Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Umowa podpisana 11.06.2013 na 24 miesiące. Jeśli złożymy wypowiedzenie do 10 kwietnia, to umowa wygasa z dniem 11 czerwca? Czy wypowiedzenie liczy się na koniec miesiąca? No i pytanie podstawowe, czy dalej jest dwumiesięczny okres wypowiedzenia? ;)

 

 

Jest dwumiesięczny okres wypowiedzenia więc spiesz się :P

 

Tylko pytanie czy Vectra nie zaokrągla do pełnych miesięcy?

 

I pytanie dla abonentów z Bielska-Białej / oś.Złote Łany / czy bez dekodera macie u siebie kanał TVP Rozrywka na telewizorze z wbudowanym DVBC?

U mamy na technisacie jest ale jak podłącze kabel bez tego badziewia od Vectry do LED Samsung to reszta kanałów jest ( odkodowanych ) ale TVP Rozrywka nie ma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem troszkę drogo. W bok-u Tobie taką ofertę złożyli? Konkurencja w pobliżu jest jakaś. Telefonicznie dzwoniąc na utrzymanie klienta spróbuj, myślę że taniej będzie.

 

Edit. Numer do utrzymania klienta 58 670 52 51. Zresztą Jacek chyba wcześniej go podawał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Czeka mnie przedłużenie umowy. Obecnie platyna, dekoder HD , internet z routerem wifi. Wszystko za około 70-75zł ( to średnia z całego okresu gdy były łamańce cenowe ) . Interesuje mnie ta sama ofertą tylko z dekoderem PRV i drugim HD ( multiroom ) oraz internet . Jaka cenę mogę uzyskać w dziale utrzymania klienta. Oczywiście złożyłem wypowiedzenie umowy.

Dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Właśnie zamówiłem tv + internet w vectrze, w "Promocji" pakiet złoty + internet 50mb dekoder motorola 2 miesiące za 1zł , 22 miesiące za 79.90 zł jestem nowym klientem nigdy nie miałem do czynienia z ta kablówką 1. czy cena ta dla nowego jest duża czy normalna ? 2. konsultantka powiedziała mi o usłudze mood i bezpieczny internet z którego chce zrezygnować (+ 10 zł do abonamentu) wystarczy wejść na ich stronę i tam w formularzy zrezygnować dobrze zrozumiałem ? 3. orientuje się ktoś czy jeszcze jakieś dodatkowe usługi włączają w celu podwyższenia abonamentu z których miałbym zrezygnować ? 4. jako że , mogę jeszcze zrezygnować z ich usług jest jakiś sposób na korzystniejsze warunki umowy np dzwoniąc na infolinie klienta w punkcie sprzedaży dostałem ofertę platyna prv hd 50mb za 89.90 ale to za dużo

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Właśnie zamówiłem tv + internet w vectrze, w "Promocji" pakiet złoty + internet 50mb dekoder motorola 2 miesiące za 1zł , 22 miesiące za 79.90 zł jestem nowym klientem nigdy nie miałem do czynienia z ta kablówką 1. czy cena ta dla nowego jest duża czy normalna ? 2. konsultantka powiedziała mi o usłudze mood i bezpieczny internet z którego chce zrezygnować (+ 10 zł do abonamentu) wystarczy wejść na ich stronę i tam w formularzy zrezygnować dobrze zrozumiałem ? 3. orientuje się ktoś czy jeszcze jakieś dodatkowe usługi włączają w celu podwyższenia abonamentu z których miałbym zrezygnować ? 4. jako że , mogę jeszcze zrezygnować z ich usług jest jakiś sposób na korzystniejsze warunki umowy np dzwoniąc na infolinie klienta w punkcie sprzedaży dostałem ofertę platyna prv hd 50mb za 89.90 ale to za dużo

Pozdrawiam

 

 

AD1. Cena w miarę normalna albo nie normalna, biorąc pod uwagę ten świocki dekoder

AD2. Tego badziewia co wciskają konsultanci to zrezygnować można tylko na piśmie, ewentualnie scan pisma i na kontakt@vectra.pl ( wszystko w Vectrze trzeba na piśmie odmawiać i rezygnować i najlepiej mieć potwierdzenie odbioru - czyli wizyta w lokalnym bok )

AD3. Na siłę tylko Mood i bezpieczny net wciskają.... ( pamiętaj o rezygnacji na piśmie )

AD4. Rezygnuj... Nie doprowadź do przyjazdu technika i zamontowaniu sprzętu...Zwłaszcza tego ścierwa Motorola...

 

Zobacz co ja mam w podpisie, choć za 4 miechy cena mi wzrośnie za to co mam teraz o 30pln ale to i mało płacę... ( mam SportNaOstro za 1zł )

 

Decyduj i negocjuj ...

 

I jak nie potrzebujesz dekodera a masz TV z wejściem na moduł CI+ to weź se moduł :)

 

edit.

 

Modem do neta to najlepiej bez wifi, chyba ze nie potrzebujesz grzebać w ustawieniach czegoś tam to weź z wifi... Najlpiej Cisco epc 3010 bez wifi lub inny ale CISCO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Właśnie zamówiłem tv + internet w vectrze, w "Promocji" pakiet złoty + internet 50mb dekoder motorola 2 miesiące za 1zł , 22 miesiące za 79.90 zł jestem nowym klientem nigdy nie miałem do czynienia z ta kablówką 1. czy cena ta dla nowego jest duża czy normalna ? 2. konsultantka powiedziała mi o usłudze mood i bezpieczny internet z którego chce zrezygnować (+ 10 zł do abonamentu) wystarczy wejść na ich stronę i tam w formularzy zrezygnować dobrze zrozumiałem ? 3. orientuje się ktoś czy jeszcze jakieś dodatkowe usługi włączają w celu podwyższenia abonamentu z których miałbym zrezygnować ? 4. jako że , mogę jeszcze zrezygnować z ich usług jest jakiś sposób na korzystniejsze warunki umowy np dzwoniąc na infolinie klienta w punkcie sprzedaży dostałem ofertę platyna prv hd 50mb za 89.90 ale to za dużo

Pozdrawiam

 

Żebyś miał przegląd sytuacji to za taki pakiet ja płacę 55 zł(złoty + 60mb).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się mocno oszukany przez Vectrę. Umowa wypowiedziana 1,5 miesiąca przed końcem a kobieta w dziale utrzymania mówi mi ,ze umowa przeszła na czas określony o kolejne 12 miesiecy. O co tu [beep]a chodzi ? Przecież UOKIK zrugał ich o tego typu umowy i chyba dostali karę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek dzięki wielkie za odpowiedzi i podpowiedzi :D mam możliwość podłączenia modułu ci+ , ale jakoś nie przekonuje mnie on. Więcej zalet będzie miał chyba dekoder

 

ziolek 55 zł za ten zestaw to była twoja pierwsza umowa z nimi czy po przedłużeniu dostałeś taka ofertę, duży masz wybór TV tam gdzie mieszkasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przedłużeniu , UPC ,VECTRA, a korzystam z NC+, vectra tylko jako internet. Natomiast teraz wszedł jeszcze Orange z internetem stacjonarnym (światłowód) do lokalu.

W każdym bądź razie cena jaką ci zaproponowali jest nie adekwatna i wiem , że to spokojnie można zbić na 50 - 60 zł zł z CI+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...