Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Tele5 w HD? Mi to zwisa, podobnie jak 95% zawartości Platyny. Do oglądania nadaje się z 10 (dziesięć) kanałów, reszta to badziew. Trzymam to dziadostwo ze względów oczywistych: MiniMini i CBeebis. No może VOD z dużym wyborem by trochę podratował interes ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podobnie jak ja z tym że ja głównie dla Mini Mini i to jeszcze dlatego że leci w analogu i dzięki temu mam możliwość odbioru w 4 OTV. Platynę wziąć musiałem bo dzięki temu mam tańszy net a platyna jest w cenie złotego.

Gdybym wziął to osobno to byłoby sporo więcej a paczki złotego z netem nie ma :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem dlaczego większość z "was" narzeka na VECTRĘ, 29 lutego sąsiad wysłał im e-mail, w pewnej "ważnej" sprawie, dodam tylko, że wcześniej do BOK-u dzwonił, a ta Pani była tak uprzejma i powiedziała że jeżeli nie ma pan czasu na kontakt osobisty to proszę wysłać e-mail na pewno się tą sprawą zajmą (nawet podała e-mail kontaktowy), dziś dostał raport że jego wiadomość została usunięta do kosza bez jakiegokolwiek zainteresowania ze strony pracownika (czyli: wiadomość nie została odczytana tylko od razu trafiła do "kosza") naprawdę fachowe podejście do klienta, pracują tam sami fachowcy, po czym sąsiad stwierdził że VECTRA daje więcej ale problemów. BRAVO VECTRA, dodam tylko, że chodzi o Białystok !!!

 

(błąd chodziło o luty !!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsługa klienta to zdecydowanie najsłabsza strona Vectry.

Ja już jestem chyba (mam nadzieję :-)) na prostej po przejściach jakie miałem z nimi ale wydaje się że wniosków nie wyciągają żadnych ba, obserwując dalsze działania mogę powiedzieć że jest coraz gorzej (chodzi o działanie centrali która psuje wszystko to co dobrego robi lokalny BOK).

Patrząc z boku ma się wrażenie jakby za obsługę klienta odpowiadał dział w którym jest zbyt mało pracowników a ci którzy są zmieniają się bardzo często.

Pozatym nie mam powodów do narzekań: Oferta internetu jest wzorowa: Nie ma u mnie konkurencji tak pod względem cenowym jak i dostępności, szybkości i niezawodności (net poprostu zawsze jest i to tak szybki jak mam w umowie lub szybszy). Mam nadzieję że nie zapeszę.

To samo można powiedzieć o telewizji: Analog jest bardzo dobrej jakości cyfra też. W dodatku mam tą telewizję w 4 odbiornikach: pod tym względem także nie ma konkurencji bo żaden inny operator tego nie umożliwia.

To nie ich wina że zawartość merytoryczna programów jest niska. Z tego powodu z całego pakietu Vectry gdybym mógł wybrałbym tylko Mini Mini i za niego zapłacił. Resztę tego co mnie interesuje mam w DVB-T i za to płacić dodatkowo nie chcę. Reszty nie chcę więc dlaczego mam za to płacić ? Ewentualnie rozważam pakiet HBO za 35 PLN ( czyli HBO 35 PLN + Mini Mini 5 PLN = 40 PLN za te kanały a reszty nie ma )

- takie mamy niestety telewizje jacy są widzowie (mało wymagający) - to nie motywuje do posiadania większej ilości kanałów a tymbardziej płacenia za nie...

Mam nadzieję że przyjdzie taki czas i rynek-czyli my wszyscy wymusimy na operatorach taki sposób dystrybucji kanałów: By płacić tylko za konkretne kanały a nie całe pakiety - stosy śmieci błąkające się w eterze kablowym czy satelitarnym których ogladalność jest na poziomie błędu statystycznego.

To wymusi na nadawcach ruszenie móz[beep]icą i zaproponowanie nam widzom czegoś ciekawszego niż "alokowanie produktów", tańce na lodzie, brazylijskie tasiemce czy kolejne odcinki amerykańskich idoli. Żeby to oglądać to trzeba się nieźle najpierw czegoś napić, napalić albo nawąchać :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym was się poradzić w pewnej sprawie. Mamy w rodzinie obecnie pakiet Złoty Cyfrowy - płacę 56,99 zł. Ale będziemy mieli nowy telewizor, więc postanowiliśmy zmienić Pakiet Złoty Cyfrowy na Platynę z dwoma dekoderami - jeden HD i jeden SD. Ile będzie mnie to kosztowało? Bo z promocji na stronie Vectry jest cena 50 zł na 24 mies., ale według tej strony "Opłata za korzystanie z STB HD w Pakiecie Platynowym solo - 10 zł brutto." - z tego co wiem jeden HD nic nie kosztuje w platynie. A multiroom, czyli drugi SD kosztuje 5,95 zł/mies. To ile faktycznie zapłacę za ten pakiet? Bo już sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie co się stało z Panem VECTRA 0-1 ?Czy śpi jeszcze głębokim snem zimowym,bo jakoś od dawna tego Przedstawiciela VECTRY nie słychać na tym forum?

Czy przypadkiem nie po to On jest,aby nas informować o planowanych zmianach i nowościach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym was się poradzić w pewnej sprawie. Mamy w rodzinie obecnie pakiet Złoty Cyfrowy - płacę 56,99 zł. Ale będziemy mieli nowy telewizor, więc postanowiliśmy zmienić Pakiet Złoty Cyfrowy na Platynę z dwoma dekoderami - jeden HD i jeden SD. Ile będzie mnie to kosztowało? Bo z promocji na stronie Vectry jest cena 50 zł na 24 mies., ale według tej strony "Opłata za korzystanie z STB HD w Pakiecie Platynowym solo - 10 zł brutto." - z tego co wiem jeden HD nic nie kosztuje w platynie. A multiroom, czyli drugi SD kosztuje 5,95 zł/mies. To ile faktycznie zapłacę za ten pakiet? Bo już sam nie wiem.

Idz do BOK i wynegocjuj najlepsze dla siebie warunki. Strona internetowa nie jest dobrym źródłem informacji o cenach.

Bez większego problemu powinienes wynegocjować 0 zł za dekoder HD i 5,95 do abonamentu za dekoder SD. Nie gódz się na opłatę aktywacyjną która jest nierynkowa...

Podziałaj też w temacie wysokości abonamentu żeby pozostał niezmieniony. Jak masz umowę na dłużej niż rok warto o to zawalczyć a jak nie masz to pamietaj że nie jesteś skazany na Vectrę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Vectrą jesteśmy od 10 lat (cyfrówka od grudnia 2010 roku), to im o tym powiem. Jak się uda to może wyjdzie tylko dopłacić 5,95 za abonament. Akurat tutaj jesteśmy na Vectrę skazani, bo satelity nie chce moja babcia (bo to u niej to wszystko będzie), a innej kablówki w mieście nie ma. A to jak się wszystko uda to jak z instalacją? Dostanę tylko ten HD dekoder, czy dostanę jeszcze nowy SD, a obecny będę musiał zwrócić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz SD, to pewnie Ci go zostawią, a nowy dostaniesz HD.

Ja po ponad 10 latach w Vectrze w terenowym BOK i COK dostałem zwyczajną ofertę z promocji + obniżka aktywacji z 99zł na 29zł i możliwość dzierżawy drugiego dekodera za 5zł. Dzierżawy nie chcieli dorzucić gratis i dla dekodera HD to 10zł, a dla PVR 20zł.

Możesz spróbować po prostu zapytać i jak się nie spodoba, to złożyć rezygnację, być może oddzwonią z lepszą propozycją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję włączyć myślenie wziąść kalkulator do ręki i przeliczyć, następnie iść do konkurencji i porównać oferty. Ceny routerów masz w sklepie lub w necie jak potrafisz skonfigurować sobie sam to jeszcze lepiej.

Odpowiedz nasunie się sama. Nikt Ci nie odpowie lepiej na to pytanie jak Ty sam.

 

Osobiście dla mnie płacenie 126 PLN za telewizję i internet to... szkoda kasy, ale znam ludzi którym nie szkoda i 200 PLN. Zależy od potrzeb :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz płacę Dialogowi 90zł za sam internet 20mb/s. 31 marca umowa dobiega końca, a dialog nie proponuje mi sensownej zniżki na internet.

Za VIP-a płacę 110zł co daje w sumie 200zł za net i tv.

 

126zł to dużo taniej niż płacę teraz

 

konkurencji w BB nie ma, internet z MMI to masakra a TV z Dialogu to tez masakra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/73568/nowe-kan ... ectry.html - Jestem pod wrażeniem nadchodzących zmian, mega pozytywne zaskoczenie. Żeby jeszcze się z Polsatem dogadali...Jest tylko jedno ale, abonenci pakietu złotego dostają aż 10!!! nowych kanałów a platyny zaledwie 2!!!. Jednym słowem abonentów mających platyne tymi zmianami zrobiono w ch..a!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to niezłe zmiany będzie w złotym więcej kanałów HD i TVP HD, Orange Sport, TTV pewnie po wyłączeniu 4 na wizji włączą jeszcze Next music Teraz nie chcieli dawać muzycznego żeby nie drażnić abonentów, potem będzie to usprawiedliwione za muzyczny wchodzi muzyczny Szkoda że nie dali żadnego filmowego bo jest deficyt po likwidacji Movies24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, jestem posiadaczem pakietu złotego. Zawsze miałem Dekoder SD, ale widząc te zmiany i dodanie tylu kanałów HD do mojego pakietu chciałbym wymienić Dekoder SD na zwykły Dekoder HD. Ile może kosztować wymiana dekodera i miesięczna dzierżawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idz do BOK i wynegocjuj jak najlepszą ofertę. Cena dzierżawy to indywidualna sprawa. Są przypadki że płaci sie 10 zł a są przypadki że płaci się 0 zł.

 

czu-czu

Marne szanse żebyś zakupił "oryginalny dekoder" do Vectry. Takich kupić nie można.

Gdybyś jednak kupił jakikolwiek inny dekoder DVB-C to nie będzie on działał ponieważ karta jest parowana z dekoderem - czyli Twoja karta działa tylko z tym konkretnym który dostałeś od Vectry. Wymiana dekodera na inną "sztukę" oznacza także wymianę (lub przeprogramowanie) karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/73568/nowe-kanaly-hd-w-ofercie-vectry.html - Jestem pod wrażeniem nadchodzących zmian, mega pozytywne zaskoczenie. [...] abonenci pakietu złotego dostają aż 10!!! nowych kanałów a platyny zaledwie 2!!!. Jednym słowem abonentów mających platyne tymi zmianami zrobiono w ch..a!

Dokładnie to samo odczucie. Długo trwały negocjacje o włączeniu Orange Sport. Mam nadzieję, że Vectra pójdzie za ciosem i doda w tym roku brakujący Eurosport 2 HD, dogada się przed Euro z TVP i włączy TVP 1 HD oraz TVP2 HD, a później wprowadzi Polsaty Sport HD. Jednocześnie mam nadzieję, że likwidowane będą duble w postaci kanałów SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...