Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze obsługa jest dużo lepsza (LED Samsung). Można ułożyć swoją listę i jest duża lepsza jakość obrazu. Głowica w tv jest także lepszej jakości, nic nie przycina jak na dekoderze. Vectra na serio powinna pomyśleć o modułach ci. Wszystko łącznie z epg działa dobrze, więc dzięki tej awarii przetestowali sobie działanie na odbiornikach tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że błąd E8 w końcu zniknie i to będzie prezent nie tylko dla mnie :D . Dla jaj zadzwonię na 601601601 po nową ofertę bo ciągle mi na ekranie tv wyskakuje komunikat "tylko dla stałych abonentów, zadzwoń i zapytaj o szczegóły". Skoro więc proszą by zadzwonić to zadzwonię :smile: . Swoją drogą fajny numer mają..

 

golbi a może polsat romans chcesz :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały tylko: 2x TVP Regionalna, kanał regionalny (pozycja 140), Vectra Info, TV Trwam i Superstacja. A i odkodowany dźwięk na Canal+ Family 2 HD. Moja babcia z dziadkiem przyzwyczaili się już do jakości HD, więc wypowiedzenie najprawdopodobniej leci i na koniec stycznia jesteśmy wolni od tej kablówki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie rozmawiałem z konsultantem vectry. Sam zadzwonił. Chciał hbo mi sprzedać ale nie chciałem. Zapytałem o canal+. Propozycja to 18 mcy po 29,90 za pakiet sport lub 39,90 za full. Z racji, że jestem fanem sportu raczej wybiorę wariant sportowy a i na c+ family też filmy lecą więc pakietu filmowego nie będę potrzebował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma żadnych zniżek NC+ to właściciel C+ i może robić z tym pakietem co chce nawet dać na pół roku za darmo. Oni to nazywają elastyczna oferta. UPC ma taniej bo nie ma oficjalnej nowej umowy z Canal+ (nie maja Canal+ Film 2 SD). Przypuszczam że właśnie dlatego w UPC nadal nie ma nSport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nc+, przynajmniej na razie , dbają o stałych abonentów- wystarczy spojrzeć na moją stopkę, a wcale nie mam najlepszej oferty. Gdzieś na forum UPC przeczytałem, że stali abonenci mogą liczyć na pełny Canal+ za 25 zł.

Na szczęście przestał pojawiać się błąd E-8, mam nadzieję że nie jest to chwilowa poprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tyle weźmy taki drobiazg jak internet stacjonarny. Tego już w nc+ nie uświadczymy. Rozeznałem się troszkę tu i tam i jako nowy klient to na wiele liczyć nie można więc czy będę miał canal+ za 35 czy 25 zł to różnicy i tak nie robi. Jak obniżą 5 zł tu, to tam dodadzą 15 :). Powiedzmy, że zdecydowałbym się na upc i nawet dostał cudem C+ za 25 zł to za drugi dekoder(warunek konieczny)policzą standard i już będę w plecy. Poza tym każdy z nas już coś w tej vectrze ugrał więc nie jest tak źle chyba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na dekoderze pojawiła się wiadomość od Vectry, że mają ofertę dla stałych klientów lepszą niż dla nowych i żeby dzwonić pod 601601601. Dzwonił ktoś co tam ciekawego oferują? Swoją drogą, to cyfrówkę mam od roku i pierwszy raz widzę wiadomość od nich :P

 

A, właśnie wszedłem na stronę i widzę, że to zapewne to samo co ostatnio czyli pewnie pakiety w ciut niższych cenach... No ale może ktoś dzwonił i wie? Bo oczywiście mnie po PESEL nie znajduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dbanie Vectry o stałych abonentów. Ja też zadzwoniłem pod ten numer i jedyne co usłyszałem od "konsultanta" to rewelacyjną ofertę 39,90 za Canal+ i narzekanie na nc+, co już było skandalem. Jedynie fajne oferty można uzyskać z biura utrzymania klienta po wysłaniu wypowiedzenia, ale tam też nie dostanie się dobrej oferty za kanały premium. Chore ceny 70 zł za Canal+ i HBO to więcej niż ja płacę w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...