Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Dodatkowo, dekodery z softem NOVO pozwalają na własne podpisy kanałów w belkach.

 

P.S Dzisiaj do TV online dodano stream TVP1, TVP2, TVP Kultura, AXN, TVN Meteo, ID Investigation Discovery. Zniknął jednak Rebel TV, ale chyba nie ma co płakać, bo stacje od 4fun Media można oglądać bezpośrednio z ich własnej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem nowe uprawnienia kilka dniu temu. Zauważyłem, gdyż zakodowano mi kanały z pakietu VIP, które miałem aż przez 2 miesiące, po otrzymaniu nowego dekodera :)

Status dostępu sprawdza się poprzez MENU- Diagnostyka - Dostęp warunkowy - Dostęp warunkowy Conax - Status subskrypcji. Jak się to robiło na dekoderach SD to nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo, dekodery z softem NOVO pozwalają na własne podpisy kanałów w belkach.

 

P.S Dzisiaj do TV online dodano stream TVP1, TVP2, TVP Kultura, AXN, TVN Meteo, ID Investigation Discovery. Zniknął jednak Rebel TV, ale chyba nie ma co płakać, bo stacje od 4fun Media można oglądać bezpośrednio z ich własnej strony.

 

Te kanały w TV online juz były wcześniej. Nie wiem dokładnie kiedy je dodano ale wczoraj już były bo oglądałem TVP2.

Dziś zauwazyłem że uruchomiono kanał planszowy Vectra Media (716) - są tam jakies ogłoszenia z Elbląga i Braniewa.

Wcześniej była tylko plansza zachęcająca do ogłoszeń ale ogłoszeń żadnych nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam Vectrę od kilku lat. Pół roku temu podpisałem nową umowę (36m) Platyna HD PVR + Multiroom HD + 8mb za 116 zł/mieś i zastanawiam się nad zwiększeniem prędkości internetu do 24mbit. Czy istnieje taka możliwość ? O ile wzroście koszt abonamentu ? I czy wiąże się z tym podpisanie nowej umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że jest taka możliwość oni zawsze robią problemy tylko jak chcesz zrezygnować z oferty np. z 24 mb na 8 to byś miał problem ale jak chcesz dokupić cos droższego to przyjmą cię z otwartymi rekami O ceny to byś musiał sie dowiedzieć na infolinii albo w bok w twoim mieście, raczej nie będzie sie to wiązało ze zrywaniem umowy albo ci dadzą jakiś aneks do umowy czy coś w tym stylu albo po prostu zrobią ci neta 24 MB i po prostu następna faktura przyjdzie droższa. Jest jeszcze jedno wyjście -teraz w kwietniu będzie można zrezygnować z umowy wiec złóż pisemko o zerwanie a oni do ciebie oddzwonią i powalcz o tego neta (a wiadomo może dadzą ci neta 24 MB taniej niż masz teraz!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam Vectrę od kilku lat. Pół roku temu podpisałem nową umowę (36m) Platyna HD PVR + Multiroom HD + 8mb za 116 zł/mieś i zastanawiam się nad zwiększeniem prędkości internetu do 24mbit. Czy istnieje taka możliwość ? O ile wzroście koszt abonamentu ? I czy wiąże się z tym podpisanie nowej umowy ?

 

Jeśli chcesz zwiększyc prędkość internetu to nie ma problemu. Vectra przyjmie tą propozycję z otwartymi rękoma. Idz do BOK i wynegocjuj najlepszą dla siebie ofertę. Wzrost kosztu abonamentu zależy tylko od Ciebie. Pamiętaj że jesteś klienetem aż na 32 miesiace. To musi mieć odzwierciedlenie w ofercie. :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak i frytki do tego !!!! sorry ale musiałem tak odpisać - pamietajcie że oferta z xboxem to tak jakby wziąśc na raty ta konsolke i płacic miesięcznie raty tylko że w tym przypadku płacicie vectrze a nie sklepowi ( tylko że w tym drugim przypadku można zyskac kupując ja w róznych promocjach) , nie bądzcie naiwni nikt nic nie daje za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzis w vectrze (kielce) i sa juz nowe promocje. Najwieksza z nich jest brak paczek TV+internet na rok (potwierdzone w BOK i na infolinii). Sa tylko na 2 i 3 lata. TV zloty kosztuje 60 zl na rok, internet 24mb za 60zl tez na rok, a obie te opcje na 2 lata 100 zl (dzierzawa hd 16 zl). Umowa na mowa promocje do podpisania od piatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robinson na stronce Vectry masz pakiet TV Platynowy + internet 24mb za 103zł natomiast ja dzisiaj w skrzynce znalazłem 2 ulotki Vectry (przedstawiciele handlowi p. Anna K, i Damian S) gdzie napisane jest że w/w pakiet kosztuję odpowiednio u p.Anny 92,40zł a u pana Damiana 92,90zł brutto. Zawsze to dycha mniej ... i coś można dobrać.

i jeszcze mam pytanko?

Czy ktoś wie ile w Wa-wie w Vectrze kosztuje pakiet TV platyna + flashnet 64/128Mb. Jak wysłałem zapytanie do Vectry to mi przysłali cenę pakietu TVplatyna+internet 24Mb a o "innych promocjach dowiem się na spotkaniu jak będę gotowy podpisać umowę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie [beep]lo Vectry ciąg dalszy.

Juz myślałem że sprawy z zaległościami ( których nie było) i rachunkami które nie przychodziły mam juz za sobą.

W lutym przysłali pismo, uznali, przeprosili konto czyste.

Uradowany założyłem sobie więc E-Fakturę żeby widzieć swoje konto i reagować z wyprzedzeniem jak mi cos tam po cichu naliczą.

No i znowu sz...g mnie trafił :-)

Jak odpalili mi konto E-Faktura okazało się że "na dzień dobry" mam znowu niedopłatę w wysokości 9,72. Żeby było śmieszniej 2 miesiące wcześniej miałem nadpłatę 70 zł według informacji mejlowej od pani z Vectry.

Złożyłem reklamację. Odpisali urzędowo że mam zapłacić bo to jest zaległość i postraszyli sądem...

Trudno. Na strachy to mnie nie wezmą a do sądu chętnie za 9 zł pójdę. Być może jakiś konkretny abonament ze zniżką dadzą jak wyrok dostaną. Widać kolejny rok będę się z nimi boksował o fikcyjną niedopłatę której w rzeczywistości nie ma.

Też tak macie ? Ja rozumiem nieudolność, rozumiem "chwilowe kłopoty z liczeniem" ale u mnie to już od półtora roku ciągle coś nie gra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaak z kąd ja to znam hehe mi naliczyli jakąś aktywacje która miałem mieć za darmo,jak poszłem do bok to pani stwierdziła że to nie jest zaległość tylko nadpłata hehe sie troche zdziwiłem bo jak byk pisało że to jest zaległość no ale u niej w systemie to jest nadpłata i koniec,a co mi poradziła pani z bok -żebym od następnego rachunku odliczył ta nadpatę i zapłacił resztę ,a jakie było zdziwienie po nastepnym miesiącu jak przyniosłem pani rachunek z jeszcze wiekrza niedopłata ,no ale nic pani nie przyznała sie do błedu tylko kazała mi sie odwoływać do vectry ( oczywiście to zrobiłem i też mam czyste konto pewnie do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziś byłem w BOK - VECTRA ( a raczej marketingowcy) lada moment wyjdą z super mega promocją ( Najtańszym abnamentem na rynku ) np. Platyna za 55 zł . Tylko jest 1 mały szkopuł . Wracają i to bardzo wysokie opłaty miesięczne za dekodery za np. za zwykły HD opłata bedzie wynosić 16 zł a za PVR 22 zł miesiecznie ( i to sa ceny promocyjne bo w umowie na 2lata ) oczywiście zostaje słynna aktywacja 100 zł + ewentualne takie opłaty za multiroom ( nawet dla klientów bedacych z nimi parenaście lat ) . No ładnie ładnie juz widze te reklamy w TV gdzie wspomna o superpromocjach a nie odezwą sie ani słowem o opłatach za dekodery .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy zobaczymy. Jeśli tak będzie to niedobrze. Wiele osób nie jest zainteresowana płaceniem dodatkowo za dekoder. Znam też wiele takich abonentów którzy nie podpiszą umowy dłużej niż na rok bo to pułapka. Jeśli będzie tak jak piszesz to oznacza że Vectra postawiła na "długofalowych" klientów i nie jest zainteresowana "skoczkami". Widać taka polityka jest dla nich bardziej opłacalna. Ciekawe jak długo :-).

Ja także płacić dodatkowo za dekoder nie zamierzam chociaż jestem zainteresowany ofertą multiroom jeśli taka się pojawi (obecnie brak takiej oferty. To co jest to kpina z klienta). Idzie DVB-T mogę zrezygnować z TV :-). Mam Tuner z nagrywarką i PVR bez opłat :-). Nie muszę mieć od Vectry.

Z drugiej strony wiadomo że wszystkie koszty są wrzucone w abonament i nie ma niczego za darmo nawet wtedy gdy od razu się za to nie płaci :-).

 

Odpisali mi też na moje pytanie w temacie pakietu AZART w DVB-T dostępnym w kablu bez dekodera.

Odpowiedzieli iż obecnie nie planuja udostępniać bez kodowania żadnych podstawowych kanałów cyfrowo dostępnych bez dekodera. Żeby odbierać kanały cyfrowe z Vectry trzeba mieć od nich dekoder. Nie ma obecnie planów na zmianę tego.

To tez oznacza że analog pewnie jeszcze długo będzie dostępny :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie jestem zorientowany w ogóle w tv.Chciałbym zamówic pakiet złoty + sport na ostro (20zł) + pakiet canal + HD (29zł, za HD też 29?) + pakiet HBO i Cinemax (34.90) Wychodzi mi razem 83.90 tyle, że nie wiem za ile jest ten pakiet złoty.Czyli ok 100zł wyjdzie za to wszystko?Dobrze liczę czy jakoś inaczej to się liczy?Widzę, że w ofercie vip jest za 150zł tylko, ze tam jeszcze jest pakiet erotyczny , platynowy i filmbox których ja nie chce.

Chce samą tv bez neta.I czy dostanę do tego dekoder PVR (jeśli nie taki to jaki?) za free czy będę musiał za niego płacic?

Mieszkam w okolicach Radomia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gościu, który wypowiada się łamaną polszczyzną na profilu Vectry na Facebooku. Czasami trudno go zrozumieć. Podobno jest chory i ciężko mu pisać. Co jakiś czas jednak jego posty są napisane nienaganną polszczyzną. Okazuje się że człowiek ten kopiuje posty z tego forum i wkleja je na Facebooku udając że są jego .

Ostatnio skopiował post kolegi Roberta03 z wczoraj. Użytkownicy forum na Facebooku próbują z nim walczyć ale się nie udaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...