Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W kwietniu nowe promocje
Tylko nie wiadomo, czy warto czekać, bo te kwietniowe promocje mogą się okazać droższe od tych obecnych.

Tym bardziej, że dodali kilka kanałów do Złotego, więc będą mieć pretekst.

Mnie najbardziej by interesowały promocje, w których nie płaci się dzierżawy z dekoder HD lub PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem mam podpisana umowę z vectrą na cyfrową platynę + Internet 8 MB no i oni nie wyłączają sygnału telewizji analogowej i z tym wiąze sie mój problem z telewizji analogowej zabrali mi kilka kanałów czy mogę iść do nich i zgłosić problem czy to jest tylko taki dodatek mój ojczulek mówi że umowę mam podpisana z vectra na cyfrę i Internet a nie na analog i nie mogę zgłosić problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analog rzeczywiście jest dodatkiem jak masz już cyfrę. Dziwi jednak fakt że coś Ci zabrali. Zazwyczaj z analogu nic nie wyłączają.

U mnie wszystkie kanały analogowe pozostały bez zmian bo paczki cyfrowe poukładano tak żeby nie było kolizji z analogiem ( na końcu pasma UHF). Jedyny który został wyłączony i nie ma nic w zamian to movies24 (czyli analogowych było 51 a teraz jest 50).

Problem możesz zgłosić zawsze.

Zadzwoń do Twojego BOK i zapytaj o to co Ciebie interesuje. Sam jestem ciekawy co Ci odpowiedzą.

Możesz spodziewać się odpowiedzi że oferta analogowa nie będzie już rozwijana itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec kilka z brzegu nie mam eska TV,comedy central,tvp historia,tvp kultura,zone romance,zone europa no ale skoro wy je macie to może po prostu maja jakieś problemy i naprawiają sam nie wiem ,będę musiał sie pofatygować do bok z ojczulkiem bo umowa na niego ale weź człowieku i mu przetłumacz że można cos z tym zrobić (tragedia):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tvp historia,zone romance,zone europa

 

Tych kanałów to akurat u mnie nigdy w analogu nie było, podobnie jak TV Biznes czy KinoPolska (znam miasta gdzie te kanały są w analogu).

Oferta analogowa Vectry jest w każdym mieście inna.

Mini Mini ku uciesze mego dziecka cały czas w analogu jest.

Za to w moim mieście nie jest dostępna usługa multiroom w telewizji cyfrowej :-). Nawet gdyby znalazł się desperat i był gotowy zapłacić o zgrozo 150 PLN za aktywację drugiego dekodera to usługi nie dostanie :-).

Może dlatego nie "skubią" kanałów z analogu :-). I dobrze oby ten stan trwał jak najdłużej :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień wchodzi 5 kanałów HD, na to potrzeba przynajmniej 2 transpondery (częstotliwości). Być może w tym tygodniu Vectra wyłączy jakiś kanał z analogu na rzecz nowości w ofercie cyfrowej. Najlepiej zapytać w lokalnym BOK czy to efekt całkowitego wyłączenia czy jakaś awaria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do nich okazało sie że to była mała awaria kanały juz są dzieki na pomoc

Mam jeszcze jedno pytanie.Jak wszyscy wiedza w kwietniu bedzie mozna anulować umowe poniewaz zabierają jeden kanał ,podobno jest coś takiego jak promocja dla osób które chcą zerwać umowe i teraz mam pytanie czy juz ktos coś takiego robił jeżei tak to jaka oferte dostał mi np zalezy na darmowym multiroom do końca umowy i darmowa aktywacja dekodera myślicie ze mozna cos takiego od nich wyciągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, niezależnie od sieci kablowej czy platformy cyfrowej, wszystko zależy na jaka osobę trafisz, z doświadczenia wiem że jedna osoba jest w stanie zaoferować ci więcej a inna np. która już traktuje abonentów z tzw. automatu oferuje tylko tak zwany standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...