Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem abonentem telewizji cyfrowej Vectra. Od pewnego czasu nie mam dostępu do Polsatu Sport News. Dlaczego nie mogę odbierać tej stacji? Czy dlatego, że program ten nie należy już do oferty programowej Vectry? A może nadal znajduje się w Vectrze, tylko zniknął z mojego dekodera? Jestem abonentem pakietu złotego i Sport na ostro, więc jeżeli Vectra miałaby u siebie Polsat Sport News, program ten musiałbym odbierać.

Edytowane przez tomekb1976
Przeniesiono.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport News został przez spółkę Cyfrowy Polsat przemianowany na Super Polsat (kanał bodajże 622). Zmieniła się również tematyka kanału, niestety operatorzy nie mieli na to wpływu.

Polsat Sport News funkcjonuje teraz na platformie Cyfrowy Polsat jako zupełnie nowy kanał, tylko w wersji HD. Jest także dostępny dla operatorów kablowych, ale musi on podpisać nową umowę i ponosić dodatkowe koszty. Jak widać Vectrze nie śpieszno dodać ten kanał... Może to i dobrze, bo na cwaniactwo Solorza trzeba tak reagować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Właśnie testuję Vectrę Online pakiet "platyna" mimo tego że nie jestem abonentem tej platformy :P

Zalogowałem się na łączach Orange i trochę tych kanałów jest dostępnych poza domem dla mnie to będzie takie małe uzupełnienie tego co mam w NC+ :jupi:

Brak jest TVP i Polsatu ale wiedziałem że to po za domem nie działa.

Kanałów działających jest 67  teraz aplikacja mobilna będzie testowana :D

2017_03_12_171004.jpg

 

Czy w tej usłudze jest ograniczenie godzinowe takie jak jest w NC+?Jeśli nie ma to jestem szczęśliwym posiadaczem tej usługi :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie ma żadnych ograniczeń czasowych.

Bardzo się cieszę z tego powodu :D

Już zainstalowałem aplikację na moim M2 i przyznam że daje radę ,takie uzupełnienie mojego NC+GO :jupi:

Szkoda że ten Polsat i kanały TVP nie działają ale jak ma się to za darmo to nie ma co narzekać nieprawdaż? :P:cool:

Tak na marginesie mało tam macie kanałów HD w porównaniu z tym co w mojej nc+....

Próbowałem na PS4 uruchomić ale....przeglądarka niby nie spełnia wymagań do tej usługi :(

Pro(siak) na wypasie a przeglądarki mają jakieś dziwne te PS4 ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę z tego powodu :D

Już zainstalowałem aplikację na moim M2 i przyznam że daje radę ,takie uzupełnienie mojego NC+GO :jupi:

Szkoda że ten Polsat i kanały TVP nie działają ale jak ma się to za darmo to nie ma co narzekać nieprawdaż? :P:cool:

Tak na marginesie mało tam macie kanałów HD w porównaniu z tym co w mojej nc+....

Próbowałem na PS4 uruchomić ale....przeglądarka niby nie spełnia wymagań do tej usługi :(

Pro(siak) na wypasie a przeglądarki mają jakieś dziwne te PS4 ;)

 

Logowałeś sie wpisując nr abonenta ? Czy tworzyłeś nowy profil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Logowałeś sie wpisując nr abonenta ? Czy tworzyłeś nowy profil?

Login:Nr.abonenta

hasło: pesel

 

:D

 

Ja zalogowałem się na dane abonenta. Nie mam internetu z Vectry a telewizja online działa. Dziwne...

 

Bo teraz Vectra wprowadziła nowe "Vectra Online" działa nie tylko na łączach ich ale i niezależnych tylko jest jedno ale... mniej kanałów jest na łączach niezależnych ale mnie to nie za bardzo martwi bo ja to dostałem za darmo  i jako uzupełnienie mojego nc+ będę traktował :D

Teraz zauważyłem że na aplikacji mobilnej działa mi TVN24 a na laptopie już nie ,myślałem że ten kanał działa tylko na łączach vectry a tu taka miła niespodzianka ;)

W NC + to..............Ograniczeniem jest tylko limit urządzeń sparowanych z twoim kontem i limit czasu do 3 h dziennie.

Nie ma limitu 3 godzin dziennie :D

Jest limit 100 godzin w miesiącu :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra na oficjalnym forum przyznała się do pogorszenia jakości kanałów HD :(:   "problem z degradacją sygnału na kanałach w jakości HD jest nam znany i obecnie pracujemy nad jego rozwiązaniem" Nadal się upieracie że nowa "modernizacja" polepszyła jakość ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się wydaje, że jakość kanałów HD spadła. O ile ostrość i kolory się poprawiły to niestety ale przy dynamicznych scenach obraz się bardziej wysypuje niż przed tą nową modernizacją :(:(. 

 

@Konteczko

Kogo masz na mysli pisząc o opekukach budynków?

 

ooo Vectrea online działa :) tez nie mam neta  z vectry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno znalazlem w skrzynce ulotke Vectry z kontaktem do opiekuna mojego budynku. O takim opiekunie mowie.

W takim razie miesiac przed koncem umowy odrazu pojde do biura zlozyc wypowiedzenie chociaz ostatnim razem jak skladalem wypowiedzenie to juz na tym etapie mialem przedstawiona w biurze propozycje i sie na nia zgodzilem wiec nie wiem czy w praktyce doszlo do zlozenia tego wypowiedzenia czy nie.

Edytowane przez Konteczko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Tak sobie przeglądam tą waszą "Vectre Online" i muszę stwierdzić że jakość macie gorszą od tego co mam w NC+GO a w dodatku więcej kanalów SD w tej Vectrze wam serwują ;)

 

Viasat History "Vectra Online"

 

2017_03_13_223008.jpg

 

 

Viasat History HD "NC+GO"

 

2017_03_13_223102.jpg

 

Wielki plus że ta usługa nie ma limitów i posiadając inną platformę niż vectra można sobie korzystać z usługi "Online" zarówno na laptopie jak i na smartfonie :jupi:;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Przeglądam usługę "Vectra Online" i zauważyłem że  są minimalne opóźnienia są względem tego co jest w TV

Porównałem również  TVN 24 HD w usłudze do TVN24 HD w NC+GO i jestem delikatnie w szoku :/

TVN 24 w NC+Go ma większe opóźnienia i działa mniej płynniej od tego w Vectra Online (internet  80 Mb/s)

Taki mały test między dwiema usługami przeprowadzam :P

Mam zamiar jeszcze zobaczyć jak to wygląda w przypadku wersji na androida tych dwóch aplikacji

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...