Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pakiet internet i tv analogowa i chcę wypowiedzieć tylko te tv analogową a internet zachować

z wypowiedzeniem to nie będzie problemu bo skończył mi sie okres promocyjny rok temu, ale miła

pani stwierdziła że nie mogę zrezygnować z 1 usługi bo ja mam to w paczce 2 usług.

Wiem że jest jakiś przepis który wyszedł w 2009r o zakazie sprzedaży wiązanej usług telekomunikacyjnych,

jakiś akwizytor mi to powiedział jakiś czas temu, może ktoś wie coś o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpion nie wszyscy ludzie są takiego samego koloru i każdy ma inne upodobania, mnie np podoba sie ich internet bo lepszego nie znajde. co do tego że mogę podpisać nową umowę,

kiedyś sie pytałem czy moge zrezygnować i od nowa wziąć nowe pakiety to odpowiedzieli mi w polkowicach (specjalnie piszę gdzie) że muszę odczekać 2 miesiące tzn wypowiedzieć umowe i odczekać dodatkowo 2 miesiące,

niewiem czy to rzeczywiście była wtedy prawda czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podpisać umowę na inną osobę zameldowaną pod interesującym Cię adresem. Chyba, że mieszkasz sam. Ale nawet wtedy można się dogadać w BOK - no chyba pracują tam rasowe "kutwy" :)

Moja wypowiedź była emocjonalnie zabarwiona, bo nie dalej jak stronę temu ktoś się wściekał, że nie chcą mu rozwiązać całego pakiety. Polakowi nie dogodzisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum.

Otoż mam takie pytanko.Aktualnie posiadam - int 8mb , tv cyfrowa pakiet złoty, i canal +

Cala paczka wynosi mnie 125 zł.

Chciałbym dokupić sobie drugi dekoder tym razem HD dodajac pakiet canal + HD oraz pakiet sportowy rowniez w HD i jednoczesnie skorzystac z promocji Xboxa.Czy jest jakas możliwość połaczenia tego wszystkiego w całość? Jeśli tak jaka byłaby cena takiego pakietu oraz czy obowiazkowa jest aktywacja nowego dekodera w cenie 100 zł? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie złodzieje i oszuści, tylko jak ma paczkę to może rozwiązać paczkę. Jak chce internet to może podpisać nową umowę na internet solo. Co za ludzie. TV się zmienia, można rozwiązać paczkę - źle. Nie można rozwiązać paczki - też źle....

 

 

Skorpion to już wiesz dlaczego mówiłem o złodzejach i oszustach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cahir79: Wielkie dzięki Vectra-01. Pan z biura obsługi w Jeleniej Górze już mnie straszył kilkutysięcznymi karami za zerwanie "pozostałych usług". Policzył mi abonament bez telewizji: czyli za telefon i neta i wyszło 100 zł * ilość miesięcy do końca umowy. Jego zdaniem oferta zmienia sie tylko dla TV w związku z powyższym telefon i net zostaje.

W poniedziałek pójdę to wyjaśnić.

 

D107: Mnie tez straszyli. Wkurzyłem się i sprawę postanowiłem sprawdzić na infolinii. ODpowiedź dostałem jasną - mogę zerwać umowę bez konsekwencji. BOK straszył mnie dużymi kosztami. Może to chodzi oto, ze jak się ma np. 2 lub 3 usługi, które nie są połączone w paczce. To może wtedy wypowiedzenie dotyczy tylko TV? A jak np. całą paczkę trzech usług zapisanych w jednej cenie, to co mam zrobić? Wtedy mogę wypowiedzieć całą umowę? Co o tym myślicie?

Czy już ktoś tutaj z wypowiadających się userów wypowiedział umowę na całą ofertę vectry, którą posiadał? Jaki był wynik?

Swoją drogą w tej [beep] firmie jest niezły bajzel. banda [beep]ów

 

cahir79 napisał(a):

„Witam

Oficjalna informacja jest następująca:

rozwiązuje się umowę na telewizję (zmiana oferty programowej więc nie ponosi się żadnych kosztów), następnie "z automatu" zostaje nam przedłużona umowa na telefon i internet. Ale ta umowa jest na czas nieokreślony więc mamy możliwości rozwiązania umowy z wyprzedzeniem 30 czy tam 31 dniowym. Również bez konsekwencji Więc suma summarum 2 razy wypowiada się umowę z Vectrą. Na dniach przejdę się to tego miłego pana co mi kilka dni temu mówił o wielotysięcznej karze. Zobaczymy co powie na te argument prosto z infolinii.

Pozdrawiam”

 

D107: Mam pytanko do Ciebie Ta opcja rozwiązanie o której wspominasz dotyczy Twojej umowy, czy tak jest od teraz? bo jak ja rozwiązywałem umowę to na infolinii powiedzieli mi, że mam prawo rozwiązać umowę na wszystkie usługi, gdyż są to 3x uslugi. A Ty masz paczkę na czas określony czy nie?

Dziwnie to trochę brzmi - masz dwukrotnie rozwiązać umowę? Ale kombinują Pan z BOA zapewne będzie dalej obstawał przy swoim zdaniu. Przerabiałem to samo...

Dzięki i pozdrawiam

 

cahir79: Umowę mam chyba tak jak wszyscy jedna na 3 usługi- na czas określony. Później właśnie po rozwiązaniu umowy na telewizję następuje przedłużenie pozostałych usług na czas nieokreślony. Zawiłe ale najważniejsze że taka możliwość jest. Utrudnienie na max ale chyba o to operatorowi chodzi - aby zniechęcić do opcji rozwiązania umowyjak najwięcej ludzi.

 

Tak jak było to wyjaśniane wcześniej - umowę można wypowiedzieć bez konsekwencji po wprowadzeniu zmian w ofercie, o czym abonenci są informowani. W przypadku paczek - jedna umowa obejmuje wszystkie trzy usługi.

 

Punktem odniesienia powinien zawsze być regulamin, który otrzymuje każdy abonent podczas kupna usługi. Zgodnie z punktem 4.6 - "W przypadku, o którym mowa w pkt. 4.3.b., Abonent uprawniony będzie do rozwiązania Umowy, pod warunkiem doręczenia Dostawcy Usług oświadczenia w tym zakresie w formie pisemnej, w terminie 30 dni oddnia otrzymania pisemnego powiadomienia o zmianie bądź modyfikacji Usług, o którym mowa w pkt. 4.4. Rozwiązanie Umowy następować będzie z końcem miesiąca następującego po miesiącu, w którym Abonent złożył oświadczenie o odstąpieniu".

 

W konsekwencji, zmiana programowa może być podstawą do rezygnacji z kompletu usług bez konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam chcialbym sie was zapytać jak jest teraz z internetem wifi w vectrze mam modem ,,thompson cable modem" i chciałbym miec internet wifi z którego bede korzystał w lapku i telefonie,na stronie vectry przeczytałem że aktywacja wifi to 1.22 zł a pełna swoboda to 10 zł i teraz moje pytanie brzmi co to jest pełna aktywacja,na stronie vectry przeczytałem że moge kożystać z internetu wifi na odległośc 100m w budynku czy to oznacza że pełna swoboda to ponad 100 m a 1.22 zł płace za aktywacje na terenie tych 100 m?? i jeszcze jedno pytanie:Czy oni mi te wi fi odblokuja na tym modemie czy dadza mi własny router jakiś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to sie troche boje bawic z routerem bo nigdy takich rzeczy nie robiłem,ogólnie 25 m mi starczy bo z jednego pokoju do drugiego mam morze 15 m ale teraz jest pytanie czy bedzie mie to kosztowało jedyne 1.22zł za aktywacje czy bede musiał płacić 10 zł co miesiąc oraz czy bede mógł podpiąc pod to komputer stacjonarny normalnie przez kabel i do tego lapka wifi i smartfona wifi i jak oni to rozkminią czy wogóle można przez modem aktywowac wifi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Vectry-01

....."misiek1939: dziękujemy za uwagi. Jesteśmy otwarci na współpracę z Polsatem i zależy nam na wprowadzeniu tych kanałów do oferty - jednak jak wiesz, nie zależy to tylko od nas. Odnośnie pozostałych spraw - jak tylko będę coś wiedzieć - i będzie możliwe zaprezentowanie naszego stanowiska, napiszę na forum. Na obecną chwilę nie jestem w stanie udzielić Tobie szczegółowych i potwierdzonych informacji. Proszę o cierpliwość. ...."

 

Jak Wy jesteście otwarci na współpracę z Polsatem-to nieprawda.Dzwoniłem wczoraj do sekretariatu Polsatu,odpowiedziano mi,że Vectra absolutnie nie stara się o włączenie u siebie ich programów,a dowodem na to jest,że inne wszystkie sieci mają programy polsatowskie,natomiast Vectra tego nie chce .Kto więc tu mija się z prawdą? Proszę mi napisać jakie starania robi Vectra w tym kierunku.

Proszę jak najszybciej dać EPG na wielu programach na których go dotąd nie ma,szczególnie na Canale+HD,Travel HD,poprawić nazwę kanału MTVN HD.Dlaczego dotąd nie ma konfiguratora,każdy powinien móc se indywidualnie ułożyć paczkę usług,skoro Vectra z góry opracowała i narzuciła niezbyt przemyślane paczki.Nie każdy chce mieć w paczce np. internet mobilny.Brakuje paczki:Pak.Platynowy z dekoderem HD+intrenet 16(lub 8 MB)+telefon 100minut (lub 300)-taką paczkę można było by skalkulować na 110-120 zł (porównując z ceną paczki za 89,90 zł bez telefonu jak jest w ofercie paczek na Waszej stronie).Na pewno cieszyła by się ona dużym powodzeniem.

Proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...