nazwy audycji. Jak po tytule audycji mam wiedzieć na jakim kanale ona nadaje?

Edytowane przez Madekp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...